Eşimin Telefonunu Haberi Olmadan Nasıl Takip Edebilirim?

Eşimin Telefonunu Haberi Olmadan Nasıl Takip Edebilirim?

Eşimin telefonunu haberi olmadan nasıl takip edebilirim evli çiftler arasında merak edilen ve telefon takibi için araştırılan bir konu olmuştur. Eşiniz etrafta olmadığında telefonunu alabilir ve kurcalayabilirsin ya da yerini takip etmek ve telefon izlemek için ücretsiz programlar kullanabilirsiniz. Telefonundan kiminle konuştuğu, götüştüğü veya bir ilişkisinin olup olmadığından emin olmanın tek her aktivitesini takip eden programlardır. Eşinizin telefonunu haberi olmadan nasıl takip edebilirim diyorsanız uygun fiyatı ve güvenli özellikleri bilinen Spynger programını deneyebilirsiniz.

Eşimin telefonunu haberi olmadan takip etmek için kullanabileceğiniz programlar arasında Android için Google konum hizmeti ile iPhone için Apple Find My’dır. İnternet üzerinde birçok farklı casus takip programı bulunsa da, en iyisi ve size en uygun olanı belirlemek için detaylı bir araştırma yapmak önemlidir. Bu yazımızda eşinizin telefonunu onun haberi olmadan nasıl takip edebileceğiniz hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Ücretsiz Kendi Telefonumdan Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?

Kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim sorusuna yanıt arayan eşler ücretsiz bulduğu takip programlarını denemektedirler. Eşinizin telefonunu takip etmek istiyorsanız ve güçlü bir takip programına ihtiyacınız vardır. Eşimin dürüst ve sadık olduğundan emin olmak için kendi telefonumdan eşimin telefonunu haberi olmadan nasıl takip edebilirim veya eşimin telefonuna gelen mesajları nasıl görebilirim gibi başka yöntemlere arayabiliriz.

Ücretsiz kendi telefonumdan eşimin telefonunu takip etme yöntemleri

 • Findy My
 • Google Konum Hizmetleri
 • Telefon Takip Programları

Ücretsiz kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim için en güvenilir ve ücretsiz olan bir telefon takip uygulaması kullanmaktır. Bu tür takip programları, eşinizin telefona gelen tüm mesajları, konuşmaları kısaca her şeyi gizlice haberi olmadan izlemenizi sağlamaktadır. Ayrıca telefonda yaptığı tüm aktivitelerin kayıtlarına her an kendi telefonunuzdan erişmenize imkan sağlamaktadır. Bu yazımızda kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebileceğimizi, kullanabileceğimiz tüm uygulamalar detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Find My’ı programı ile eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim?

Hem siz hem de eşiniz iPhone kullanıyorsanız, Apple’ın Find My özelliğini kullanarak onun telefonunu kendi telefonunuzdan takip etmek son derece kolaydır. Tek yapmanız gereken Aile Paylaşımı’nı açmak ve Bul özelliğini kullanarak kendi telefonunuzdan onun telefon konumu takip edebilirsiniz.

Eşimin telefonunu haberi olmadan nasıl takip edebilirim;

 • iPhone, iPad veya Mac’inizde, Bul uygulamasını açın.
 • Cihazlar veya Öğeler sekmesine dokunun.
 • Konumunu izlemek istediğiniz cihazı seçin. Aile Paylaşımı açık olduğundan, cihaz listesinden eşinizin iPhone’unu seçebilirsiniz.
 • Bir aile üyesinin adına dokunun veya adına tıklayın, ardından menüyü görmek için ada tekrar dokunun.
 • Konuma gitmek ve rotayı haritada oluşturmak için Yol Tarifi’ne dokunun.

Bu yöntem ücretsiz ve her iOS cihazında mevcut olsa da dezavantajı, eğer karınız konumunu takip ettiğinizi öğrenirse, bunu önlemek için Konum servislerini kapatabilir.

Google konum hizmeti ile eşimi nasıl takip edebilirim?

Google, Android cihaz sahipleri için eşimi nasıl takip edebilirim sorunuza cevap olabilecek Find My Device adlı ücretsiz bir hizmeti sunar. Haberi olmadan maps uygulaması üzerinden gmail hesabınızı konum paylaşma listesine ekleyerek kocanızın telefonunu takip edebiliriz. Bu hizmeti kullanmak için eşinizin e-posta adresi ve şifresine ya da hesabının açık olduğu bilgisayara, telefonuna ihtiyacınız olacaktır.

Eşimi nasıl takip edebilirim?

 1. Eşinizin telefonuna takip edildiğine dair bildirim gitmemesi için bildirimlerini kapatın.
 2. Telefonun Ayarlar > Bildirimler > Daha Fazla > Google Play Hizmetleri > Bildirim Kategorileri adımını takip edin.
 3. Alt kısmında “Find My Device” yazan yerin tik işaretini kapatın.
 4. Ardından android.com/find web sitesini açın ve eşinizin e-posta kimliğini ve şifresini kullanarak oturum açın.
 5. Konumunu bulmak istediğiniz eşinizin telefonunu seçin.
 6. Cihazımı Bul seçeneği ile cihazın Google Haritalar’daki tam konumunu gösterecektir.

Bu yöntem ücretsiz olsa da, dezavantajı, eşinizin telefonunun, birinin cihazını bulmaya çalıştığına dair bir bildirim almasıdır. Bunu görür ve şüphelenirse, konum hizmetlerini kapatarak hareketlerini takip etmenizi engelleyebilir. Bu nedenle öncelikle bildirim ayarlarında Find My Device hizmeti bildirimlerini kapatmalısınız.

Kocamın Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?

Kocanızın telefonunu takip etmek için iPhone telefonlarda Find My, Anroid telefonlar için Find My Device veya Spynger gibi programlar kullanılmaktadır. Bu uygulamalar telefonunuzun birer hizmeti olup, ek olarak bir program yüklemenize gerek kalmadan ücretsiz erişim sağlanmaktadır. Kendi telefonumdan eşimin telefonunu takip ederek benden habersiz nereye gittiğini an ve an konumunu izleyerek takip edebilirsiniz.

Kocamın telefonunu nasıl takip etme;

 • Kocanızın telefonuna PlayStore veya iOS mağazalarından Spynger takip uygulamasını indirin.
 • Hem kendi hemde eşinizin telefonuan kurulumu yapıp eşleştirin.
 • Eşleşme sağlanan cihazda yapılan tüm görüşmeler, konum bilgileri ve mesajları kendi telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

Ücretsiz kendi telefonumdan kocanızın telefonunu takip etmek için casus programları, yüklenilen telefonu ücretsiz takip etmek için kullanılmaktadır. Bu tür programlar yüklenildiği cihazlarda yapılan tüm görüşmeleri, mesajları ve medya dosyalarını daha sonra inceleyebilmeniz için takip ederek kayıt altına alır. Web sitelerinde veya uygulama yönetici panelinden bu dosyalara ulaşarak eşinizin kim ile konuştuğu, nereye gittiği gibi birçok veriye sahip olabilirsiniz.

Kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim?

Kendi telefonunuzdan eşinizin konumunu ve telefonunu takip etmek için Find My Device uygulamalarını ücretsiz kullanabilirsiniz.

[Toplam: 35 Ortalama: 3.5]
Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.
Bir Yorum
 1. ücretsiz kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim diye ararken önerdiğiniz en iyi yazılım uygulamasına denk geldim. İOS cihazım için uyumlu çalışıyor ve takip işlemi ile eşimin telefondan yaptığı herşeyi görebiliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu