Telefon Numarasından Yer Tespiti

Telefon numarasından yer tespiti işleminde telefon numarası bilinen bir cihazın konumunu tespit etmek için kullanılan bir teknolojidir. Bu teknoloji, bir telefon numarasının konumunu tespit etmek için operatörlerin veya diğer kaynakların veri tabanını kullanmaktadır. Veri tabanı, bir telefon numarasının kayıtlı olduğu konumun açık adresini anlık veya belirli aralıklarla güncelleyerek kaydetmektedir.

Uydudan cep telefonu numarasıyla yer tespiti işleminde konumunun bulunması istenilen cihazın sadece telefon numarasını yazarak sorgulama yapmanız yeterlidir. Yer tespiti işleminde bir cep telefonunun anlık yerini harita üzerinden tespit etmek etmeyi sağlayan GPS teknolojisini kullanmaktadır. Web arayüzü olarak sunulan bu hizmet ile girilen telefon numarasının kayıtlı olduğu operatör firmasının veri tabanını kullanarak yer tespiti yapmaktadır. Bu yazımızda telefon numarasından yer tespiti işlemi için kullanılan web siteleri ve uygulamaları inceleyeceğiz.

Uydudan Cep Telefonu Numarasıyla Yer Tespiti Ücretsiz

Uydudan cep telefonu numarasıyla yer tespiti ücretsiz işleminde küresel konumlandırma sistemi olan GPS teknoloji kullanılarak numarayla konum tespitidir. GPS, Dünya yörüngesindeki uydu ağlarından gelen sinyalleri kullanarak, bir cihazın tam konumunu belirlemesine olanak tanır. Web site platformları veya uygulamalar GPS uydu sistemine entegreli olarak sadece telefon numarasıyla yer tespiti yapılmasına imkan sağlamaktadır.

Uydudan cep telefonu numarasıyla yer tespiti ücretsiz program veya web arayüzleri bir telefon numarasının kayıtlı olduğu konumu tespit etmektedir. Posta kodu, şehir veya ilçe gibi yer tespiti için kullanılan bilgileri sadece telefon numarasıyla konumunu tespit etmek kullanılmaktadır. Uydudan kişi izleme hizmetleri ile cep telefonu sahibinin konumunu tespit etmek için cep telefonu operatörlerinin veri tabanlarını ve diğer kaynakları kullanır. Bu veri tabanları, cep telefonu numarasının hangi bölgede olduğunu veya yakınındaki bölgeleri tespit etmek için kullanılır.

Uydudan Cep Telefonu Numarasıyla Yer Tespiti Nasıl Yapılır?

Mspy uygulaması cep telefonu numarasıyla bir cihazın yer tespitini yapabildiği gibi konum bilgilerini sunduğu arayüz ile harita üzerinde işaretleyebilmektedir. Ebeveynlerin, işverenlerin veya telefonunu kaybetmiş olan bir kişinin uydudan cep telefonu numarasıyla yer tespiti yapması çok önemlidir. Günümüzün ileri teknolojisi sayesinde bir kişinin konumunu telefon numarası ile tespit etmek oldukça basit ve bunu yapmanın birçok yolu var.

Mspy (En İyi Seçim)  – Siteyi Ziyaret Edin

MSpy, Trustpilot ve Sitejabber’da 3500’den fazla 5 yıldız derecelendirmesi ile çocuğunuzun telefon konumunu izlemek için yüksek puan alan bir uygulamadır. Sektördeki 10 yılı ve 1,5 milyon müşterisi ile telefon GPS konum izleme uygulaması, doğru sonuçlar sağlar ve kullanımı çok güvenlidir. Müşteri desteği çok iyi görünsede, uygulamanın düzgün çalışmadığına dair raporlar var; kullanmadan önce telefonunuzun uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir. Genel olarak MSpy, çocuklarının mobil cihazlarını izlemek isteyen ebeveynler için mükemmel bir seçimdir.

MSpy’ın en büyük bir avantajı, herhangi bir kurulum gerektirmemesidir. Bunun yerine, sadece bir telefon numarası girebilirsiniz ve MSpy, cihaza bağlantı içeren isimsiz bir SMS gönderecektir. Ayrıca 7 günlük ücretsiz deneme süresiyle, aboneliği taahhüt etmeden önce hizmeti deneyebilirsiniz. Deneme süresinden sonra, abonelikleri 1 Ay – 168₺/ay*, 3 Ay – 98₺/ay* ve 12 Ay – 43,17₺/ay* satın alarak kullanıma devam edebilirsiniz.

mSpy ile uydudan cep telefonu numarasıyla yer tespiti

  • Mspy web sitesine gidin .
  • Bir hesap oluşturmak için e-postanızı girin.
  • Telefon numarasıyla yer tespiti yapılacak kişinin telefon numarasını girin.
  • Panel sayfasından gerçek zamanlı girilen numaranın konumunu izleyebilirsiniz.

Scannero’yu Kullanın – Siteyi Ziyaret Edin

Scannero, telefon numarasını vererek dünyanın herhangi bir yerindeki bir kişinin yerini belirlemenize yardımcı olabilecek en güvenilir telefon izleme hizmetlerinden biridir. Dünya çapında kapsama alanı dışında, bu kullanımı kolay hizmet tüm işletim sistemlerinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır, böylece hedefinizin telefonunun markasını bilmenize bile gerek kalmaz.

Uydudan cep telefonu numarasıyla yer tespiti için;

  • Scannero web sitesine gidin.
  • Yer tespiti yapmak istediğiniz telefon numarasını girin.
  • “Konumu Bul” seçeneğine tıklayarak kaydolun.
  • Mail adresinize gelen giriş bilgileri ile oturum açarak girilen cep telefonu numarasının yer tespitini tamamlayabilirsiniz.

Scannero kaybolan cep telefonlarının sadece telefon numarasıyla uydudan yer tespiti yapabilen uygulama servislerinden birisidir. Bu hizmeti kullanmanın en iyi yanı, herhangi bir şey yüklemeye gerek olmamasıdır, ancak 24 saatlik bir deneme için 0,89 dolarına mal olacak. Ardından abonelik ayda 49,8 ABD doları karşılığında iptal edilene kadar yenilenmeye devam edecektir. Sadece bir telefon numarası girin ve Scannero, isimsiz bir SMS yoluyla numaraya bir bağlantı gönderecektir.

Uydudan sadece telefon numarasıyla yer tespiti nasıl yapılır?

Telefon numarası bilinen bir cihazın yer tespiti için kullanabileceğiniz takip sistemleri bulunmaktadır.
Örneğin, Scannero, hedefinizin cihazına bir uygulama yüklemenizi gerektirmeyen ve dikkat çekmeden çalışan bir konum tespiti hizmeti sunmaktadır.

Birinin telefonunun konumunu telefon numarasıyla ücretsiz nasıl görebilirim?

Birinin telefonunu ücretsiz olarak izlemenin en iyi yolu, Android ve iPhone cihazları için yerel izleme uygulamalarını kullanmaktır.  Ücretsiz izleme uygulamaları ve çevrimiçi izleme hizmetleri de vardır, ancak bunların tümü güvenilir değildir.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Mehmet BİLİR

Selam, ben SEO Uzmanı Mehmet BİLİR. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu