Eşimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Takip Edebilirim Ücretsiz

Eşimin Whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim diye bir arayış içerisinde iseniz Playstore ve Appstore uygulamalarını ücretsiz kullanabilirsiniz. Günümüzde telefonların daha sık kullanılmasıyla birlikte özellikle evli insanların eşlerin Whatsapp’ta kimle mesajlaştığını takip etme isteği oluşabiliyor. Bu nedenle eşimin Whatsapp mesajlarını takip edebilecek ve aynı zamanda haberi olmaması ücretsiz kullanılabilecek bir programa ihtiyaç duyulmuştur. Ayda 40.08₺ fiyatı ile Spynger uygulaması eşinizin Whatsapp mesajları dahil tüm sosyal medya mesajlarını takip etmenizi sağlamaktadır.

Eşimin Whatsapp mesajlarını takip etme isteği teknoloji çağında çiftlerin birbiriyle ilgilenmelerinden daha çok ellerinden telefonları düşürmemesinden kaynaklanmaktadır. Ev ortamında uzun süre telefonla geçirilen vakit eşlerin karşı tarafın kimlerle mesajlaştığını takip etme isteğini tetiklemektedir. Bu yazımızda eşinin sürekli kiminle mesajlaştığını merak eden ve yazdığı tüm Whatsapp mesajlarını takip etmek isteyenler bu yazımızda ki yöntemleri deneyebilirler.

Eşimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Takip Edebilirim?

En etkili yolu eşinizin telefonuna tam erişim sağlayan bir casus uygulaması veya programı yüklemektir. Bu eşinizin telefonunu tam anlamıyla kontrol etmenize, mesajları görebilmenize, konumuna erişebilmenize ve arama kayıtlarını dinlemenizi sağlayacaktır. Casus programları ile eşler, yüklenen telefonun Whatsapp mesajlarını kolayca gözden geçirebilir, kim ile ne konuştuğunu anlık takip edebilirsiniz.

Eşimin Whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim sorusunun cevabı, ücretsiz sunulan takip etme ve izleme desteği sunan uygulamalar kullanmaktır. Yine ücretsiz kullanabileceğinizi ancak karşı tarafın anlama ihtimalini olduğu Whatsapp Web Uygulaması ile de eşinizin Whatsapp mesajlarını takip edebilirsiniz.

Eşimin Whatsapp Nasıl Takip Ederim?

Eşimin Whatsapp nasıl takip edebilirim diyorsanız Whatsapp web sitesine girin ve giriş ekranında yer alan QR kodunu eşinizin telefonundan okutun. Açılan ekranda eşinizin Whatsapp mesajlarını takip edebileceğiniz tüm sohbet ve yazışmaları görebilirsiniz.

eşimin whatsapp nasıl takip edebilirim

Eşimin Whatsapp nasıl takip edebilirim;

 • Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresine girin.
 • Eşinizin telefonundan Whatsap uygulamasını açın.
 • Sağ üste bulunan üç noktaya tıklayarak “Bağlı Cihazlara” girin.
 • “Cihaz Bağla” seçeneğinden web.whatsapp.com adresindeki QR kodu okutun.
 • Eşinizin haberi olmadan gelen tüm Whatsapp mesajlarını buradan takip edebilirsiniz.

Whatsapp mesajları takip et işlemi için uygulamayı açın ve sağ üst köşede yer alan üç noktaya tıklayarak Whatsapp web servisini başlatın. Kendi telefonunuzdan web.whatsapp.com adresine gidin ve mesajları takip etmek istediğiniz kişinin ekranında çıkan QR kodunu okutun.

Eşime Gelen Whatsapp Mesajları Banada Gelsin

Eşime gelen Whatsapp mesajları banada gelsin istiyor iseniz çevrimiçi mesajlaşma uygulaması Whatsapp’ta birkaç ayar yapmanız gerekmektedir. Eşinizin haberi olmadan mesajlarını görebilmek ve size gelmesini sağlayabilmek için bilgisayar veya telefonunuzdan web.whatsapp.com adresine giriş yapın. Eşinizin telefonundan Whatsapp uygulamasını açın ve sağ üstte yer alan 3 noktaya tıklayarak bağlı cihazlar sekmesine tıklayın. Web.whatsapp.com adresinde yer alan QR kodu eşinizin telefonundan okutarak eşime gelen Whatsapp mesajları banada gelsin adımını tamamlayın.

Eşime gelen Whatsapp mesajlar banada gelsin işlemini ücretsiz sunulan uygulamalar ile basit bir kurulum yaparak mesajları takip edebilirsiniz.

Eşinin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Görebilirim?

Eşinin Whatsapp mesajlarını görmek isteyenler, eşinin telefonuna tam erişim sağlayan bir program kullanarak tüm yazışmaları görebilirler. Yüklenen cihazdan gönderilen tüm Whatsapp veya diğer mesajları bu tür casus programları ile görebilirsiniz.

Uygulamada sunulan eşinin Whatsapp mesajları görme özelliği ile karınızın veya eşinizin kim ile ne zaman mesajlaştığını görebilirsiniz. Kullanmak basittir, gönderdiği tuşlara ve kullandığı tuş vuruşlarına göre mesajların görülmesini sağlayabilirsiniz. Kontrol panelinin keylogger ve mesajlar bölümleri, herhangi bir zamanda ne yaptığını görebilmenize yardımcı olur.

Eşimin Whatsapp mesajlarını nasıl görebilirim?

 1. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan Whatsapp Web sitesini açın.
 2. Whatsapp hesabına giriş yapılabilmesi için QR kodu eşinizin telefonundan okutun.
 3. Web uygulaması ile eşinizin Whatsapp mesajlarınzı görebilirsiniz.

Eşimin Whatsapp mesajlarını görmek için kendi telefonunuzdan veya bilgisayarınızda Whatsapp Web sitesini açın. Ekranda yer alan QR kodunu eşinizin telefonunundan okutarak eşinizin Whatsapp mesajlarını görebilirsiniz.

Casus uygulamaları, WhatsApp ve tüm sosyal medya uygulamalarından yazılan tüm mesajları görebilmenize imkan sağlamaktadır.  Bunu, farklı türdeki sosyal medya programlarını gördüğünüz gibi analiz etmek için de kullanabilirsiniz.

Bu yazımızdan Whatsapp Takip Programları hakkında detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Eşimin Whatsapp’ına gelen mesajları nasıl görebilirim?

Bunun için web.whatsapp.com adresine giriş yaparak eşinizin telefonundan QR kodu okutmanız gerekmektedir. Ücretsiz casus programlarından birisi ile eşinize gelen tüm Whatsapp mesajlarını anlık görebilir ve takip edebilirsiniz.

Eşimin Whatsapp mesajlarını görmek istiyorum ne yapabilirim?

Eşinizin Whatsapp mesajlarını görmek istiyor iseniz yapmanız gereken eşinizin telefonuna ücretsiz casus uygulamalarından birini yüklemektir.

Kocamın Whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim?

Kocanızın Whatsapp mesajlarını takip etmek için web.whatsapp.com adresine gidin ve ekranda yazan QR kodunu okutarak mesajları takip edebilirsiniz.

[Toplam: 38 Ortalama: 4]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

7 Yorum

 1. Eşimin Cep Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim ve Onun Haberi Olmadan WhatsApp Mesajlarını Nasıl Casuslayabilirim?
  Bu , ilişkileriniz bozulduğunda ve telefonu izlenemediğinde can sıkıcı olabilir . Akrabaların cep telefonu hareketlerini izlemek kesinlikle etik değildir ve cep telefonu kullanıcıları arasında şüphe uyandırabilir. Ancak artık bu aktiviteyi bir casus uygulama yardımıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz . Bu izleme uygulamaları oldukça etkili ve güvenilirdir ve eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını belirleyebilir.

 2. eşimin whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim diye ararken denk geldim ve önerdiğiniz takip etme yöntemi ile ücretsiz eşimi takip ediyorum. Teşekkürler

  1. Eşimin beni aldattağından şüpheleniyorum. 2 kez Whatsappta biri ile konuştuğunu ve panikle mesajlarını sildiğini fark ettim. eşime gelen whatsapp mesajlar banada gelsin istiyorum.

 3. Merhaba lütfen yardımcı olsun lütfen eşimin telini ücretsiz takip etmek istiyorum lütfen yardım edin vatsap , intigram, Facebook,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu