Eşimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Takip Edebilirim Ücretsiz

Eşimin Whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim ücretsiz diye bir arayış içerisinde iseniz Playstore ve Appstore uygulamalarını ücretsiz kullanabilirsiniz. Günümüzde telefonların daha sık kullanılmasıyla birlikte özellikle evli insanların eşlerin Whatsapp’ta kimle mesajlaştığını takip etme isteği oluşabiliyor. Bu nedenle eşimin Whatsapp mesajlarını takip edebilecek ve aynı zamanda haberi olmaması ücretsiz kullanılabilecek bir programa ihtiyaç duyulmuştur. Uygun fiyatı ile bilinen Spynger uygulaması ile eşinizin Whatsapp mesajları dahil tüm sosyal medya mesajlarını takip etmenizi sağlamaktadır.

Eşimin Whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim ücretsiz sorusuna verilecek en net yanıt Whatsapp Web üzerinden kolay ve güvenilir bir şekilde takip etmektir. Eşimin Whatsapp mesajlarını takip etme isteği teknoloji çağında çiftlerin birbiriyle ilgilenmelerinden daha çok ellerinden telefonları düşürmemesinden kaynaklanmaktadır. Ev ortamında uzun süre telefonla geçirilen vakit eşlerin karşı tarafın kimlerle mesajlaştığını takip etme isteğini tetiklemektedir. Bu yazımızda eşinin sürekli kiminle mesajlaştığını merak eden ve yazdığı tüm Whatsapp mesajlarını takip etmek isteyenler bu yazımızda ki yöntemleri deneyebilirler.

Eşimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Takip Edebilirim?

En etkili yolu eşinizin telefonuna tam erişim sağlayan bir casus uygulaması veya programı yüklemektir. Bu eşinizin telefonunu tam anlamıyla kontrol etmenize, mesajları görebilmenize, konumuna erişebilmenize ve arama kayıtlarını dinlemenizi sağlayacaktır. Casus programları ile eşler, yüklenen telefonun Whatsapp mesajlarını kolayca gözden geçirebilir, kim ile ne konuştuğunu anlık takip edebilirsiniz.

Eşimin Whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim sorusunun cevabı, ücretsiz sunulan takip etme ve izleme desteği sunan uygulamalar kullanmaktır. Yine ücretsiz kullanabileceğinizi ancak karşı tarafın anlama ihtimalini olduğu Whatsapp Web Uygulaması ile de eşinizin Whatsapp mesajlarını takip edebilirsiniz.

Eşimin Whatsapp’ını Nasıl Takip Ederim?

Eşimin Whatsapp’ını nasıl takip edebilirim diyorsanız Whatsapp web sitesine girin ve giriş ekranında yer alan QR kodunu eşinizin telefonundan okutun. Eşinizin Whatsapp mesajlarını takip edebileceğiniz tüm sohbet ve yazışmalarını bu ekrandan görebilirsiniz. Ücretsiz ve kullanımı kolay olan Whatsapp Web, QR kodu okutularak bağlanılan tüm cihazların mesajlarını takip etmenize izin verir.

eşimin whatsapp nasıl takip edebilirim

Eşimin Whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim;

 • Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan ücretsiz web.whatsapp.com adresine girin.
 • Eşinizin telefonundan Whatsapp uygulamasını açın.
 • Sağ üste bulunan üç noktaya tıklayarak “Bağlı Cihazlara” girin.
 • “Cihaz Bağla” seçeneğinden web.whatsapp.com adresindeki QR kodu okutun.
 • Eşinizin Whatsapp mesajlarını buradan takip edebilirsiniz.

Eşinizin Whatsapp mesajlarını ücretsiz takip etmek için uygulamayı açın ve sağ üst köşede yer alan üç noktaya tıklayarak Whatsapp web servisini başlatın. Kendi telefonunuzdan web.whatsapp.com adresine gidin ve mesajları takip etmek istediğiniz kişinin ekranında çıkan QR kodunu okutun.

Eşinin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Görebilirim?

Eşinin Whatsapp mesajlarını görmek isteyenler, eşinin telefonuna tam erişim sağlayan bir program kullanarak tüm yazışmaları görebilirler. Yüklenen cihazdan gönderilen tüm Whatsapp veya diğer mesajları bu tür casus programları ile görebilirsiniz. Kocanızın Whatsapp mesajlarını takip edebileceğiniz bu yöntemi nasıl kullanabilirim diyorsanız okumaya devam edin.

Uygulamada sunulan eşinin Whatsapp mesajları görme özelliği ile karınızın veya eşinizin kim ile ne zaman mesajlaştığını görebilirsiniz. Kullanmak basittir, gönderdiği tuşlara ve kullandığı tuş vuruşlarına göre mesajların görülmesini sağlayabilirsiniz. Kontrol panelinin keylogger ve mesajlar bölümleri, herhangi bir zamanda ne yaptığını görebilmenize yardımcı olur.

Eşimin Whatsapp mesajlarını takip etmek için;

 1. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan Whatsapp Web sitesini açın.
 2. Whatsapp hesabına giriş yapılabilmesi için QR kodu eşinizin telefonundan okutun.
 3. Web uygulaması ile eşinizin Whatsapp mesajlarınzı görebilirsiniz.

Eşimin Whatsapp mesajlarını görmek için kendi telefonunuzdan veya bilgisayarınızda Whatsapp Web sitesini açın. Ekranda yer alan QR kodunu eşinizin telefonunundan okutarak eşinizin Whatsapp mesajlarını görebilirsiniz.

Casus uygulamaları, WhatsApp ve tüm sosyal medya uygulamalarından yazılan tüm mesajları görebilmenize imkan sağlamaktadır. Bunu, farklı türdeki sosyal medya programlarını gördüğünüz gibi analiz etmek için de kullanabilirsiniz.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 50 Ortalama: 3.9]
Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.
8 Yorum
 1. Eşimin Cep Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim ve Onun Haberi Olmadan WhatsApp Mesajlarını Nasıl Casuslayabilirim?
  Bu , ilişkileriniz bozulduğunda ve telefonu izlenemediğinde can sıkıcı olabilir . Akrabaların cep telefonu hareketlerini izlemek kesinlikle etik değildir ve cep telefonu kullanıcıları arasında şüphe uyandırabilir. Ancak artık bu aktiviteyi bir casus uygulama yardımıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz . Bu izleme uygulamaları oldukça etkili ve güvenilirdir ve eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını belirleyebilir.

 2. eşimin whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim diye ararken denk geldim ve önerdiğiniz takip etme yöntemi ile ücretsiz eşimi takip ediyorum. Teşekkürler

  1. Eşimin WhatsApp mesajlarını nasıl takip edebilirim? ücretsiz bir program veya uygulama var mıdır? 2 kez Whatsappta biri ile konuştuğunu ve panikle mesajlarını sildiğini fark ettim.

 3. Merhaba lütfen yardımcı olsun lütfen eşimin telini ücretsiz takip etmek istiyorum lütfen yardım edin vatsap , intigram, Facebook,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu