Eşimin Instagram Mesajlarını Nasıl Görebilirim?

Instagram, insanların fotoğraflarını ve videolarını takipçileriyle paylaştığı popüler bir sosyal medya uygulamasıdır. Aynı zamanda takip etmek istediğiniz kişilere, onların takipçisi olmasanız bile mesaj göndermenize izin vermektedir. Instagram üzerinden mesaj yoluyla geçilen iletişime DM’ler veya doğrudan mesajlar denir. Eşinizin Instagram mesajları dahil tüm etkinliklerini izleyenileceğiniz Spynger uygulamasını aylık 40.85₺‘e satın alarak kullanabilirsiniz.

Instagram Mesajlarını Görme

Eşimin WhatsApp mesajlarını görme işlemi DM veya doğrudan yazılan metin mesajlarını okumak için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem, eşinizin Instagram mesajlarının kimden geldiğini, ne zaman gönderildiğini ve ne olduğunu görmek için kullanılır. Bu yazımızda eşinizin Instagram mesajlarını şifresi ve telefonu olmadan nasıl görebileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

Instagram Mesajlarını Görme Yöntemleri

Eşimin Instagram mesajlarını görme işlemini için iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bunlardan birisi yasal olmayan casus ve takip uygulamalarını eşinizin telefonuna yükleyerek mesajlarını görme işlemidir. Bir diğer yöntem ise bilgisayar veya laptoptan Instagram hesabına giriş yapmasını sağlayarak mesajları görmedir.

Casus Yazılım ile Eşimin Instagram Mesajlarını Görme

Casus yazılımlar, eşinizin Instagram uygulamasında kim ile ne zaman ve ne mesaj gönderdiğine kadar görmenizi sağlayan uygulamalardır. Bu tür uygulamalar ile telefon sahibinin bilgisi olmadan arka planda çalışarak Instagram dahil tüm mesajları görebilirsiniz. Casus yazılımın eşinizin telefonundan topladığı Instagram mesaj verileri uygulama web sitesindeki panelinize otomatik kaydedilmektedir. İstediğiniz zaman size özel verilen kullanıcı adı ve şifreniz ile panele giriş yaparak eşinizin Instagram mesajlarını görebilirsiniz.

Eşimin Instagram mesajlarını casus yazılım ile görme

  • Appstore veya Android mağazasına eşinizin telefonundan giriş yapın.
  • Arama yerine “Instagram Mesaj Görme” yazın ve aratın.
  • Güvenli gördüğünüz bir uygulamayı indirerek kurulum adımlarını takip edin.
  • Eşinizin Instagram uygulamasından yazdığı tüm mesajları bu uygulama sayesinde görebilirsiniz.

Eşinizin Instagram mesajlarını casus veya takip uygulaması yüklemeden görmek için bir sonraki yönteme göz atabilirsiniz. Casus uygulama yöntemine göre çok daha güvenli olan bu yöntemde eşinizin Instagram mesajlarına bilgisayar veya laptopundan görebilirsiniz.

Bilgisayardan Oturum Açarak Eşimin Instagram Mesajlarını Görme

Eşimin Instagram mesajlarını görme işlemi için sürekli kullandığı laptop veya bilgisayarından instagram.com adresinde oturum açmasını sağlayın. Instagram’ın web sitesinde açılan oturum çıkış yapılana kadar çevrimiçi olarak mesajları görmenizi sağlamaktadır. Web sitesinin sol tarafındaki menülerde bulunan “Mesaj” seçeneğinden ne zaman, kim ile mesajlaştığını görebilir ve okuyabilirsiniz.

Eşimin Instagram mesajlarını görme

  • instagram.com web sitesine bilgisayar veya laptoptan gidin.
  • Instagram kullanıcı adı ve şifre bilgileri ya da Facebook hesap bilgileri ile giriş yapın.
  • Şifresini bilmiyor iseniz eşinizin telefonu yanınızda iken şifremi unuttun diyerek sıfırlayabilirsiniz.
  • Web sitesine giriş yapıldıktan sonra sol menüde yer alan “Mesajlar” seçeneğine gidin.
  • Mesaj bölümünde eşinizin Instagram mesajlarını görebilirsiniz.

Eşinizin kullanıcı adı ve şifresi veya telefonunun şifresini bilmiyor iseniz Instagram’da kiminle mesajlaştığını göremezsiniz.

Eşimin Instagram mesajlarını nasıl görebilirim?

“Instagram Mesaj Görme” gibi casus uygulamaları kullanarak veya instagram.com adresinden eşinizin oturum açmasını sağlayarak görebiliriniz.

Eşimin Instagram mesajlarını nasıl okuyabilirim?

Eşinizin Instagram mesajlarını okumak için bilgisayardan instagram.com web adresinde oturum açmasını sağlayın. Çıkış yapılmadı sürece hesabı açık olacağından dilediğiniz zaman bilgisayardan eşinizin Instagram mesajlarını okuyabilir ve görebilirsiniz.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 4 Ortalama: 3.8]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu