Whatsapp Takip Programları

Whatsapp takip programları, yüklenilen cep telefonlarının konum, arama, mesajlaşma ve internet geçmişi gibi verileri takip etmek için kullanılan yazılımlardır. Bu programlar, kullanıcıların cep telefonlarının nerede olduğunu, ne zaman arama yaptıklarını ve ne zaman mesajlaştıklarını tespit etmek için kullanılır. Ayrıca, kullanıcıların cep telefonlarının kullanımını kontrol etmek ve çocuklarının cep telefonlarında yapılan işlemleri takip için de kullanılabilir. Whatsapp takip programı olarak en uygun fiyatı ile bilinen Spynger yüklenilen cihazın tüm Whatsapp etkinliklerini izlemenizi ve takip etmenizi sağlamaktadır.

Whatsapp takip programları, yüklenilen cihazın konumunu, arama kayıtlarını, mesajlarını, internet geçmişi ve daha fazlasının takibini sağlar. Bu programlar, ebeveynlerin çocuklarını, çalışanlarının işçilerini veya eşlerinin nerede olduklarını, ne yaptıklarını etmelerine yardımcı olur. Ayrıca, bu programlar, kullanıcıların cihazlarının güvenliğini sağlamak için kötü amaçlı yazılımları tespit etmesine de yardımcı olur. Bu yazımızda tüm dünyada kullanılan ücretli ve ücretsiz Whatsapp takip programları nelerdir inceleyeceğiz.

En İyi Telefon Takip Programları

En iyi Whatsapp takip programları mSpy, eyeZy, Hoverwatch, Clevguard, FlexiSPY, Spyera, FamiSafe, Life360, Glympse-Tracking ve Google haritalar yer almaktadır. Whatsapp takip programları, bir mobil cihaz kullanıcısının konumu göndermek ve almak için GPS sistemlerini kullanarak takip yapılmasını sağlamaktadır. En iyi Whatsapp takip programları bir mobil cihazın konumunu izlemenizi, kaybolan veya çalınan telefonunuzu veya tabletinizin konumunu bulmak için kullanılmaktadır. Bu uygulama aynı zamanda ebeveynlerin çocuklarını, patronların işçilerini ve evli çiftlerin eşlerini takip etmek için de kullanılabilir.

En iyi Whatsapp takip programları listesi

 • mSpy
 • eyeZy
 • FlexiSPY
 • Spyzie
 • Highster Mobile
 • Mobistealth
 • SpyFone
 • TheTruthSpy
 • Spyera
 • Hoverwatch
 • XNSPY

mSpy – En iyi Whatsapp Takip Programı (Önerilen)

mSpy harika bir ebeveyn kontrolü ve Whatsapp takip program ve uygulamasıdır. Uygulama, tüm iOS sürümleriyle ve Android telefonları uyumlu olacak şekilde çalışmaktadır. Yüklenilen hedef telefondaki Facebook, WhatsApp ve Telegram gibi sosyal mesajlaşma uygulamaları dahil tüm uygulamaları takip edebilmektedir.

Özellikler:

 • Facebook, Instagram, Snapchat vb. dahil olmak üzere sosyal medya izleme.
 • Silinen mesajların kurtarılması
 • Ekran kaydedicisi
 • Anahtar kelime uyarıları
 • Web sitelerinin/uygulamaların/kişilerin vb. uzaktan engellenmesi

Karar: mSpy, diğer birçok izleme uygulamasında bulunmayan birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. Android 4.0 ve sonraki sürümleri ve Jailbreak olmayan tüm iOS cihazlarıyla uyumludur.

Fiyat: mSpy, 1 Aylık (aylık 48,99$), 3 Aylık (aylık 27,99$) ve 12 Aylık (aylık 11,66$) olmak üzere üç fiyatlandırma planıyla çözüm sunar. Araç için bir demo sürümü mevcuttur.

eyeZy – Whatsapp Takip Programı (Önerilen)

eyeZy, kullanıcılarına Whatsapp ve diğer sosyal sosyal medya hesaplarını takip ve izlemek için birçok özellik deneyimi sunmaktadır. Hedef cihazınıza yüklenen uygulama ile tüm mesajlar, aramalar ve medya dosyaları kapsamlı bir web tabanlı izleme paneli aracılığıyla uzaktan görüntüleyebilirsiniz.

Yalnızca aramaları ve mesajları görüntülemekle kalmayacak, aynı zamanda hedef cihazınızın Whatsapp profiliyle sohbet eden kişiler hakkında da bilgi edinebileceksiniz. Her görüşmeye eklenen zaman damgaları sayesinde, konuşmaların tam olarak ne zaman gerçekleştiğini de öğreneceksiniz.

eyeZy Whatsapp takip programı ile çocuklarınızın aktivitelerini takip edebilir ve tehlikeli bir duruma karşı müdahale edebilen ebeveynler için harika bir uygulamadır. EyeZy, Whatsapp’ın yanı sıra Facebook, Snapchat, Instagram, TikTok vb. diğer sosyal uygulamalardaki etkinliği takip etmek için de kullanılabilir.

FlexiSPY

Eşinizin veya çocuğunuzun mesajlarını okumak ve Whatsapp takibi yapmak için FlexiSPY ile tüm özel sohbetlere saat, tarih ve gönderen/alıcı hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca tam kişi listesine erişebilir ve fotoğraflar, videolar ve ses dosyaları dahil olmak üzere tüm paylaşılan ortam dosyalarını görebilirsiniz.

XNSPY

XNSPY, bir eşin veya çocuğun tüm WhatsApp etkinliğini herhangi bir Android cihazda Whatsapp’ı takip etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Uygulama, çeşitli işlevler sunar. WhatsApp’taki tüm sohbetleri kolayca izleyebilir, bir mesajın tarihini ve saatini görüntüleyebilir, gelen ve giden aramaları görebilir ve gönderilen ve alınan tüm medyaya erişebilirsiniz. İzlemek istediğiniz cihaza uygulamayı indirmeniz ve casusluğa başlamanız yeterlidir.

uMobix

WhatsApp ve diğer sosyal medya hesaplarının takip etmek için yaygın olarak kullanılan ilk uygulamanın adı uMobix’tir. Bu güçlü izleme uygulaması, çocuğunuzun WhatsApp hesabında neler olduğunu gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlar.

Çocuğunuzun aldığı ve gönderdiği tüm mesajlara erişmenizi sağlar. Güvenli konuşmalar yaptığından emin olmak için çocuğunuzun kişi listesindeki tüm kişilerin adlarını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca sadece özel konuşmaları değil, grup sohbetlerini de okuyabilir ve çocuğunuzun uygulama aracılığıyla değiş tokuş ettiği tüm medyayı görebilirsiniz.

Çocuğunuzun birisi için özel fotoğraflar veya konumlar gönderip göndermediğini merak ediyor musunuz? Uygulama, çocuğunuzu etkileyebilecek ciddi siber zorbalık, cinsel içerikli mesajlaşma ve diğer dijital tehlikeleri önlemenize yardımcı olur.

Spyic

Birçok WhatsApp casus aracı mükemmel izleme işlevleri sunsa da, birçok kullanıcı Spyic’in izleme yeteneğini bir sonraki seviyeye yerleştiren birkaç ek özellik sağladığını iddia ediyor. Ayrıca Spyic, sevdiklerinizin WhatsApp’ını tespit edilmeden izlemenizi sağlayan ve tüm bilgileri koruma altında tutan güvenli, emniyetli bir platform sağlar.

Spyic’in WhatsApp casusluğu için mesaj izleme özelliği
Ayrıca Spyic, hedef telefonun ve kullanıcısının nerede olduğu konusunda sizi güncel tutacak en doğru GPS izleme sistemlerinden birine sahiptir. Ancak aşağıdakiler gibi başka özel izleme işlevleri de bulacaksınız:

 • Sosyal medya takibi
 • Arama kayıtları
 • WhatsApp takibi
 • Bir keylogger

Olağanüstü işlevsellik ve uyumluluğunun yanı sıra, Spyic’in kurulumu kolaydır ve uygulamayı yüklemeden önce hedef cihaza jailbreak yapmanızı veya rootlamanızı gerektirmez. Bunun da ötesinde, herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız, Spyic’in müşteri destek ekibi size yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir.

Son olarak Spyic, kullanıcıların abone olması için Android için 3 ve iOS için 3 olmak üzere toplam 6 paket sunar. İzlemek istediğiniz cihaz sayısına göre istediğiniz planı seçerken, iOS planlarının Android planlarından biraz daha pahalı olduğunu göreceksiniz.

En iyi Whatsapp Takip Programları Nelerdir?

En iyi Whatsapp takip programları Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu mSpy, eyeZy, FlexiSPY ve Spyzie programlarıdır.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir Yorum

 1. Whatsapp takip programları;
  1. Spyzie
  2. mSpy
  3. FlexiSPY
  4. Highster Mobile
  5. TheTruthSpy
  6. Spyera
  7. Hoverwatch
  8. Mobistealth
  9. SpyFone
  10. XNSPY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu