Telefondan Başka Birinin Whatsapp’ına Girmek

Telefondan başka birinin Whatsapp’ına girmek için program yüklemeden Whatsapp Web servisini kullanarak başka bir telefonun mesajlarını okuyabilirsiniz. Ebeveynseniz, çocuklarınızın güvende olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, zorbalığa uğrayıp uğramadıklarını veya yanlış kişilerle temasa geçip geçmediklerini kontrol edebilirsiniz. Bir iş veren iseniz, çalışanlarınızın şirket sırlarını satıp satmadığını öğrenmek ve suçüstü için telefondan başka birinin Whatsapp’ına girmek isteyebilirsiniz. Eğer diğer telefona erişiminiz var ise birinin Whatsapp kendine bağlamak için Spynger uygulamasını kullanabilirsiniz.

Telefondan başka birinin Whatsapp’a girmek için en önemli sebeplerden biri partnerinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmektir. Whatsapp web servisi diğer telefonun mesajlarını uzaktan ücretsiz izlemenin en hızlı ve kolay yoludur. Bu yöntemle dikkat etmeniz gereken tek nokta telefondan başka birinin Whatsapp’ına girmek istediğiniz kişiye yakalanmadan gizlice yapabilmenizdir. Bu yazımızda telefondan başka birinin Whatsapp’ına girmek için kullanılan Web servisi hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Başkasının Whatsapp’ına Nasıl Girebilirim?

Başkasının Whatsapp’ına girebilmek için kendi telefonunuzdan web.whatsapp.com adresini açın. Web sitesinde sayfanın orta kısmında siyah beyaz renkte QR kodu göreceksiniz. Ekranda yer alan QR kodunu Whatsapp’ına girmek istediğiniz sevgiliniz, çocuğunuz veya çalışanınızın Whatsapp kamerasından okutun.

Başkasının wp sine girmek için Android’te, web.whatsapp.com adresine girin ve sayfanın orta kısmında yer alan QR kodu başkasının telefonundan okutun. Kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlayan Whatsapp web uygulaması ile başkasının wpsine girmek oldukça kolaydır. Kendi telefonunuzdan Whatsapp web sitesine girin ve mesajlarını görmek istediğiniz telefondan QR kodunu okutun.

Telefondan Başka Birinin Whatsapp’ına Girmek Ücretsiz

Telefondan başka birinin Whatsapp’ına girmek için ücretsiz WhatsApp uygulamasını açın ve diğer kişinin telefon numarasını girin. Bir sonraki adımda sizden “PIN” numarası isteyecektir ve doğrulamanın ardından telefondan başka birinin Whatsapp’ına ücretsiz girebilirsiniz. Açılan sayfanın orta kısmında yer alan siyah beyaz renkte QR kodu göreceksiniz. Ekranda yer alan QR kodunu Whatsapp’ına girmek istediğiniz başka birinin Whatsapp uygulamasını açarak kamerasından okutarak girebilirsiniz.

Telefondan başka birinin Whatsapp’ına girmek ücretsiz işlem için Whatsapp web uygulamasını bilgisayar tarayıcısından açın. Karşı tarafın Whatsapp uygulamasından ekranda yer alan QR kodu kamerayı açarak okutun. Karşı tarafın tüm Whatsapp mesajlarını, resimlerini ve medya dosyalarını Whatsapp web uygulamasında karşınıza çıkacaktır.

Telefondan başka birinin Whatsapp’ına girmek için;

  • Whatsapp web uygulamasını açın.
  • Ekran yer alan QR kodunu başka birinin Whatsapp uygulamasından okutun.
  • Okutulan QR kodu ile birlikte telefonunuzdan başka birinin Whatsapp’ına ücretsiz girebilirsiniz.
  • Whatsapp web uygulaması ile mesajları okuma, görme ve takip işlemini yapabilirsiniz.

Başkasının Whatsapp’ına girmek Google Play veya Appstore’dan herhangi bir casus uygulaması indirmenize gerek yoktur. QR oku okutulan sevgilinizin tüm Whatsapp mesajları, resimleri, videoları ve medya dosyalarına erişebilirsiniz.

Başka Whatsapp Bağlanma

Başka Whatsapp bağlanma bir kişinin WhatsApp hesabını başkasının cihazına veya uygulamasına bağlaması veya erişmesi anlamına gelir. Bu yöntem ile bağlanılan Whatsapp hesabımın mesajları, konuşmaları ve diğer tüm içeriklerini görebilirsiniz. Başka birinin Whatsapp bağlanma işlemini QR kodu okutmanız veya Spynger gibi uygulamaları diğer telefona yükleyerek bağlantı kurmanız gerekir.

Birinin whatsapp kendine bağlamak başkasının Whatsapp uygulamasında yaptığı konuşmaları ve mesajları görmenizi mümkün kılmaktadır.

Başkasının whatsapp a bağlanmak için bu adımları uygulayın;

  • WhatsApp mobil uygulamanızı açın.
  • Sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayarak menüyü açın ve “WhatsApp Web” seçeneğine dokunun.
  • Bilgisayarınızın tarayıcısına web.whatsapp.com adresini girin.
  • Tarayıcı üzerindeki QR kodunu WhatsApp mobil uygulamanız ile taratın.

Başkasının Whatsapp’ına Girmek Mümkün Mü?

Başkasının Whatsapp’ına girmek Whatsapp web ile okutulan QR kodu ile mümkündür. Başkasının cihazına erişiminiz var ise Whatsapp uygulamasını açarak “Bağlı cihazlar” ardından “Cihaz Bağla” seçeneğine dokunarak QR kodu okutabilirsiniz. Başkasının Whatsapp’ına girmek için QR kodu okutarak kendi telefonunuza bağlayabilir ve mesajlarını yada konuşmalarını okumayı mümkün yapabilirsiniz.

Başkasının wp sine girmek için kodsuz bağlantı kurabilmenizin bir yolu diğer telefona erişiminizin olmasıdır. Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Programı İndir Ücretsiz yazımızda yer alan yazımızda yer alan programlara buradan ulaşabilirsiniz.

Başkasının Whatsapp’ına girmek mümkün mü?

Evet, web.whatsapp.com adresine girerek ekrandaki QR kodunu başkasının Whatsapp uygulamasından okutarak girmek mümkündür.

Telefondan başka birinin Whatsapp’ına Girmek ücretsiz

Ücretsiz telefondan başka birinin Whatsapp’ına girmek için web.whatsapp.com adresine gidin ve başka bir telefondan ekranda yer alan QR kodunu okutun.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 4.3]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu