Telefondan Başka Birinin Whatsapp’ına Girmek

Telefondan başka birinin Whatsapp’ına girmek için program yüklemeden Whatsapp Web servisini kullanarak başka bir telefonun mesajlarını okuyabilirsiniz. Ebeveynseniz, çocuklarınızın güvende olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, zorbalığa uğrayıp uğramadıklarını veya yanlış kişilerle temasa geçip geçmediklerini kontrol edebilirsiniz. Bir iş veren iseniz, çalışanlarınızın şirket sırlarını satıp satmadığını öğrenmek ve suçüstü için telefondan başka birinin Whatsapp’ına girmek isteyebilirsiniz.

Telefondan başka birinin Whatsapp’a girmek için en önemli sebeplerden biri partnerinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmektir. Whatsapp web servisi diğer telefonun mesajlarını uzaktan ücretsiz izlemenin en hızlı ve kolay yoludur. Bu yöntemle dikkat etmeniz gereken tek nokta telefondan başka birinin Whatsapp’ına girmek istediğiniz kişiye yakalanmadan gizlice yapabilmenizdir. Bu yazımızda telefondan başka birinin Whatsapp’ına girmek için kullanılan Web servisi hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Başkasının Whatsapp’ına Nasıl Girebilirim?

Başkasının Whatsapp’ına girebilmek için kendi telefonunuzdan web.whatsapp.com adresini açın. Web sitesinde sayfanın orta kısmında siyah beyaz renkte QR kodu göreceksiniz. Ekranda yer alan QR kodunu Whatsapp’ına girmek istediğiniz sevgiliniz, çocuğunuz veya çalışanınızın Whatsapp kamerasından okutun.

Başkasının wp sine girmek için Android’te, web.whatsapp.com adresine girin ve sayfanın orta kısmında yer alan QR kodu başkasının telefonundan okutun. Kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlayan Whatsapp web uygulaması ile başkasının wpsine girmek oldukça kolaydır. Kendi telefonunuzdan Whatsapp web sitesine girin ve mesajlarını görmek istediğiniz telefondan QR kodunu okutun.

Sevgilimin Whatsapp’ına Nasıl Girerim?

Sevgilimin Whatsapp’ına girebilmek için kendi telefonunuzdan web.whatsapp.com adresine girin. Açılan sayfanın orta kısmında yer alan siyah beyaz renkte QR kodu göreceksiniz. Ekranda yer alan QR kodunu Whatsapp’ına girmek istediğiniz sevgilinizin uygulamasını açarak kamerasından okutarak girebilirsiniz. QR oku okutulan sevgilinizin tüm Whatsapp mesajları, resimleri, videoları ve medya dosyalarına erişebilirsiniz.

Karşı tarafın Whatsapp’ına girmek için Whatsapp web uygulamasını bilgisayar tarayıcısından açın. Karşı tarafın whatsapp uygulamasından ekranda yer alan QR kodu kamerayı açarak okutun. Karşı tarafın tüm Whatsapp mesajlarını, resimlerini ve medya dosyalarını Whatsapp web uygulamasında karşınıza çıkacaktır.

Başkasının Whatsapp’ına girmek Google Play veya Appstore’dan herhangi bir casus uygulaması indirmenize gerek yoktur.

Başkasının Whatsapp’ına girmek mümkün mü?

Evet, web.whatsapp.com adresine girerek ekrandaki QR kodunu başkasının Whatsapp uygulamasından okutarak girmek mümkündür.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Mehmet BİLİR

Selam, ben SEO Uzmanı Mehmet BİLİR. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu