Whatsapp QR Kodu ile Başkasının Mesajlarını Okuma

WhatsApp, Android ve diğer işletim sistemi kullanıcıları için en güvenli anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olarak kabul edilmiştir. Kişisel mesajların gizli kalması için güçlü uçtan uca şifreleme özelliğine sahiptir. Ancak tüm güvenlik önlemlerine rağmen Whatsapp Web’te hızlı oturum açmak için sunduğu QR kodu ile bir başkasının whatsapp mesajlarını okuyabilirsiniz. Uygun fiyatı ile bilinen Moniterro uygulaması ile eşinizin Whatsapp mesajları dahil tüm sosyal medya mesajlarını takip etmenizi sağlamaktadır.

Whatsapp QR kodu ile başkasının mesajlarını okuma yapabilmek için Whatsapp web uygulamasını açın. Ekranda çıkan QR kodu Whatsapp mesajlarını okumak istediğiniz kişinin cep telefonundan okutun. Bir süre bekledikten sonra Whatsapp uygulamasındaki tüm kişileri görebilir, konuşmaları okuyabilirsiniz. Eşimin Whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim ücretsiz hemen bu yazımıza gözatın.

Whatsapp QR Kodu İle Başkasının Mesajları Nasıl Okunur?

WhatsApp esas olarak mobil cihazlar için bir uygulama olsa da, uygulamanın web tabanlı bir sürümü de bulunmaktadır. Web tabanlı uygulamanın adı WhatsApp Web’dir. Bir başkasının Whatsapp mesajlarını okumak için önce masaüstünüze WhatsApp Web yüklemeniz gerekir.

Yazılımı yükledikten sonra, kayıt işlemine devam etmeniz gerekir. Kimlik bilgilerini girerek kaydolmak yerine, QR koduyla kaydolmanız gerekir. Masaüstünüzün ekranındaki QR kodunu taratmak için cep telefonunuzdan WhatsApp’ı açın ve QR kodunu tarayın.

Whatsapp QR kodu ile başkasının mesajlarını okuma yapmak için o kişinin WhatsApp hesabından QR kodu taratmanız gerekmektedir. Bu nedenle, WhatsApp mesajlarını okumak istediğiniz kişinin size güvenmesi ve telefonunu size vermesi gerekmektedir. Bu teknik sevgilinin veya aile üyelerinden birinin telefonuna anlık erişim ile yapılabilecek bir işlemdir.

Whatsapp QR Kodu İle Başkasının Mesajlarını Nasıl Okuyabilirim?

WhatsApp’ın mobil sürümünü web sürümü ile QR kod aracılığıyla senkronize etmek için aşağıdaki bölümde anlatılan adımları uygulamanız gerekmektedir.

Whatsapp qr kodu ile başkasının mesajlarını okumak için;

  • Öncelikle Whatsapp Web uygulamasını açıyoruz.
  • QR kodu ile giriş ekranını seçiyoruz.
  • Whatsapp mesajlarını okumak istediğiniz telefondan Whatsapp uygulamasını açıyoruz.
  • Sağ üsteki ayarlar bölümden “Bağlı Cihazlar” seçeneğini seçiyoruz.
  • “Cihaz Bağla” seçeneğine dokunuyoruz ve Whatsapp Web uygulamasındaki QR kodu okutuyoruz.
  • Bir süre bekledikten sonra tüm Whatsapp sohbetlerini okuyabilirsiniz.

Hedef telefona erişiminiz olması gerekir. Hedef telefona erişiminiz olmadan masaüstündeki QR kodunu tarayamazsınız. Bu nedenle, WhatsApp hesabı senkronize edilmeyecektir. Hedef telefonun aktif bir internet bağlantısı olmalıdır. İnternet bağlantısını kapalı tutarken QR kodunu taramak yardımcı olmaz. Bu nedenle, QR kodunu tararken telefonun internete bağlı olduğundan emin olun.

Whatsapp QR Kodu ile Başkasının Mesajlarını Okuma Nasıl Yapılır?

Whatsapp QR kodu ile başkasının mesajlarını okuma için Whatsapp web uygulamasını açın. Mesajlarını okumak istediğiniz telefondan Whatsapp Ayarlar > Bağlı Cihazlar > Cihaz Bağla adımları takip ederek Whatsapp Web uygulamasında ki  QR kodunu okutun. Kamera ile okuttuğunuz QR kodu ile Whatsapp mesajlarına erişebilirsiniz.

WhatsApp Web uygulaması aracılığı QR kodu tarayarak başkasının mesajlarını okumak için telefonunuzda WhatsApp’ı açın ve Menü > WhatsApp Web’e gidin. QR kodunu telefonunuzun kamerasıyla tarayın.

WhatsApp QR kodu ile başkasının mesajını nasıl görebilirim?

WhatsApp mesajlarını QR kodu kullanarak birkaç farklı yöntemle okumak mümkündür. Telefonunuzda QR kodlarını okuyabilen bir uygulama kullanmak seçeneklerden biridir. QR kodlarını okuyabilen ve bunları metne dönüştürebilen bir web sitesi veya mobil uygulama kullanmak da başka bir seçenektir.

Whatsapp QR kodu ile başkasının mesajlarını okuma nasıl yapılır?

WhatsApp Web uygulaması açın. QR kodu tarayarak başkasının mesajlarını okumak için o kişinin telefonundan WhatsApp’ı açın ve Menü > WhatsApp Web’e gidin. QR kodunu telefonunuzun kamerasıyla okutun.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 4]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu