Koca Takip Programı Ücretsiz

Koca takip programı ücretsiz kullanıcıların eşlerinin telefonlarını takip etmelerine ve konuşmalarını dinlemeleri için kullanılır. Evli çiftler, özellikle bir aldatma şüphesi oluşması durumunda birbirlerini takip etme isteği ile koca takip programı kullanmak isteyebilmektedir. Bu tür programlar kocanızın telefonuna yüklenilen basit bir uygulama ile gün içerisinde ne zaman ve nereye gittiğini takip etmek için yaygın olarak kullanılır. Koca takip programı olarak bilinen Spynger uygulamasını uygun fiyata bu bağlantıdan satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Koca takip programı ücretsiz olarak eşlerin gün içerisinde nerede olduklarını ve ne zaman ne kadar süre bulundukları yere kadar takip etmenizi sağlar. Android veya iPhone cihazlara göre farklı versiyonları ile AppStore ve Google Play mağazalarında bu tür programları ücretsiz indirmeniz mümkündür. Bu yazımızda en popüler koca takip programı ücretsiz olan yazılımların özelliklerine ve nasıl kullanıldığı hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Koca Takip Programı Nedir?

Koca takip programı, yüklenilen telefonun etkinliklerini izlemek için kullanılan bir casus yazılım uygulamasıdır. Ücretli ve ücretsiz sürümleri ile farklı özellikler sunan koca takip programları temel olarak bir telefonun konumunu harita üzerinden takip etmenizi sağlar. İnternet veya GPS bağlantısının olduğu her yerden anlık konum takibi yapmanıza imkan sağlayan koca takip programlarını ücretsiz kullanmanız mümkündür.

Koca takip programı, aldatan eşleri yakalamak için uzaktan kolayca takip etmenize yardımcı olan bir casusluk uygulamasıdır. Yüklenilen telefondaki mesajlar, aramalar, sosyal medya içerikleri ve birçok veriyi görüntülemenizi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ücretsiz versiyonlarında takip özellikleri kısıtlı olsa da Google Play veya AppStore mağazalarından birçok koca takip programı bulabilirsiniz.

Ücretsiz Koca Takip Programları

Ücretsiz koca takip programları arasında Android ve iPhone telefonlarda sorunsuz çalışan mSpy, Localize.mobi ve eyeZy yer almaktadır. Bu programlar ücretsiz deneme sürümü ile AppStore ve Google Play mağazalardan indirilmektedir. Sunulan özelliklere göre farklı abonelik seçenekleri sunan koca takip programlarının detaylı incelemesi aşağıda yer almaktadır.

Koca takip programı ücretsiz;

  • Mspy
  • Localize.mobi
  • EyeZy
  • SpyBubble
  • Hoverwatch
  • Flexispy

Mspy – Koca Takip Programı

Mspy takip programı, eşlerin kocalarını takip etmelerini sağlamak için gelişmiş özelliklere sahip programlardan bir tanesidir. Yüklenilen telefonun GPS ve mobil veri aracılığıyla harita üzerinden konumunu takip etmenize imkan sağlamaktadır. Aynı zamanda Keylogger özelliği sayesinde kocanızın telefon ekranında yazdığı tüm mesajlar ve sesli konuşmalar kayıt altına alınmaktadır.

Koca takip programı olarak ücretsiz indirebileceğiniz Mspy ile hedef telefonun Snapchat, Facebook ve Whatsapp gibi sosyal medya mesajlarını görebilirsiniz. Bu bağlantıya tıklayarak programı ücretsiz indirebilir, ihtiyacınız olan özelliğe göre abonelik satın alarak programı kullanabilirsiniz.

Localize.Mobi

Eşinizin haberi olmadan harita üzerinden anlık takip edebileceğiniz localize.mobi uygulaması ile koca takip uygulamasını ücretsiz kurabilirsiniz. Kurulum sürecinin oldukça basit olması ve kolay arayüzü ile kocanızın gün ve gün nereye, ne zaman gittiğini haritadan takip edebilirsiniz. Localize.mobi uygulamasını kullanmanız için kocanızın telefonuna fiziksel erişime ihtiyacınız olmadan sadece telefon numarası ile takip edebilirsiniz.

iOS ve Android işletim sistemine sahip tüm telefonlarda koca takip programı olan localize.mobi uygulamasını sorunsuz kullanabilirsiniz. Telefonunun markası veya modeli ne olursa olsun takip edilecek kişinin sadece telefon numarası ile takip işlemi başlatmanız mümkündür. Bu bağlantıya tıklayarak ücretsiz deneme hesabı oluşturabilirsiniz.

EyeZy

Eyezy, ailenizi gerçek zamanlı konum ve güvenliklerini bilmenizi amaçlayan bir koca takip programı olarak konum paylaşımı yapabilen bir uygulamadır. Appstore ve Appstore mağazalarından ücretsiz indirip, kurulumunu yaparak kullanabilirsiniz. Kamera izleme, ortam dinleme, konum takip etme ve cihazdan yazılan tüm mesaj içerikleri görmenize imkan sağlamaktadır. Bu bağlantıya tıklayarak ücretsiz indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

[Toplam: 13 Ortalama: 3.7]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu