Whatsappta Sevgilim Kimle Konuşuyor

Whatsappta sevgilim kimle konuşuyor öğrenmek için Playstore ve Appstore mağazalarından yükleyeceğiniz uygulama ile kimlerle konuştuğunu görebilirsiniz. Whatsapp bir kişiye mesaj, video ve sesli mesajlar gönderebileceğiniz aynı zamanda sesli ve görüntülü konuşma yapılabilen bir uygulamadır. Sevgilim Whatsapp uygulamasında kiminle konuşuyor sizi aldatıp almadığını görmek için kullanabileceğiniz yöntemleri bu yazımızda bulabilirsiniz. Uygun fiyatı (40.08₺/ay) ile bilinen Spynger uygulaması sevgilinizin Whatsapp’ta kimle konuştuğunuzu görmenizi ve takip etmenizi sağlamaktadır.

 Whatsapp’ta sevgilim kiminle konuşuyor öğrenmek mümkün ve oldukça kolay birşekilde yazıştığı kişi ile mesajlarını okuyabilirsiniz. En sık kullanılan yöntemlerden bazıları ile casus programı veya uygulaması yüklemeden sevgilinizin kiminle ne konuştuğunu öğrenebilirsiniz. Bu yazımızda Whatsapp web, çift sim kartı yöntemi veya yedekleme dosyası ile sevgilinizin konuştuğu kişiyi nasıl bulabileceğinizi öğreneceksiniz.

Sevgilim Whatsapp’ta Kimle Konuşuyor Nasıl Öğrenirim?

İlişkinizde, kız arkadaşınızın WhatsApp mesajlarını onun haberi olmadan nasıl okuyacağınızı kiminle konuştuğunu merak ediyorsanız, birçok yol vardır. Sevgilim Whatsapp’ta kimle konuşuyor yöntemleri için aşağıda sıraladığımız adımları takip edin.

Sevgilim Whatsapp’ta kimle konuşuyor nasıl öğrenirim ücretsiz öğrenmek için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz. Sevgilim kimle konuşuyor uygulaması genelde ücretsiz değildir ve konuşulan metinleri size göstermeyebilir

1. Çift Whatsapp Mesaj Okuyucu ile Sevgilim Whatsapp’ta Kimle Konuşuyor Öğrenme

Ücretsiz WhatsApp casus yazılımı ve diğer ücretli WhatsApp mesaj okuyucuları, sevgilinizin WhatsApp’ta kiminle konuştuğunu öğrenmenin en etkili yoludur. Tek yapmanız gereken hedef telefona kurmak, kurulum işlemini tamamlamak ve bu kadar.

2. WhatsApp Web ile Sevgilim Whatsapp’ta Kimle Konuşuyor Öğrenme

WhatsApp Web, WhatsApp’ın kullanıcıların bilgisayarlarındaki mesajları okumasını ve yanıt vermesini sağlayan web tabanlı uygulamasıdır. WhatsApp web, bilgisayarınız aracılığıyla kız arkadaşınızın cep telefonu mesajlarına erişmenin harika ve hızlı bir yolu olabilir. Tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar ve sevgilinizin kimle konuştuğunu merak ettiğinizi telefonu.

Sevgilimin Whatsapp’ta kiminle konuştuğunu öğrenmek için;

 • Web.whatsapp.com adresine girin.
 • Sevgilinizin telefonundan Whatsapp uygulamasını açın.
 • Sağ üste bulunan üç noktaya tıklayın ve “Bağlı Cihazlar” sekmesine girin.
 • “Cihaz Ekle” veya ”Cihaz Bağla” buttonuna dokunun.
 • Açılan kameradan kendi telefonunuzdaki web sitesinde yer alan QR kodu okutun.

3. WhatsApp Yedek Kopyalama ile Sevgilim Whatsapp’ta Kimle Konuşuyor Öğrenme

 WhatsApp genellikle mesajları manuel veya otomatik olarak yedeklenir. Kız arkadaşınızın WhatsApp mesajlarını sorunsuz bir şekilde nasıl okuyacağınızı öğrenmek için dosya yöneticinde yer alan yedek dosyasını kopyalayın.

Yedek kopyalama ile sevgilim Whatsapp’ta kimle konuşuyor öğrenmek için;

 • Sevgilinizin iPhone veya Android cihazından Whatsapp uygulamasını açın.
 • Uygulamanın sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunarak menüyü açın.Sevgilim Kimle Konuşuyor Öğrenme
 • Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Yedeği adımlarını takip ederek Diğer kişinin hesabını seçin.Sevgilim Kimle Konuşuyor Öğrenme
 • Hesap Ekle’yi seçin ve İzin ver’i seçin. Kendi hesap bilgileriniz ile giriş yapın.
 • Cep telefonunuzdaki her şeyi manuel olarak yedeklemek için Yedekle düğmesine basın.Sevgilim Kimle Konuşuyor Öğrenme

Sevgilimin Telefonda Kiminle Konuştuğunu Nasıl Öğrenebilirim?

Sevgilimin telefonda kiminle konultuğunu öğrenmek için kullanılan uygulamalardan birisi olan “FindMyPhone” servisini ücretsiz kullanarak öğrenebilirsiniz. Tam olarak sevgilinizin telefonda kimin ile konuştuğunu öğrenebileceğiniz program veya yazılım olmadığını belirtmek gerekir. Ancak bu durum kiminle konuştuğunu bulabilmeniz için bir engel değildir.

Sevgilimin telefonda kiminle konuştuğunu öğrenmek için bu yöntemleri kullanın:

 • Arama geçmişi silinmemiş ise en son aradığı kişilerden kiminle görüştüğünü öğrenebilirsiniz.
 • Turkcell ve diğer operatörler fatura detayında kiminle konuştuğunu dakikası ve telefon numarasına kadar detay vermektedir.
 • Kesin ama yasal olmayan bir yol olan telefonda kiminle konuştuğunu öğrenmek için kullanılan “Arama Kaydetme” programlarını kullanabilirsiniz.
Sevgilimin Whatsapp’ta kiminle konuştuğunu nasıl öğrenebilirim?

Ücretsiz uygulamalar sevgilinizin Whatsapp’ta kiminle konuştuğunu öğrenmenizi sağlamaktadır. Apple tarafından yasaklanan bir uygulama olan ve web sürümü ile sevgilinizin Whatsapp’ta kiminle konuştuğunu, ne zaman görüştüğünü öğrenebilirsiniz.

Telefonda kiminle konuştuğunu öğrenme ücretsiz

Sevgilinizin, arkadaşınızın, çocuğunuzun veya eşinizin telefonda kiminle konuştuğunu öğrenmek için ücretsiz ve programsız telefon takip servislerini kullanabilirsiniz. Apple cihazlarda “FindMyiPhone” ve Android cihazlarda ise “FindMyPhone” servislerini kullanarak telefonda kiminle konuştuğunu ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 6 Ortalama: 3.5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu