Whatsappta Sevgilim Kimle Konuşuyor

Whatsappta sevgilim kimle konuşuyor öğrenmek için Playstore ve Appstore mağazalarından yükleyeceğiniz uygulama ile kimlerle konuştuğunu görebilirsiniz. Whatsapp bir kişiye mesaj, video ve sesli mesajlar gönderebileceğiniz aynı zamanda sesli ve görüntülü konuşma yapılabilen bir uygulamadır. Sevgilim Whatsapp uygulamasında kiminle konuşuyor sizi aldatıp almadığını görmek için kullanabileceğiniz yöntemleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

 Whatsapp’ta sevgilim kiminle konuşuyor öğrenmek mümkün ve oldukça kolay birşekilde yazıştığı kişi ile mesajlarını okuyabilirsiniz. En sık kullanılan yöntemlerden bazıları ile casus programı veya uygulaması yüklemeden sevgilinizin kiminle ne konuştuğunu öğrenebilirsiniz. Bu yazımızda Whatsapp web, çift sim kartı yöntemi veya yedekleme dosyası ile sevgilinizin konuştuğu kişiyi nasıl bulabileceğinizi öğreneceksiniz.

Sevgilim Whatsapp’ta Kimle Konuşuyor Nasıl Öğrenirim?

İlişkinizde, kız arkadaşınızın WhatsApp mesajlarını onun haberi olmadan nasıl okuyacağınızı kiminle konuştuğunu merak ediyorsanız, birçok yol vardır. Sevgilim Whatsapp’ta kimle konuşuyor yöntemleri için aşağıda sıraladığımız adımları takip edin.

Sevgilim Whatsapp’ta kimle konuşuyor nasıl öğrenirim ücretsiz öğrenmek için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz. Sevgilim kimle konuşuyor uygulaması genelde ücretsiz değildir ve konuşulan metinleri size göstermeyebilir

1. Çift Whatsapp Mesaj Okuyucu ile Sevgilim Whatsapp’ta Kimle Konuşuyor Öğrenme

Ücretsiz WhatsApp casus yazılımı ve diğer ücretli WhatsApp mesaj okuyucuları, sevgilinizin WhatsApp’ta kiminle konuştuğunu öğrenmenin en etkili yoludur. Tek yapmanız gereken hedef telefona kurmak, kurulum işlemini tamamlamak ve bu kadar.

2. WhatsApp Web ile Sevgilim Whatsapp’ta Kimle Konuşuyor Öğrenme

WhatsApp Web, WhatsApp’ın kullanıcıların bilgisayarlarındaki mesajları okumasını ve yanıt vermesini sağlayan web tabanlı uygulamasıdır. WhatsApp web, bilgisayarınız aracılığıyla kız arkadaşınızın cep telefonu mesajlarına erişmenin harika ve hızlı bir yolu olabilir. Tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar ve kız arkadaşınızın hedef telefonu.

Sevgilimin Whatsapp’ta kiminle konuştuğunu öğrenmek için;

  • Web.whatsapp.com adresine girin.
  • Sevgilinizin telefonundan Whatsapp uygulamasını açın.
  • Sağ üste bulunan üç noktaya tıklayın ve “Bağlı Cihazlar” sekmesine girin.
  • “Cihaz Ekle” veya ”Cihaz Bağla” buttonuna dokunun.
  • Açılan kameradan kendi telefonunuzdaki web sitesinde yer alan QR kodu okutun.

3. WhatsApp Yedek Kopyalama ile Sevgilim Whatsapp’ta Kimle Konuşuyor Öğrenme

 WhatsApp genellikle mesajları manuel veya otomatik olarak yedeklenir. Kız arkadaşınızın WhatsApp mesajlarını sorunsuz bir şekilde nasıl okuyacağınızı öğrenmek için dosya yöneticinde yer alan yedek dosyasını kopyalayın.

Yedek kopyalama ile sevgilim Whatsapp’ta kimle konuşuyor öğrenmek için;

  • Sevgilinizin iPhone veya Android cihazından Whatsapp uygulamasını açın.
  • Uygulamanın sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunarak menüyü açın.Sevgilim Kimle Konuşuyor Öğrenme
  • Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Yedeği adımlarını takip ederek Diğer kişinin hesabını seçin.Sevgilim Kimle Konuşuyor Öğrenme
  • Hesap Ekle’yi seçin ve İzin ver’i seçin. Kendi hesap bilgileriniz ile giriş yapın.
  • Cep telefonunuzdaki her şeyi manuel olarak yedeklemek için Yedekle düğmesine basın.Sevgilim Kimle Konuşuyor Öğrenme
[Toplam: 3 Ortalama: 4.3]

Mehmet BİLİR

Selam, ben SEO Uzmanı Mehmet BİLİR. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu