Eşimin Nerede Olduğunu Nasıl Öğrenirim?

Eşimin nerede olduğunu öğrenmek için herhangi herhangi bir uygulama, program indirmenize ve bir ücret ödemenize gerek yoktur. Google harita hizmetleri olan konum paylaşma özelliğini kullanarak eşinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Karı ve koca ilişkilerinde karşı tarafı olan güvenle ilgili bir tereddüt oluştuğunda eşler birbirlerini takip etmek isteyebilmektedir. Uygun fiyatı ile bilinen Spynger uygulaması sunduğu özellikler ile ilişkinizde ki şüpheleri ortadan kaldırmaya eşinizin nerede olduğu öğrenmenize yardımcı olmaktadır.

Eşimin telefonundan nerede olduğunu Google haritaların konum paylaşımı özelliğini kullanarak öğrenmek mümkündür. Konum izleme için Google haritalarını nasıl kullanılacağını bilmek eşlerin nerede olduklarını öğrenmek için önemlidir. Bu yazımızda Google haritalardan eşinizin haberi olmadan nerede olduğunu nasıl öğrenebileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

Eşimin Telefonundan Nerede Olduğunu Nasıl Öğrenirim?

Eşinizi telefonuna erişim imkanı varsa Google haritalar hizmeti ile daha önceki bulunduğu konumları ve nerede olduğunu anlık öğrenebilirsiniz. İzleme uygulamalarının aksine Google haritalar cep telefonu takibi için yalnızca cep telefonunun konumunu göstererek yapmaktadır. Bu özelliği kullanmak için aktif bir Google hesabıyla oturum açmanız yeterlidir.

Eşimin telefonundan nerede olduğunu öğrenme;

 • Eşinizin telefonundan Google haritalar uygulamasını açın.
 • Sağ üstteki profil resmine dokunarak konum paylaşımı seçeneğine girin.
 • “Konum Paylaşım” butonuna basın.
 • Gerçek zamanlı konum paylaşım seçeneği altından “siz kapatana kadar” seçin.
 • Konumunuzu paylaşmak için kendi telefon numaranızı seçin ve paylaş butonuna tıklayın.
Eşimin Telefonundan Nerede Olduğunu Nasıl Öğrenirim

Eşimin telefonundan nerede olduğunu nasıl öğrenirim diyorsanız konum paylaşımı yapıldıktan sonra kendi telefonunuzun haritalarını açarak nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Konum paylaşımı kapatılana kadar kendi telefonunuzdan haritalar uygulaması üzerinden eşinizi gittiği her yeri öğrenebilirsiniz. Konu paylaşımı esnasında bilmeniz gereken önemli unsur eşinizin telefonunun konum servisinin açık olması ve Google haritalara konum izninin verilmiş olması gerekmektedir.

Google konum paylaşımı ile aşağıdaki bilgilere erişebilirsiniz;

 • Eşinizin yakın zamanda bulunduğu yerler,
 • Seyahat şekli (araba veya otobüs)
 • Cihaz ile ilgili bilgiler (pil durumu…)
 • Yerleriniz (ev, iş, cafe …)

Eşinizin nerede olduğunu öğrenmek için yakın zamanda bulunduğu yerleri konum haritalar üzerinden görebilirsiniz.

Eşinin Nerede Olduğunu Gösteren Uygulama

Eşinin nerede olduğunu gösteren uygulama arayanlar iPhone cihazlarda Appstore, Android cihazlar kullananlar ise Google Play mağazalarına bakabilirler. Ücretsiz indirme seçeneği sunan uygulamalar belli bir deneme süresi sonrası ücretli olarak eşinin nerede olduğunu gösterebilmektedir. Bu tarz uygulamalar genelde karşı tarafın telefonuna yüklenir, kendi telefonunuz ile eşleştirerek eşinin nerede olduğunu göstermektedir.

Eşinin nerede olduğunu gösteren uygulama ile kişiler, uzaktan ve diğer cihaza fiziksel erişim olmadan mevcut konumunu adım adım takip edebilir. Harita üzerinden bulunduğu konum, hangi saate nerede ve ne kadar süre durduğuna kadar birçok detay kayıt altına alınır. Kimin nerede olduğunu öğrenme programı olarak kullanılan bu uygulamalar harita üzerinden takip etmek istediğiniz kişiyi canlı olarak konumu öğrenebilirsiniz.

Birinin nerede olduğunu nasıl anlarız?

Brinin nerede olduğunu anlamak için Google haritalar uygulamasında sizinle sınırsız süreli konum paylaşması gerekmektedir.

Eşimin konumunu nasıl bulurum?

Eşimin konumunu bulmak için Google haritalar veya Whatsapp gibi konum paylaşımı yapılabilen uygulamalar kullanarak bulabilirsiniz.

Kocamın nerede olduğunu nasıl öğrenirim

Kocanızın nerede olduğunu öğrenmek için Google haritaların konum paylaşım servisini kullanarak anlık nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

[Toplam: 7 Ortalama: 4.1]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

3 Yorum

 1. Eğer eşinizin nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız, en iyi yol onlarla iletişim kurarak sorabilirsiniz. Bunu yapmak için onları arayabilir veya onlarla bir mesajlaşma uygulaması aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Eğer eşinizin nerede olduğunu bilmiyorsanız ve onlarla iletişim kuramıyorsanız, polisi arayarak yardım isteyebilirsiniz. Polis eşinizin nerede olduğunu ve nasıl bulabileceğinizi söyleyebilir. Lütfen unutmayın ki polis her zaman güvenli bir seçenektir ve size yardımcı olmaya hazırdır.

 2. Eşinizin nerede olduğunu öğrenmek için ona direkt olarak sorabilirsiniz. Eğer onunla iletişim kuramıyorsanız ve endişeleniyorsanız eşinizin çalıştığı şirkete ya da işyerine başvurabilir, arkadaşlarına ya da aile bireylerine sormak için onlarla iletişime geçebilirsiniz. Eğer ciddi bir endişeniz varsa, polisi arayarak yardım isteyebilirsiniz.

 3. eşinizin nerede olduğunu öğrenmek için ona ulaşarak sorabilirsiniz. Eğer bir cep telefonu kullanıyorsa, onun numarasını arayarak veya mesaj atarak konumunu öğrenebilirsiniz. Eğer cep telefonu kullanmıyorsa veya ulaşamıyorsanız, eşinizin iş yerini veya sık sık gittiği yerleri arayarak konumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca eşinizin arkadaşları veya ailesiyle de iletişim kurarak konumunu öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu