Eşimin Nerede Olduğunu Nasıl Öğrenirim?

Eşimin nerede olduğunu nasıl öğrenirim için Google’ın kişilere özel konum paylaşma servisini ve nerede olduğunu öğrenmenizi sağlayan uygulama kullanabilirsiniz. Google harita hizmetleri olan konum paylaşma özelliğini kullanarak eşinizin nereye gittiğini takip edebilirsiniz. Karı ve koca ilişkilerinde karşı tarafı olan güvenle ilgili bir tereddüt oluştuğunda eşler birbirlerini takip etmek isteyebilmektedir. Uygun fiyatı ile bilinen Spynger uygulaması sunduğu özellikler ile ilişkinizde ki şüpheleri ortadan kaldırmaya eşinizin nerede olduğu öğrenmenize yardımcı olmaktadır.

Eşimin nerede olduğunu öğrenmek için Google haritaların konum paylaşımı özelliğini kullanarak öğrenebilmeniz mümkündür. Konum izleme için Google haritalarını nasıl kullanılacağını bilmek eşlerin nerede olduklarını öğrenmek için önemlidir. Bu yazımızda Google haritaları kullanarak eşimin nerede olduğunu nasıl öğrenirim? sorusuna cevap vereceğiz.

Eşimin Konumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Eşimin konumunu nasıl takip edebilirim merak edilen ve Google haritalar hizmeti ile bulunduğu konumu ve nerede olduğunu anlık öğrenebilirsiniz. Konum takip etme uygulamalarının aksine Google haritalar yalnızca cep telefonunun konumunu takip etmenizi sağlamaktadır. Bu özelliği kullanmak için aktif bir Google hesabıyla oturum açmanız yeterlidir.

Eşimin nerede olduğunu öğrenmek için bu adımları takip edin:

 • Eşinizin telefonundan Google haritalar uygulamasını açın.
 • Sağ üstteki profil resmine dokunarak konum paylaşımı seçeneğine girin.
 • “Konum Paylaşım” butonuna basın.
 • Gerçek zamanlı konum paylaşım seçeneği altından “siz kapatana kadar” seçin.
 • Konumunuzu paylaşmak için kendi telefon numaranızı seçin ve paylaş butonuna tıklayarak eşinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Eşimin nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim diyorsanız konum paylaşımı yapıldıktan sonra kendi telefonunuzun haritalarını açarak konumunu takip edebilirsiniz. Eşimin nereye gittiğini nasıl takip edebilirim diyorsanız konum paylaşımı yapılabilen Google Haritalar hizmetini kullanabilirsiniz. Konum paylaşımı esnasında bilmeniz gereken önemli unsur eşinizin telefonunun konum servisinin açık olması ve Google haritalara konum izninin verilmiş olması gerekmektedir.

Eşinin Nerede Olduğunu Gösteren Uygulama Ücretsiz

Eşinin nerede olduğunu gösteren uygulama ücretsiz olarak iPhone cihazlarda Appstore, Android cihazlar kullananlar ise Google Play mağazalarına bakabilirler. Ücretsiz indirme seçeneği sunan uygulamalar belli bir deneme süresi sonrası ücretli olarak eşinin nerede olduğunu gösterebilmektedir. Bu tarz uygulamalar genelde karşı tarafın telefonuna yüklenir, kendi telefonunuz ile eşleştirerek eşinin nerede olduğunu göstermektedir.

Google konum paylaşımı ile eşimin nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim;

 • Google Haritalar uygulamasını telefon, tablet veya bilgisayarınızdan açın.
 • Profil resminize dokunun.
 • Konum Paylaşımı’na dokunun.
 • İstek gönder seçeneğinden eşinize nerede olduğu gösteren paylaşım daveti gönderin.

Google haritalar, eşinizin nerede olduğunu gösteren ücretsiz bir uygulamadır. Eşinizin gmail hesabından giriş yaparak haritalar uygulamasını açın. Kişiler listesine kendi gmail adresini ekleyin ve konum paylaşımı yapın. Harita üzerinden konum paylaşımı yaptığınız eşinizin nerede olduğunu ve konumunu öğrenebilirsiniz.

Eşinizin nerede olduğunu gösteren uygulama için yakın zamanda bulunduğu yerleri konum haritalar üzerinden görebilirsiniz. Eşinin nerede olduğunu gösteren uygulama ile kişiler, uzaktan ve diğer cihaza fiziksel erişim olmadan mevcut konumunu adım adım takip edebilir. Harita üzerinden bulunduğu konum, hangi saate nerede ve ne kadar süre durduğuna kadar birçok detay kayıt altına alınır. Kimin nerede olduğunu öğrenme programı olarak kullanılan bu uygulamalar harita üzerinden takip etmek istediğiniz kişiyi canlı olarak konumu öğrenebilirsiniz.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 10 Ortalama: 4.4]
Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.
3 Yorum
 1. Eğer eşinizin nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız, en iyi yol onlarla iletişim kurarak sorabilirsiniz. Bunu yapmak için onları arayabilir veya onlarla bir mesajlaşma uygulaması aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Eğer eşinizin nerede olduğunu bilmiyorsanız ve onlarla iletişim kuramıyorsanız, polisi arayarak yardım isteyebilirsiniz. Polis eşinizin nerede olduğunu ve nasıl bulabileceğinizi söyleyebilir. Lütfen unutmayın ki polis her zaman güvenli bir seçenektir ve size yardımcı olmaya hazırdır.

 2. Eşinizin nerede olduğunu öğrenmek için ona direkt olarak sorabilirsiniz. Eğer onunla iletişim kuramıyorsanız ve endişeleniyorsanız eşinizin çalıştığı şirkete ya da işyerine başvurabilir, arkadaşlarına ya da aile bireylerine sormak için onlarla iletişime geçebilirsiniz. Eğer ciddi bir endişeniz varsa, polisi arayarak yardım isteyebilirsiniz.

 3. eşinizin nerede olduğunu öğrenmek için ona ulaşarak sorabilirsiniz. Eğer bir cep telefonu kullanıyorsa, onun numarasını arayarak veya mesaj atarak konumunu öğrenebilirsiniz. Eğer cep telefonu kullanmıyorsa veya ulaşamıyorsanız, eşinizin iş yerini veya sık sık gittiği yerleri arayarak konumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca eşinizin arkadaşları veya ailesiyle de iletişim kurarak konumunu öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu