Hedef Telefona Yükleme Yapmadan Takip - teknobilir.com

Hedef Telefona Yükleme Yapmadan Takip

Hedef telefona yükleme yapmadan takip işlemi için Android telefonlarda Google haritalar ve “Find My Phone” Apple telefonlarda ise “Find My” servisini kullanabilirsiniz. Telefon takip, bir kişinin telefonunu izlemek için kullanılan bir teknolojidir. Hedef telefona yükleme yapmadan takip ile onun nerede olduğunu, ne zaman aradığını ve ne zaman arandığını tespit edebilirsiniz. Ayrıca, takip edilen telefonun arama kayıtlarını, mesajlarını ve diğer verilerini de izlemek mümkündür.

Hedef telefona yükleme yapmadan takip, bir kişinin cep telefonunun konumunu takip etmek için kullanılan bir teknolojidir. Herhangi bir uygulama veya casus programı hedef telefona yüklemeden telefonunun GPS veya konum servislerini kullanarak takip etmek mümkündür. Bu teknoloji, çocukların güvenliğini sağlamak, çalınan cihazların tespit edilmesi veya bir kişinin konumunun takip edilmesi gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilir.

Hedef Telefona Yükleme Yapmadan Takip Google Haritalar

Hedef telefona yükleme yapmadan takip işlemi için Android cihazlarda ücretsiz konum paylaşma servisi olan Google Haritalar’ı kullanabilirsiniz. Google harita konum paylaşma servisi kullanıcıların arkadaşları ve ailenin konumlarını anlık ve canlı takip etmelerini bir özelliktir. Kullanıcılar, arkadaşlarının veya ailenin konumlarını Google Haritalar üzerinden paylaşabilir veya konumlarını kendi cihazlarından takip edebilir.

Google haritalar konum paylaşma servisi ile hedef telefona yükleme yapmadan takip edilmesi veya konum değişikliklerini anında öğrenilmesini sağlar. Takip için, Google Haritalar uygulamasını kullanmanız gerekir. Uygulamayı açtıktan sonra, sağ üst köşedeki “Konumumu Paylaş” seçeneğini seçin. Ardından, konumunuzu paylaşmak istediğiniz kişilerin gmail adreslerini ekleyin. Konumunuzu paylaştıktan sonra, konumunuzu takip etmek istediğiniz kişiler harita üzerinden canlı konum takibi yapabilmektedir.

Hedef telefona yükleme yapmadan takip için;

 • Hedef telefondan “Google Haritalar” servisini açın.
 • Konumunuzu paylaşmak için sağ üst köşedeki profil resminize tıklayın.
 • Açılan menüden “Konum Paylaşımı” seçeneğini seçin.
 • Gerçek zamanlı konum paylaşımı için “Siz kapatana kadar” seçin.
 • Alt kısımdan takip edecek kişiyi seçin ve paylaşımı başlatın.

Hedef telefona yükleme yapmadan Whatsapp takip ücretsiz için konumun bağlantısını kopyalayıp, kendinize mesaj atarak bu bağlantı ile de takip yapabilirsiniz.

Hedef Telefona Yükleme Yapmadan Takip ios

Hedef telefona yükleme yapmadan takip için, Apple’ın iOS işletim sisteminde kaybolan veya çalınan bir aygıtı bulmanızı sağlayan “Find My” özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca, örneğin telefonunuzu bir arkadaşınızın evinde veya halka açık bir yerde unuttuysanız, yanlış yere koyduğunuz bir cihazı bulmak için de kullanılabilir.

Find My’ı kullanmak için önce Ayarlar uygulamasına gidip “Bul” seçeneğini belirleyerek cihazınızda etkinleştirmeniz gerekir. Ardından, bilgisayar veya başka bir telefon gibi başka herhangi bir aygıttan iCloud.com’a gidip Apple Kimliğinizle giriş yaparak Bul’a erişebilirsiniz. Oradan, cihazınızın konumunu bir harita üzerinde görebilir ve cihazınızı bulmak veya korumak için ses çalma, mesaj görüntüleme veya Kayıp Moduna alma gibi çeşitli seçenekleri kullanabilirsiniz.

Find My, cihazınızı kaybettiyseniz veya çaldırdıysanız, onu bulmanıza ve potansiyel olarak kurtarmanıza yardımcı olabileceğinden yararlı olabilir. Ayrıca, kaybolması veya çalınması durumunda birisinin cihazınıza erişmesini engelleyebileceği için yararlı bir güvenlik önlemidir.

Hedef Telefona Yükleme Yapmadan Takip Android

Hedef telefona yükleme yapmadan takip için Android cihazlarda kaybolan veya çalınan bir cihazı bulmanızı ve onu korumak amaçlı kullanılan “Find My Phone” servisini kullanabilirsiniz. Cihazınızı kaybettiyseniz veya çaldırdıysanız, onu bulmanıza ve potansiyel olarak kurtarmanıza yardımcı olabileceğinden Telefonumu Bul yararlı olabilir. Ayrıca, kaybolması veya çalınması durumunda birisinin cihazınıza erişmesini engelleyebileceği için yararlı bir güvenlik önlemidir.

Hedef telefona yükleme yapmadan takip işlemi;

 • Cihazınızın Ayarlar uygulamasına gidin, “Güvenlik” veya “Konum” seçeneğini seçin ve Cihazımı Bul seçeneğinin açın.
 • Bilgisayar veya başka bir telefon gibi başka herhangi bir cihazdan “Cihazımı Bul” web sitesine gidin ve Google hesabınızla oturum açın.
 • Web sitesi size cihazınızın yerini gösteren bir harita gösterecektir.
 • Ses çalma, mesaj görüntüleme veya cihazı kilitleme gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirmek için ekranın sol tarafındaki seçenekleri kullanabilirsiniz.
 • Cihazınız kaybolur veya çalınırsa, cihazı kilitlemek ve herhangi birinin cihaza erişmesini engellemek için “Güvenli Cihaz” seçeneğini kullanabilirsiniz.
 • Cihazdaki tüm verileri silmek için “Cihazı Sil” seçeneğini de kullanabilirsiniz; bu, kişisel bilgilerinize erişilmesi konusunda endişeleriniz varsa yardımcı olabilir.
 • Cihazınızı Telefonumu Bul’u kullanarak hedef telefona yükleme yükleme yapmadan takip GPS ile takip edebilirsiniz.

Telefonumu Bul’u kullanmak için önce cihazınızda Ayarlar uygulamasına gidip “Güvenlik” veya “Konum” seçeneğini belirleyerek etkinleştirmelisiniz. Ardından, Google hesabınızda oturum açıp “Cihazımı Bul” web sitesine giderek bilgisayar veya başka bir telefon gibi başka bir cihazdan Telefonumu Bul’a erişebilirsiniz. Buradan, cihazınızın konumunu bir harita üzerinde görebilir ve cihazınızı bulmak veya korumak için ses çalma, mesaj görüntüleme veya cihazı kilitleme gibi çeşitli seçenekleri kullanabilirsiniz.

Hedef telefona yükleme yapmadan takip

Hedef telefona yükleme yapmadan takip etmek için Google haritalar, Find My Phone ve Find Phone servislerinin konum izleme özelliklerini kullanabilirsiniz.

Hedef telefona yükleme yapmadan Whatsapp takip

Hedef telefona yükleme yapmadan Whatsapp takip ile kişinin tüm Whatsapp mesajlarını, resimlerini, ses dosyaları ve konumu görebilir, okuyabilirsiniz.

[Toplam: 6 Ortalama: 3.7]
Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu