Whatsapp Takip

WhatsApp takip, hızlı ve kolay bir şekilde bir cihazın Whatsapp uygulamasını kullanırken yaptığı tüm aktivitelerin online olarak izleme işlemidir. WhatsApp mesajlarının gönderildiği zaman, yer, gönderen kişi ve içerik bilgilerini takip etmek amacıyla kullanılır. Program, keylogger, uygulama veya web site tabanlı takip sistemleri ile bir cihazı takip etmeniz mümkündür. Whatsapp takip etme programı olarak kullanılan Meta ile yüklenilen cihaz üzerinden yapılan tüm mesaj, arama ve diğer içerikleri izleyebilirsiniz.

WhatsApp takip ile mesajlarını okuma ve aramalarını izleme gibi birçok içeriği takip edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın, aile üyelerinin veya iş arkadaşınızın nerede olduklarını ve konuşmalarının takip edilmesini sağlar. Ayrıca, kullanıcılara, arkadaşları veya iş arkadaşları tarafından gönderilen mesajları veya medya dosyalarını görüntülemelerine ve indirmelerine olanak tanır. Bu yazımızda Whatsapp takip nedir? Kullanılan Whatsapp takip programı nelerdir? hakkında bilgi vereceğiz.

Whatsapp Takip Etmek

Whatsapp takip etmek için takip edilecek kişinin telefonuna erişim sağlayan bir WhatsApp mesaj takip programı veya QR kodu ile oturum açmanız gerekir. Takip programı olarak kullanılan uygulamalar yüklenilen telefonun hem mesajlaşmaları hem de aramaları kontrol paneli üzerinden takip etmenizi sağlar. Ücretsiz Whatsapp takip etme uygulamasını Android cihaz sahipleri PlayStore, iOS kullanıcıları ise AppStore mağazalarından indirebilmektedir.

Whatsapp takip etmek için;

  • Telefon veya bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresine gidin.
  • Takip etmek istediğinizi telefondan Whatsapp uygulamasını açın.
  • Sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklayın ve “Bağlı Cihazlar” seçeneğine dokunun.
  • “Cihaz Bağla” kısmına dokunarak açılan kameradan QR kodunu okutun.
  • Cihaz bağlantısı sonlandırılana kadar açık olan web sitesinden tüm gelen ve giden mesajları takip edebilirsiniz.

Whatsapp takip etmek için okutulan QR kodu ile web.whatsapp.com web sitesinde tüm mesaj içeriklerini ve konuşmalarını takip etmenizi sağlamaktadır. Bu yöntemin tek sorunu eğer QR kodu ile okutulan telefon sahibi bağlı cihazlara girer ise mesajlarını hangi tarayıcının takip ettiğini anlayabilir. Aynı zamanda bildirim ekranına Whatsapp web uygulamasının açık olduğuna dair mesajlarda alabilmektedir. En güvenilir yöntem için Whatsapp takip etme programı olarak sunduğumuz çözümlerden birini satın alarak kullanmaktır.

Whatsapp Takip Etme Programı

WhatsApp takip etme programı ile mesaj içeriklerine ulaşmak ve izlemek için kullanılan yöntemdir. Birçok ücretsiz programı mevcuttur, bunlar arasında WaStat, Airdroid, Mobile Tracker Free ve Android için ise WhatsApp Tracker bulunmaktadır. Telefonu root etmeden WhatsApp’a gelen ve giden mesajları takip etme ve çevrimiçi son görülme zamanını ve konum bilgileri için bu uygulamalar kullanılabilir.

WhatsApp takip etme programı, bir kişinin WhatsApp mesajlarını takip etmek için kullanılan bir yazılımdır. Program, kullanıcının WhatsApp mesajlarının ne zaman ve nereden gönderildiğini, kimin tarafından gönderildiğini ve nerede alındığını takip etmeyi sağlar. Bu tür programlar, ayrıca kullanıcının WhatsApp arkadaşlarının profillerini ve mesajlarını da takip etmeyi sağlamaktadır. Bir kişinin Whatsapp uygulamasını takibe alarak ne zaman ve nerede olduğundan kim ile konuştuğuna kadar tespit edebilirsiniz.

En iyi Whatsapp takip etme programları;

  • Mspy
  • Eyezy
  • Localize programları Whatsapp takip etme için kullanılmaktadır.

MSpy

Mspy programı, bir mobil izleme ve Whatsapp takip yazılımıdır. Bu yazılım, kullanıcıların cep telefonlarının ve tabletlerinin kullanımını izlemelerine ve takip etmelerine olanak sağlar. Mspy, kullanıcıların mesajlarını, aramalarını, konumlarını, internet geçmişini, fotoğraflarını ve daha fazlasını izlemesine olanak sağlar. Ayrıca, kullanıcıların cihazlarını uzaktan kontrol etmelerine de olanak sağlar.

Eyezy

Eyezy, kullanıcıların güvenli ve kolay bir şekilde internette gezinmesini sağlayan bir güvenlik çözümüdür. Eyezy, kullanıcıların internetteki güvenlik risklerini azaltmak için çeşitli güvenlik önlemleri sunar. Örneğin, kullanıcıların web sitelerinde güvenli bir şekilde gezinmesini sağlamak için web sitelerinin güvenlik duvarını kullanır. Ayrıca, Eyezy, ebeveyn sahipleri için Whatsapp takip etme özelliği ile uygulamada kim ile ne konuştuğu gibi tüm bilgileri kaydetmektedir.

Localize

Localize.mobi uygulaması, sadece telefon numarasını girerek dünyadaki herhangi birinin konumunu tespit edebilme özelliği bulunmaktadır. Localize.mobi uygulamasının kullanımı ve arayüzü oldukça kolaydır. Aboneliğinizi satın alın, oturum açın ve bulmak istediğiniz kişinin telefon numarasını girin. Ardından, özel bir mesaj ayarlayın veya önceden ayarlanmış mesajlar arasından seçim yaparak Whatsapp takip etmeye başlayın.

Whatsapp Takip Etme Nedir?

Whatsapp takip etme seçilen bir kişinin çevrimiçi olduğunda bildirim almanızı sağlayan uygulama veya programlardır. Bu programları ücretsiz olarak kullanıldığı gibi sunulan mesaj takip etme gibi özellikleri kullanmak için ücret istenilmektedir.

Whatsapp Takip Etme Ücretsiz Nasıl Yapılır?

Bir Whatsapp kullanıcısını ücretsiz takip etme işlemi için web.whatsapp.com adresine giriş yapın ve takip edilmek istenilen telefondan QR kodunu okutun. Whatsapp web uygulaması ile bağlanan cihazın takip etme işlemini yapmak için uygulamayı kullanması yeterlidir.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu