Telefon Numarasından Instagram Bulma

Telefon numarasından Instagram bulma kullanıcıların arama kutusuna bir telefon numarası girerek, bu numaraya kayıtlı olan Instagram hesabını bulmalarını sağlar. Bu özellik, kullanıcıların arkadaşlarını, aile üyelerini veya diğer kişileri bulmak için kullanılabilecek bir araçtır. Instagram hesabı oluşturulurken girilen telefon numarası ile doğrulama yapan profillere ulaşmak için telefon numarasından arama yapılmaktadır. Scannero web sitesinden numarası bilinen bir kişinin bilgilerine 16,59₺‘e sorgulayabilirsiniz. Bu bilgiler genel olarak internet ortamına açık profil ve üyelik bilgilerini içermektedir.

Numaradan Instagram bulma işlemi kullanıcıların telefon numaralarını kullanarak kayıtlı olan Instagram hesabını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Bu, kullanıcıların arkadaşlarının veya diğer kişilerin Instagram hesaplarını bulmalarını kolaylaştırır. Telefon numarasından Insagram bulma işlemi ile kişinin fotoğraflarına, adına ve hakkında bilgilerinin tamamına ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda telefon numarasından Instagram bulma nasıl yapılır hakkında detayları bulabilirsiniz.

Telefon Numarasından Instagram Hesabı Bulma

Telefon numarasından Instagram hesabı bulma işlemi için arama yerine 10 haneli bilinen telefon numarasını yazmak yeterlidir. Arama sonucunda bir profile ulaşabilmek için o hesabın numara ile hesap kaydını oluşturması gerekmektedir. Instagram’da birini telefon numarası üzerinden bulabilmek için, onu kişi olarak ekletmeniz ve söz konusu kullanıcının e-posta yerine telefon numarasıyla oluşturulmuş bir hesabı olması gerekir.

Telefon numarasından Instagram hesabı bulmak için, kişinin hesabının numara ile kaydedilmiş olması gerekir. Ayrıca arayan kişinin rehberinde de telefon numarasının kayıtlı olması ve arayan kişinin Instagram uygulaması için de rehber erişimine izin verilmiş olması gerekir. Devam etmeden önce kullanıcıyı telefonunuzun kişi uygulamasına kişi olarak eklediğinizden emin olun.

Telefon Numarası ile Instagram Bulma

Telefon numarası ile Instagram hesabı bulma işleminde kişinin telefon numarasını öncelikle rehberinize kaydedin. Ardından Instagram hesabınızı rehberiniz ile eşleştirerek kayıtlı olan telefon numaralarına ait Instagram hesaplarını görebilirsiniz. Eğer rehberinizde kayıtlı olan kişinin Instagram hesabı açarken o numarayı kullanmadı ise bulamazsınız.

Telefon numarasından Instagram hesabı bulma;

  • Instagram uygulamasını açın.
  • Profil sekmesine giderek profilinizi açın.
  • “Profil düzenle” ve “Profil Paylaş” sekmelerinin yanında profil ve artı işaretli simgeye tıklayın.
  • “Yeni İnsanları Keşfet” seçeneğinin yanında bulunan tümünü göre tıklayın.
  • Buradan “Rehberine Bağlan” seçeneğini seçerek rehberinize kaydettiğiniz telefon numarasından Instagram hesabını bulabilirsiniz.

Rehberinize kaydettiğiniz telefon numarasından Instagram hesabı bulma işlemi için Instagram hesabınız ile rehberinizi bağlamanız gerekmektedir. Rehberinizde yer alan telefon numaralarından Instagram size profili olan kişileri keşfetinizde gösterecektir. Eğer bir kişinin Instagram hesabı yoksa, onu telefon numarası ile bulmak kesinlikle mümkün değildir.

Instagram’da bir kişinin telefon numarasını bulmak, diğer platformlarda olduğu kadar kolay değildir. Bazen, kişi listenizdeyse onları bulabilirsiniz. Ancak telefon numaralarının Instagram hesaplarında olması gerekir. Telefon numarasından konum bulma ile ilgili merak edilen tüm konuları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Telefon numarasından Instagram bulma nasıl yapılır?

Telefon numarasından Instagram bulma işlemi için kişiyi rehberinize ekleyin ve Instagram hesabınız ile rehberiniz senkronize edin. Keşfet bölümünde rehberinizde kayıtlı olan telefon numaralarına ait Instagram profilleri listelenecektir.

Telefon numarası ile Instagram hesabı bulma nasıl yapılır?

Kişinin telefon numarası telefonunuzun rehberinde varsa, onun bir Instagram profiline bağlı olup olmadığını görebilmek için kullanabilirsiniz. Buna ‘Kişileri Keşfet’ denir ve bu, Instagram uygulamanızın içindeki bir özelliktir.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 4]
Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.
2 Yorum
  1. telefon numarası ile instagram bulma işleminde Instagram uygulaması açılarak arama kısmına kişinin telefon numarası yazılır ve arama yapılır. Eğer kişinin telefon numarası profil adresinde kayıtlı ise bu kişi ile bağlantılı tüm instagram profilleri karşınıza gelecektir.

  2. Numaradan instagram bulma, telefon numarası bilinen bir kişinin sadece telefon numarası yazılarak Instagram hesabının bulunmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu