Gate.io Kimlik Doğrulama

Gate.io kimlik doğrulama yapılmamış hesaplardan güvenlik nedeni ile kripto çekimine sınırlandırma getirmektedir. Para çekme işlemlerinde sıkıntı yaşamamanız için hesabın gerçek kişi tarafından doğrulanması önemlidir. Doğrulanmış üyeliklerin gate.io VIP seviyeleri aktif olmaktadır. VIP seviyesinin yükselmesi al-sat işlemlerinde komisyon oranını düşürmektedir. Profesyonel bir seviyede eğer ilgileniyor iseniz startup projelere, kimlik doğrulaması yapılmış üyeliğiniz ile erken erişim imkanı yakalayabilirsiniz.

Gate.io KYC (ID Doğrulama) işlemlerinde id numaranızı bir kağıda yazarak, yüzünüzün de net belli olduğu bir fotoğraf göndermeniz istenecektir. Gate.io KYC kimlik doğrulamasında, kimliğinizin ön ve arka yüzünün net bir şekilde gözüktüğü fotoğrafları göndermeniz gerekir. Ardından üyelik panelinizde bulunan size özel id numaranızı bir kağıda yazarak fotoğrafınızı çekip sisteme yüklemeniz gerekecektir.

Gate.io Kimlik Doğrulama Adımları

Gate.io kimlik doğrulama prosedürlerini tamamlayarak hesabınızdan para veya kripto çekebilirsiniz. KYC doğrulama olarak da bilinen kimlik doğrulama adımları için takip etmeniz gereken 3 aşama bulunmaktadır.

Gate.io kimlik doğrulama;

  • Gate.io hesabınıza giriş yapın ve sağ üsteki menüden profil simgenizin üzerine gelin.
  • Gate.io KYC (ID Doğrulama) seçeneğine tıklayın.
  • Açılan sayfada kimlik doğrulamaya tıklayın.
  • Sizden istenen “TC Kimlik Numarası”, “Ad ve Soyad” alanlarını doldurun.
  • Kimliğinizin arkalı önlü resmini çekip sisteme yükleyin.
  • Beyaz bir A4 Kağıda ID numaranızı yazın ve selfie çekmeniz gerekmektedir.
  • Gate.io kimlik doğrulama adımlarını tamamlandıktan sonra ortalama 1 ile 7 gün içerisinde doğrulama onayınız gerçekleşecektir.

Gate.io Kimlik doğrulama uymanız gereken adımlar

  • Gate.io fotoğraf yükleme sorunu almamak için yüklenecek görsel dosyasının formatı jpg veya png olmalıdır, dosya boyutu 4 MB’yi geçemez.
  • Yüz net bir şekilde görülmelidir! Not açıkça okunabilir olmalıdır! Pasaport açıkça okunabilir olmalıdır!
  • 3. Nota şunları yazmanız gerekmektedir. Gate.io Üyelik ID Tarihiniz, ardından notu ve kimliğinizi tutarken kendi fotoğrafınızı çekin.

Gate.io kimlik doğrulama süresi adımları tamamladıktan sonra en erken 1 saat en geçte 7 gün içinde üyeliğiniz onaylanmaktadır. Gün içerisinde onaylanma ihtimali çok yüksektir. Gate kimlik doğrulama sorunu almamak için istenilen tüm bilgileri ve fotoğraf formatına uygun yükleme yapmanız. Bu nedenle yukarıda yer alan adımları sırayla ve istenilen format ve boyuta uygun bir şekilde yükleyip, doğrulanma sürecini başlatabilirsiniz. Ara ara doğrulama sürecindeki başvurunuzu kontrol ederek bir sorun olup olmadığını teyid edebilirsiniz.

Gate.io para yatırma ve Gate.io para çekme adımlarını yazılarımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Gate.io kimlik doğrulama nasıl yapılır?

Gate.io kimlik doğrulama için kimlik no, ad ve soyad bilgilerinizi girip, hesabınızın id numarasını boş bir a4 kağıdına yazarak yüzünüzün net belli olduğu selfie çekimini doğrulama için yüklemeniz gerekmektedir.

Gate.io kimlik doğrulama süresi

Gate.io kimlik doğrulama süresi istenilen kimlik ve fotoğraf bilgileri doğru bir şekilde girdiğiniz taktirde, 1 saat ile 7 gün arasında doğrulanmaktadır.

Gate.io kimlik doğrulama olmuyor

Gate.io kimlik doğrulama olmuyor sorunu yanlış girilen TC Kimlik numarası, ad ve soyadı, id numarası ile birlikte çekilen fotoğrafın doğrulanamamasındandır.

Gate.io fotoğraf yükleme sorunu

Gate.io fotoğraf yükleme sorunu almamak için id numaranızı yazdığınız kağıdın okunur ve fotoğraf boyutunun en fazla 4MB ve jpg, png formatında yükleme yapmanız gerekmektedir.

Gate io Kimlik Doğrulama Ne Kadar Sürer?

Gate io kimlik doğrulama süresi hesap koruma ve doğru bilgilerin teyidi için 7 ile 14 güne kadar sürer.

Gate.io KYC 2 Doğrulama Nasıl Yapılır?

Gate.io KYC 2 doğrulama yapmak için https://www.gate.io/myaccount/id_setup2 adresine gidin ve kimlik doğrulamanızı yapın.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 5 Ortalama: 3.4]
Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu