Instagram Son Takip Edilenleri Görme

Instagram son takip edilenleri görme işleminde Instagram’da bir kullanıcının en son takip ettiği hesapları görebilirsiniz. Kullanıcılar, genellikle başkalarının ya da kendilerinin en son takip ettikleri hesapları merak edebilirler. Ancak Instagram, gizliliği koruma amacıyla bu tür bilgileri kullanıcılara açıkça sunmamaktadır.

Instagram son takip edilenleri görme, bir kullanıcının son takip ettiği kişileri diğer kullanıcıların görebilmesi için kullanılan yöntemleri içermektedir. Instagram’ın resmi olarak sağladığı bir özellik değildir. Doğrudan Instagram uygulaması veya web sitesi üzerinden bu bilgileri elde etme seçeneği de bulunmamaktadır. Bu yazımızda Instagram son takip edilenleri görme için kullanılan yöntemler hakkında bilgi vereceğiz.

Instagram’da Birinin Son Takip Ettiklerini Görme

Instagram’da birinin son takip ettiklerini görme için mobil uygulamayı kullanma, web sitesinden giriş, üçüncü parti uygulamalar ve bildirimler kullanılır. Kullanıcıların arkadaşlarının veya diğer kullanıcıların son takip ettiklerini ve takip edilme durumlarını izleme gibi çeşitli amaçlar için kullanılır.

Instagram son takip edilenleri görme için profil sayfasına giderek “Takipçiler” seçeneğine dokunarak en yeni takipçilerin listesini görebilirsiniz. Instagram’da en son kimi takip etmiş öğrenmek için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz.

1- Instagram Mobil Uygulamasını Kullanmak

Cep telefonunuzu kullanarak Instagram uygulamasında bir kullanıcının en son kimi takip ettiğini görmeniz mümkündür.

Instagram son takip edilenleri görmek için şunları yapın:

  • Instagram uygulamasını açın ve ekranın sağ alt kısmındaki profil simgenize dokunarak profilinize gidin.
  • Takipçiler listesine dokunun.
  • Son takip edilenleri listesini göreceksiniz. Listenin en üstünde son takip edilenleri görebilirsiniz.

2- Instagram Web Sitesi

Akıllı telefonunuzdan Instagram hesabınıza erişemiyorsanız Instagram web’i kullanarak birinin son takip ettiklerini görebilirsiniz.

  • Tarayıcınızdan Instagram.com adresine gidin ve giriş yapın.
  • Instagram’da birinin son takip ettiklerini görme için büyüteç simgesine dokunarak kullanıcı adını yazın.
  • Ardından sekmenin yanında yer alan takipçiler listesine tıklayın.
  • Takip ettikleri listesi son takip edilene göre sıralanacaktır.

En yeni takipçileri kolayca görebilmeniz için App Store veya Google Play’den indirebileceğiniz farklı takip uygulamaları bulunmaktadır.

3- Üçüncü Taraf Uygulamaların Kullanımı

Instagram’da başka birinin yeni takip ettiklerini görme uygulaması indirin ve Instagram hesabınızı bağlayın. Uygulama, hesabınızın veya başkalarının son takipçilerini tarihe göre bir liste şeklinde gösterecektir. Ancak, bu tür uygulamaların güvenilirliği ve güvenliği konusunda dikkatli olunmalıdır, çünkü Instagram’ın resmi politikalarına aykırı olabilir ve hesap güvenliğinizi tehlikeye atabilir.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 2.3]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu