Kendi Telefonumdan Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?

Kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim sorusuna yanıt arayan eşler ücretsiz bulduğu programları indirerek denemektedirler. İlişkilerin güvenliği üzerine kurulduğu bir sır değildir ancak bazen eşimize olan güvenimiz sarsılabilmektedir. Eşimin dürüst ve sadık olduğundan emin olmak için kendi telefonumdan eşimin telefonunu haberi olmadan nasıl takip edebilirim veya eşimin telefonuna gelen mesajları nasıl görebilirim gibi başka yöntemlere arayabiliriz. Eşinin telefonunu takip etme programı olarak uygun fiyatı (40.08₺/ay) ve güvenli özellikleri bilinen Spynger yazılımı en çok tercih edilen uygulamadır.

Kendi telefonumdan eşimin telefonunu takip edebilmeniz için en güvenilir ve ücretsiz olan bir telefon izleme uygulamasını kurmanız gerekmektedir. Bu tür takip programları, eşinizin telefona gelen tüm mesajları, konuşmaları kısaca her şeyi gizlice haberi olmadan izlemenizi sağlamaktadır. Ayrıca telefonda yaptığı tüm aktivitelerin kayıtlarına her an kendi telefonunuzdan erişmenize imkan sağlamaktadır. Bu yazımızda kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebileceğimizi, kullanabileceğimiz tüm uygulamalar detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Eşimin Telefonunu Haberi Olmadan Nasıl Takip Edebilirim?

Eşimin telefonunu haberi olmadan takip etmek biriyle konuştuğundan veya bir ilişkisinin olup olmadığından emin olmanın tek yoludur. Bunu yapmanın birkaç yolu vardır. Eşiniz etrafta olmadığında telefonunu alabilir ve kurcalayabilirsin ya da yerini takip etmek ve telefon izlemek için ücretsiz programlar kullanabilirsin. Aşağıda istediğiniz olduğumuz araçları kullanarak kararımızı kendi telefonunuzdan istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Eşimin telefonunu haberi olmadan takip etmek için en güvenilir iki araç Android telefonlar için Google konum hizmeti ile iPhone cihazlar için Apple Find My’dır.

Find My’ı Kullanarak Kendi Telefonumdan Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?

Hem siz hem de eşiniz iPhone kullanıyorsanız, Apple’ın Find My özelliğini kullanarak onun telefonunu kendi telefonunuzdan takip etmek son derece kolaydır. Tek yapmanız gereken Aile Paylaşımı’nı açmak ve Bul özelliğini kullanarak kendi telefonunuzdan onun telefon konumu takip edebilirsiniz.

Kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl edebilirim;

 • iPhone, iPad veya Mac’inizde, Bul uygulamasını açın.
 • Cihazlar veya Öğeler sekmesine dokunun.
 • Konumunu izlemek istediğiniz cihazı seçin. Aile Paylaşımı açık olduğundan, cihaz listesinden eşinizin iPhone’unu seçebilirsiniz.
 • Bir aile üyesinin adına dokunun veya adına tıklayın, ardından menüyü görmek için ada tekrar dokunun.
 • Konuma gitmek ve rotayı haritada oluşturmak için Yol Tarifi’ne dokunun.

Bu yöntem ücretsiz ve her iOS cihazında mevcut olsa da dezavantajı, eğer karınız konumunu takip ettiğinizi öğrenirse, bunu önlemek için Konum servislerini kapatabilir.

Google Konum Hizmetlerini Kullanarak Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?

Google, Android cihazlar için eşinizin telefonunu takip etmek ve izlemek için kullanabileceğiniz Find My Device adlı ücretsiz bir hizmet sunar. Bu hizmeti kullanmak için eşinizin e-posta adresi ve şifresine ihtiyacınız olacak.

Eşinizin telefonunu kendi telefonunuzdan haberi olmadan takip etmek için bu adımları uygulayın;

 • Öncelikle eşinizin telefonuna izlendiğine dair bildirim gitmemesi için bildirimleri kapatmalıyız.
 • Bunun için telefonun Ayarlar > Bildirimler > Daha Fazla > Google Play Hizmetleri > Bildirim Kategorileri adımını takip edin.
 • Alt kısmında “Find My Device” yazan yerin tik işaretini kapatın.
 • Ardından android.com/find web sitesini açın ve eşinizin e-posta kimliğini ve şifresini kullanarak oturum açın.
 • Konumunu bulmak istediğiniz eşinizin telefonunu seçin.
 • Cihazımı Bul seçeneği ile cihazın Google Haritalar’daki tam konumunu gösterecektir.

Bu yöntem ücretsiz olsa da, dezavantajı, karınızın telefonunun, birinin cihazını bulmaya çalıştığına dair bir bildirim almasıdır. Bunu görür ve şüphelenirse, konum hizmetlerini kapatarak hareketlerini takip etmenizi engelleyebilir. Bu nedenle öncelikle bildirim ayarlarında Find My Device hizmeti bildirimlerini kapatmalısınız.

Ücretsiz Kendi Telefonumdan Eşimin Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?

Ücretsiz kendi telefonumdan eşimin telefonunu takip etmek için iPhone telefonlar için Find My, Anroid telefonlar için Find My Device veya Mspy gibi programlar kullanılmaktadır. Bu uygulamalar telefonunuzun birer hizmeti olup, ek olarak bir program yüklemenize gerek kalmadan ücretsiz erişim sağlanmaktadır. Kendi telefonumdan eşimin telefonunu takip ederek benden habersiz nereye gittiğini an ve an konumunu izleyerek takip edebilirsiniz.

Ücretsiz kendi telefonumdan eşimin telefonunu takip etmek için;

 • Eşinizin telefonuna PlayStore veya iOS mağazalarından takip uygulamasını indirin.
 • Hem kendi hemde eşinizin telefonuan kurulumu yapıp eşleştirin.
 • Eşleşme sağlanan cihazda yapılan tüm görüşmeler, konum bilgileri ve mesajları kendi telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

Ücretsiz kendi telefonumdan eşimin telefonunu takip etmek için casus programları, yüklenilen telefonu ücretsiz takip etmek için kullanılmaktadır. Bu tür programlar yüklenildiği cihazlarda yapılan tüm görüşmeleri, mesajları ve medya dosyalarını daha sonra inceleyebilmeniz için takip ederek kayıt altına alır. Web sitelerinde veya uygulama yönetici panelinden bu dosyalara ulaşarak eşinizin kim ile konuştuğu, nereye gittiği gibi birçok veriye sahip olabilirsiniz.

Kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim?

Kendi telefonunuzdan eşinizin konumunu ve telefonunu takip etmek için Find My Device uygulamalarını ücretsiz kullanabilirsiniz.

Kendi telefonumdan eşimin telefonunun nasıl izleyebilirim?

Android telefonlar için Find My Device ve iPhone cihazlar için Find My hizmetlerini kullanarak anlık eşinizin telefonunu izleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Eşimin nereye gittiğini nasıl takip edebilirim?

Android telefon kullanananlar Google Maps, iOS telefon kullanan ise My Find uygulamasından eşlerinin nereye gittiğini haberi olmadan ve ücretsiz takip edebilirler.

Ücretsiz kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim?

Ücretsiz takip programları kısıtlı takip özellikleri ile kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim arayışında olan eşler için sunulmaktadır. Takip, izleme ve dinleme gibi ek özellikler için sunulan casus uygulamalarına belirli bir miktarda ücret ödemeniz gerekmektedir.

Eşimin telefonunu nasıl kontrol edebilirim?

Eşinizin telefonunu kontrol etmek için kendisinden izin alarak yazımız içerisinde yer verdiğimiz uygulama veya yazılımları telefonuna yükleyerek kontrol edebilirsiniz.

[Toplam: 34 Ortalama: 3.6]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir Yorum

 1. ücretsiz kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim diye ararken önerdiğiniz en iyi yazılım uygulamasına denk geldim. İOS cihazım için uyumlu çalışıyor ve takip işlemi ile eşimin telefondan yaptığı herşeyi görebiliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu