Programsız Telefon Dinleme

Programsız telefon dinleme, bir kişinin telefon görüşmelerini veya Whatsapp, Skype gibi uygulamalar üzerinden yapılan aramaları program olmadan dinlemedir. Android veya iPhone telefonlarında casusluk yapmanın geleneksel yolu, hedef telefona bir dinleme programı yüklemektir. Ancak birinin telefonuna kolayca ulaşmak kolay değildir. Ayrıca, hedef kişinin uygulamayı yüklerken veya sonradan fark etme gibi ihtimali her zaman vardır. Çocuklarınızın telefon görüşmelerini dinleyerek güvende olduklarından emin olmak için Spynger telefon dinleme programını kullanabilirsiniz.

Programsız telefon dinleme işleminde herhangi bir uygulama yüklemeden akıllı telefon veya tablet üzerinden uzaktan casusluk yapılmaktadır. Program yüklemeden Android akıllı telefon veya tablet üzerinde dinleme yapabilmek için hedef kişinin Google Hesabının kimlik bilgilerini bilmeniz gerekecektir. iPhone veya iPad’de programsız telefon dinleme yapmak istiyorsanız hedef kişinin iCloud kimlik bilgilerini bilmeniz gerekir.

Programsız Telefon Dinleme Nasıl Yapılır?

Programsız telefon dinleme için karşı telefonuna bir görüşme dinleme yazılımı veya programı yüklemeniz gerekmektedir. Programsız telefon dinleme için en yaygın kullanılan yöntemlerden birisi kimlik avı sayfası oluşturarak hedef kişiye göndermektir. Oltalama olarak bilinen bu durumda karşı tarafın telefonuna izni dahilinde dinleme programını indirmesini istemelisiniz. İzinsiz telefon dinlemenin suç olduğunu ve hukuki karşılığının olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Programsız telefon dinleme işleminde kimlik avı sayfanızın bağlantısını hedef kişiye kısa mesaj yoluyla göndereceksiniz. Kısa mesaj, hedef kişiyi kimlik avı bağlantısını tıklamaya zorlayacak kadar ikna edici olmalıdır. Bunu yaptıktan sonra, kimlik avı sayfasını orijinal sayfa olarak düşünerek Google Hesabına veya iCloud kimlik bilgilerine girecektir. Bu yöntem casusluk yapmak isteyenlerin kullandığı bir yöntem olup bilmediğiniz sayfa bağlantılarına giriş bilgilerini girmemeniz gerekmektedir.

Programsız Telefon Dinleme Kurulum ve Yükleme

Programsız telefon dinleme nasıl kurulur sorusuna cevap vermeden önce programsız telefon dinleme yapılmamaktadır. İndirilen telefon dinleme programı dahili depolamada yer alan indirilenler klasörüne gelecektir. Yükleme işlemi için dokunun ve İLERİ, KUR ve AÇ seçeneklerine dokunarak kurulumu yapın. Programsız telefon dinleme programı size telefondan yapılan tüm görüşmeleri dinlemenizi sağlayacaktır.

Programsız telefon dinleme uygulamaları uzun süredir mevcut ve artık çok daha iyi özelliklere ve gizli izleme yeteneklerine sahipler. Bu uygulamalar, arama kayıtları, kısa mesajlar, sosyal medya , e-postalar, web geçmişi vb. için konum izleme ve izleme özellikleri gibi özelliklerle birlikte gelir.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu