Sevgilimin Whatsapp Mesajları Bana Gelsin

Sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin istiyorsanız yapmanız gereken web.whatsapp.com adresinde yer alan QR kodu sevgilinizin telefonundan okutmaktır. WhatsApp Web, WhatsApp’ın web tarayıcıları üzerinden kullanılabilen resmi ve ücretsiz bir uygulamasıdır. Sevgilinizin telefonundan okutulan QR kodu ile telefondaki mesajları ve sohbetleri web tarayıcısı aracılığıyla görüntüleyebilmektedir. Uygun fiyatı ile bilinen Spynger uygulamasını sevgilinizin izni dahilininde telefonuna yükleyerek Whatsapp ve diğer sosyal medya mesajlarını görebilirsiniz.

Sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin için kullanılan Whatsapp Web ile sevgilinizin mesaj, fotoğraf, sesli veya video paylaşımlarını görebilirsiniz. WhatsApp Web uygulaması, bir tarayıcı üzerinden WhatsApp mesajlaşma hizmetini kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Bu yazımızda sevgilinizin kiminle mesajlaştığını merak eden ve sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin isteyenler için yapılması gerekenler anlatılmıştır.

Sevgilimin Whatsapp Mesajları Bana Gelsin

Sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin için öncelikle sevgilinizin telefonundan web.whatsapp adresinde ki QR kodu okutmanız gerekmektedir. Sevgilinizin telefonuna tam anlamıyla kontrol etmenizi, uygulama üzerinden yazdığı mesajları, sohbet, ses ve video dosyalarına Whatsapp web ile erişebilirsiniz. Casus yazılımların ücretli olması, Appstore veya Google play mağazalarında ücretsiz sunulan uygulamalarında güvenli olmaması nedeniyle bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin için;

  • Kendi telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresine girin.
  • Sevgilinizin telefonundan Whatsapp uygulamasını açın.
  • Sağ üste yer alan üç noktadan “Bağlı Cihazlar” seçeneğine dokunun.
  • “Cihaz Bağla” yazına tıklayın ve açılan kameradan QR kodu okutarak sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin yapabilirsiniz.

Sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin ücretsiz işlem için uygulamayı açın ve sağ üst köşede yer alan üç noktaya tıklayarak Whatsapp web servisini başlatın. Kendi telefonunuzdan web.whatsapp.com adresine gidin ve mesajları takip etmek istediğiniz kişinin ekranında çıkan QR kodunu okutun. Sevgilinizin telefonuna gelen tüm Whatsapp mesajlarını içerikleri ile birlikte size gelmesini cihaz bağla seçeneği ile yapabilirsiniz.

Sevgilimin Whatsapp Mesajları Bana Gelsin Ücretsiz

Sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin ücretsiz istiyor iseniz çevrimiçi mesajlaşma uygulaması Whatsapp’ta birkaç ayar yapmanız gerekmektedir. Sevgilinizin haberi olmadan mesajlarını görebilmek ve size gelmesini sağlayabilmek için bilgisayar veya telefonunuzdan web.whatsapp.com adresine giriş yapın. Sevgilinizin telefonundan Whatsapp uygulamasını açın ve sağ üstte yer alan 3 noktaya tıklayarak bağlı cihazlar sekmesine tıklayın. Web.whatsapp.com adresinde yer alan QR kodu sevgilinizin telefonundan okutarak sevgilime gelen Whatsapp mesajları banada gelsin adımını tamamlayın.

Sevgilime gelen Whatsapp mesajlar banada gelsin işlemini ücretsiz sunulan uygulamalar ile basit bir kurulum yaparak mesajları takip edebilirsiniz. Uygulamada sunulan sevgilime gelen Whatsapp mesajları görme özelliği ile kim ile ne zaman mesajlaştığını görebilirsiniz.

Sevgilimin Whatsapp Mesajlarını Okuma

Sevgilimin Whatsapp mesajlarını okuma işlemi için bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan web.whatsapp.com adresine gidin. Sevgilinizin telefonunundan Whatsapp uygulamasını açın ve sağ üste yer alan üç noktaya dokunun. “Bağlı cihazlar” seçeneğine giderek “Cihaz Bağla” seçin ve açılan kameradan QR kodu okutarak sevgilimin Whatsapp mesajlarını okuma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgilinizin haberi olmasından Whatsapp mesajlarını okuma işlemi için bildirimler ayarlarından Whatsapp oturum açma bildirimi seçeneğini pasif yapın. Web uygulamasından açtığınız oturumun bildirimi bu şekilde sevgilinizin telefonunda gözükmeyecektir. Sevgilinize gelen tüm Whatsapp mesajlarını eş zamanlı web uygulamasından takip edebilir ve okuma yapabilirsiniz.

Eşime Gelen Whatsapp Mesajları Bana da Gelsin

Eşime gelen Whatsapp mesajları banada gelsin konusu eşlerin gün içerisinde aldıkları mesajların içeriğini öğrenmek istemek araştırdığı bir konudur. Eşiniz farklı davranıyorsa, gün içerisinde kendisine gelen mesajları sizden gizli ya da mesafeli okuyorsa bir şeylerin ters gidip gitmediğini sorun. Eşler, güven eksikliği nedeniyle ilişki dinamiklerini olumsuz etkilemesi muhtemel olan bu tür davranışlara yönelebilmektedir.

Eşime gelen Whatsapp mesajları banada gelsin diyorsanız Whatsapp web sitesini veya daha etkili bir çözüm sunan Spynger uygulamasını kullanabilirsiniz. Whatsapp mesajlaşma uygulamasını Web servisine bağlayarak eşinize gerelen Whatsapp mesajlarının kendinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Ancak uygulamanın ayarlar kısmında yer alan bağlı cihazlarda sizin mesajları okuduğunuz gözükecektir. Bu yazımızda eşime gelen Whatsapp mesajları banada gelsin diyen eşler için iki farklı yöntem göstereceğiz.

Eşime Gelen Whatsapp Mesajları Bana da Nasıl Gelir?

Eşinizin mesajlarının size gelmesini sağlayabilmek için bilgisayar veya telefonunuzdan web.whatsapp.com adresine giriş yapın. Eşinizin telefonundan Whatsapp uygulamasını açın ve sağ üstte yer alan 3 noktaya tıklayarak bağlı cihazlar sekmesine tıklayın. Web.whatsapp.com adresinde yer alan QR kodu eşinizin telefonundan okutarak eşime gelen Whatsapp mesajların kendi telefonunuzada gelmesini sağlayabilirsiniz.

Eşime gelen Whatsapp mesajları banada gelsin adımları;

  • Bilgisayar veya telefonunuzdan web.whatsapp.com adresine gidin.
  • Eşinizin telefonunundan Whatsapp uygulamasını açın.
  • Sağ üst kısımda yer alan üç noktaya tıklayarak “Bağlı Cihazlar” kısmına dokunun.
  • “Cihaz Bağla” buttonuna dokunun ve açılan kameradan QR kodu okutun.

Eşinizin telefonuna gelen Whatsapp mesajlarını QR kodu okutarak cihaz bağlama adımı ile takip görebilir ve okuyabilirsiniz. Ancak “Bağlı Cihazlar” seçeneğinde sizin telefonunuzun veya bilgisayarın bağlı olduğunu eşiniz görebilmektedir. Bu nedenle ortak kullandığınız bir bilgisayardan bu işlemi yapmanız şüphe uyandırmayacaktır. Diğer bir yöntem ise; Spynger uygulamasını eşinizin telefonuna yükleyeyerek sadece Whatsapp mesajlarını değil, normal mesajlar ile birlikte tüm sosyal medya mesajlarını görebilirsiniz.

Sevgilimin Whatsapp mesajları bana gelsin

Bunun için web.whatsapp.com adresine giriş yaparak sevgilinizin telefonundan QR kodu okutmanız gerekmektedir. Ücretsiz casus programlarından birisi ile sevgilinize gelen tüm Whatsapp mesajlarını anlık görebilir ve takip edebilirsiniz.

Sevgilimin Whatsapp mesajlarını görmek istiyorum ne yapabilirim?

Sevgilimin Whatsapp mesajlarını görmek istiyor iseniz yapmanız gereken sevgilinizin telefonuna ücretsiz casus uygulamalarından birini yüklemektir.

Sevgilimin Whatsapp mesajlarını nasıl takip edebilirim?

Sevgilimin Whatsapp mesajlarını takip etmek için web.whatsapp.com adresine gidin ve ekranda yazan QR kodunu okutarak mesajları takip edebilirsiniz.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu