Telefon Numarası Olmadan Instagram Açma

Telefon numarası olmadan Instagram açma işlemi için E-posta ile numarasız uygulamaya kaydolarak hesap açabilirsiniz. Instagram, Facebook tarafından satın alınan bir sosyal medya platformudur. Kullanıcılar fotoğraf ve videolar paylaşabilir, beğenme ve yorum yapabilir ve diğer kullanıcılarla etkileşim kurabilirler. Tüm bu özellikleri kullanabilmek için uygulamaya kaydolmanız ve hesabınızı aktif hale getirmek için onaylama işlemi yapmanız gerekmektedir.

Telefon numarası olmadan Instagram açma işlemi için uygulamayı indirin ve kayıt sayfasının alt kısmında yer alan e-posta ile kaydolabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra sizden giriş yapmanızı telefon numarası veya e-posta adresi ile hesap açmanızı istemektedir. Telefon numarası olmadan instagram hesabı açma işlemi için e-posta ile giriş seçeneğini seçerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefon Numarası Olmadan Instagram Hesabı Açma Nasıl Yapılır?

Telefon numarası olmadan Instagram hesabı açma işleminde e-posta veya telefon numaranızı doğrulamanız gerekmektedir. Ancak uygulamadan gönderi paylaşmak, mesaj göndermek ve birini takip etmek için telefon numarası ile doğrulama yapmanıza gerek yoktur. İster e-posta isterseniz de telefon doğrulaması yaparak uygulamayı kullanmak istiyor olsanız da özelliklerde bir kısıtlama yapılmamaktadır.

Telefon numarası olmadan Instagram hesabı açma

  • Instagram uygulamasını AppStore veya PlayStore aracılığıyla indirin.
  • Uygulama kurulumundan sonra giriş veya kayıt sayfası karşınıza çıkacaktır.
  • Telefon numaranız veya e-posta adresinizle kaydolmanız istenmektedir.
  • Telefon numarası olmadan Instagram hesabı açma işlemi için e-posta adresi ile kayıt işlemine devam edin.
  • E-posta adresini ve şifrenizi yazarak kişi listenizi senkronize et seçeneği ile hesabınızı açabilirsiniz.

Instagram numarasız hesap açma işlemi için kaydolma sayfasının alt kısmında yer alan e-posta ile hesap oluşturma adımlarınıza devam edebilirsiniz.

Instagram Fake Hesap Telefon Numarası

Instagram’a kaydolmak için istenilen telefon numarasını Fake çevrimiçi SMS servislerini kullanarak doğrulama işlemi yapabilirsiniz. Instagram için ücretsiz telefon doğrulaması yapmak isteyenler sanal telefon numarası hizmeti veren web sitelerinden doğrulama yapmaktadır. Uygulamanın kayıt ekranında istenilen telefon numarasını Fake numara hizmeti sunan sitelerin numaralarını yazarak gelen SMS ile doğrulama yapın.

Instagram Fake hesap telefon numarası ile oluşturulan hesaplar genelde tek seferlik sahte açılan hesaplar için kullanılmaktadır. Düzenli kullanım sağlamak için Fake numara hizmeti veren servisler yerine gerçek telefon numarası ile kaydolmanız önerilmektedir.

Telefon numarası olmadan Instagram açılır mı?

E-posta adresi ile hesap oluşturarak telefon numarası olmadan Instagram hesabınızı açabilir ve tüm özelliklerini sorunsuz kullanabilirsiniz.

Telefon numarası kullanmadan Instagram profili oluşturulur mu?

Telefon numarası kullanmadan Instagram profil hesabınızı oluşturmak için e-posta ile kaydolma seçeneğini kullanabilirsiniz.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu