Whatsapp Konuşma Penceresi Açanı Görme

Whatsapp konuşma penceresi açanı görme için kesin bir yol yoktur ancak kimin sohbeti açıp açmadığını anlamanızın birkaç yöntemi vardır. WhatsApp konuşma penceresi, WhatsApp’ın kullanıcılar, arkadaşları veya gruplar arasında mesajlaşma ve sohbet etmeyi sağlayan bir arayüzüdür. WhatsApp konuşma penceresinde, fotoğraf ve video paylaşma, sesli veya görüntülü arama yapma gibi çeşitli özelliklerin de kullanmalarını sağlar.

Whatsapp konuşma penceresi görme, bir kişi ile sohbet başlatmak için konuşma penceresinin ne zaman açıldığını gösteren veya bildiren bir özelliktir. Bu özellik, kullanıcıların konuşma penceresinin ne zaman açıldığını ve kimin tarafından açıldığını görmek için kullanılır. Bu yazımızda Whatsapp konuşma penceresi açanı görme özelliğini nasıl kullanılır hakkında detaylı bilgi vererek açıklayacağız.

Whatsapp Konuşma Penceresi Açanı Görme Nasıl Anlaşılır?

Whatsapp konuşma penceresi açanı görme işleminde karşı tarafta sizin sohbet pencerenizin açık olması gerekmektedir. Bu durumda şüphelendiğiniz kişinin eğer son görülme tarihi açık ve çevrimiçi görünüyor ise o kişide aktif bir konuşma penceresi açıktır. Sizinle olan konuşma penceresini açan birinden emin olmak için o kişiye mesaj veya fotoğraf göndererek gri tikleri kontrol edin.

Whatsapp konuşma penceresi açanı görme için;

  • Whatsapp uygulamasını açın.
  • Kişi ile konuşma penceresini açarak çevrimiçi olup olmama durumunu kontrol edin.
  • Eğer çevrimiçi ise bir mesaj veya fotoğraf gönderin.
  • Mesajınız karşı tarafa gider gitmez gri renkte çift tik gözüküyor ise o an sizinle olan konuşma penceresi karşı tarafta açıktır.

Whatsapp konuşma penceresi açanı görme işleminde eğer karşı taraf sohbet pencerenizi açık tutuyor ise mesajınız hemen mavi tik olacaktır. Konuşma pencerenizi açık tuttuğunu kontrol etmek için arka arkaya mesaj göndermeye devam ederek tik durumunu kontrol ederek anlayabilirsiniz. Bunun dışında Whatsapp konuşma penceresi açanı görme için uygulamanın kişi güvenliği ve gizliliği için sunduğu bir özelliği bulunmamaktadır. Uygulama içerisinde sohbet penceresini açanı veya kapatanı göremezsiniz.

Whatsapp konuşma penceresi açanı görme yolu var mıdır?

Hayır böyle bir yol yoktur. Şüphelendiğiniz kişiye mesaj yazarken birisinin sohbet pencerenizde olduğunu bilmek istiyorsanız, o zaman gönderdiğiniz mesajın yanındaki mavi tikleri kontrol etmeniz gerekir.

Whatsapp konuşma penceresi açıp açmadığını görme

Bir kişinin konuşma penceresini açıp açmadığını öğrenmek için bir mesaj göndermeniz gerekecektir. Yalnızca okundu bilgisini etkinleştirdilerse, ekranınızın açıldıklarını bilebilirsiniz.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir Yorum

  1. whatsapp konuşma penceresi açanı görme işleminde az önce rasladığım bir durum ve whatsapp bildirimi gelerek öğrendim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu