Whatsapp Mesaj Beğenme

WhatsApp mesaj beğenme, bir mesajı beğendiğinizi göstermenizi sağlayan uygulamanın yeni geliştirdiği bir özelliğidir. Mesaj beğenme ile sohbet penceresindeki bir mesajın üzerine basılı tutarak açılan emoji penceresinden beğen ifadesine simgesine tıklayarak kullanılır. Mesajı beğendiğinizde simge yeşil renge dönüşür ve mesajın yanında bir yıldız işareti gözükerek sohbette yer alan diğer kişilerin fark etmesini sağlar.

WhatsApp mesaj beğenme özelliği, mesajlarınızı daha kolay takip etmenizi ve arşivlemenizi kolaylaştırır. Bu özellik sayesinde, beğendiğiniz mesajları tekrar görebilir ve bunların listesine kolayca ulaşabilirsiniz. Mesajlarınız arasında daha hızlı ve kolay bir şekilde gezinmenizi sağlayan Whatsapp mesaj beğenme özelliğini nasıl aktif edebilirsiniz bu yazımızda bundan bahsedeceğiz.

Whatsapp Mesaj Beğenme Özelliği Nasıl Açılır?

WhatsApp mesaj beğenme özelliği varsayılan olarak uygulamanın en güncel sürümü ile etkinleştirilmiştir ve kullanıma hazırdır. Bu özelliği açılır veya kapatılır hale getirme seçeneği bulunmamaktadır. Bu nedenle, beğenme özelliğini kullanmak için yapmanız gereken tek şey, uygulamayı açmak ve beğenmek istediğiniz mesajı bulmaktır.

WhatsApp mesaj beğenme, bir mesajı beğendiğiniz anlama gelen yeşil renkte kalp gibi ifade göstermenizi sağlayan bir özelliktir. Bu özellik, bir mesaja tıklayarak veya mesajın yanındaki beğen simgesine tıklayarak kullanılır. Beğen simgesine tıkladığınızda, simge yeşil renge dönüşür ve mesajın yanında bir yıldız görünür. Bu, mesajı beğendiğinizi ve onu işaretlediğinizi gösterir.

Whatsapp Mesaj Beğenme Özelliği Nasıl Yapılır?

Whatsapp mesaj beğenme özelliği uygulamanın yeni sürümü ile kullanıma sunulmuş olup herhangi bir ayar değişikliği yapmadan kullanabilirsiniz. Beğenmek istediğiniz mesaja tıklayarak beğen simgesini seçerek işaretleyebilir ve mesajın yanında yıldız gözükmesini sağlayabilirsiniz. Sohbete geri döndüğünüzde mesaj beğenme özelliği sayesinde mesajlarınızı daha kolay takip edebilir ve arşivleyebilirsiniz.

Whatsapp mesaj beğenme özelliği yapmak için;

  • WhatsApp uygulamasını açın ve beğenmek istediğiniz mesajı bulun.
  • Mesajı tıklayın veya mesajın yanındaki beğen simgesini seçin.
  • Beğen simgesine tıkladığınızda, simge yeşil renge dönüşür ve mesajın yanında bir yıldız görünür.
  • Sohbetteki diğer kişiler mesajı beğendiğinizi ve onu işaretlediğinizi görmektedir.

Whatsapp mesaj beğenme özelliği, mesajlarınızı gösterir ve diğer kullanıcıların ne konularda ne düşündüklerini anlamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda mesajlarınızı daha kolay takip etmenizi, arşivlemenizi ve diğer kullanıcılarla iletişim kurmanızı kolaylaştırır.

Whatsapp mesaj beğeni özelliği nedir?

Sohbet ekranında yer alan herhangi mesaja “beğeni, kalp, kahkaha, şaşırma, ağlayan yüz” emoji ifadeleri ile tepki vermenizi sağlayan bir özelliktir.

Whatsapp mesaj beğeni özelliği nasıl kullanılır?

Uygulamanın en güncel sürümü ile kullanıma sunulan mesaj beğenme özelliğini kullanmak için mesajın üzerine basılı tutun ve beğeni ifadesini seçin.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu