Whatsapp Kimle Konuşuyor

Whatsapp kimle konuşuyor ile arkadaşlarınızın, sevgilinizin veya eşinizin Whatsapp’ta kimle konuştuğunu anlık görmenizi sağlamaktadır. Ancak bir kişinin telefonuna erişmeden WhatsApp’ta kiminle konuştuğunu bilmek mümkün değildir. WhatsApp yedeklemesini kontrol ederek, üçüncü taraf bir WhatsApp casus uygulamasını kullanarak birinin kiminle sohbet ettiğini kontrol etmek mümkündür.

https://www.youtube.com/watch?v=j4UVZTt-xHw

Whatsapp kimle konuşuyor öğrenmek için bir kişinin Whatsapp yedekleme dosyasına ulaşmanız veya bir casus uygulaması kullanmanız gerekmektedir. Eğer fiziksel olarak bu kişinin telefonuna erişiminiz yok ise uzaktan kiminle konuştuğunu öğrenmenizi sağlayarak birçok program vardır. Bu programları telefon numarasını bildiğiniz kişiye SMS veya mesaj yoluyla bir bağlantı göndererek Whatsapp’ta kiminle ne konuştuğunu öğrenmenizi sağlamaktadır. Bu yazımızda Whatsapp kimle konuşuyor öğrenmeniz için kullanılan yazılım ve programlar hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Whatsapp’ta Kiminle Konuşuyor

Whatsapp’ta kiminle konuşuyor özellikle sevgililer, arkadaşlar ve eşler için en fazla merak edilen konulardan birisi olmuştur. Bazen bunu yapmak zorundayız çünkü çocuklarımızın yabancılarla konuşmamasını veya eşimizin bizi aldatıp aldatmadığını öğrenmemiz gerekebiliyor. Whatsapp’da kiminle konuştuğunu öğrenmenin çeşitli yolları vardır, ancak hepsi çok etkili değildir.

Whatsapp’ta kimle konuşuyor öğrenme yolları

 • Kiminle konuştuğunu merak ettiğiniz kişinin telefonunu gizlice kontrol edebilirsiniz.
 • Drive veya telefona kaydedilen yedekleme dosyası ile kimle konuştuğunu öğrenebilirsiniz.
 • Whatsapp Web uygulaması ile bir kişinin Whatsapp’ta kimle konuştuğunu bulabilirsiniz.
 • Whatsapp kimle konuşuyor programı kullanarak ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Whatsapp’ta Kiminle Konuşuyor Gizlice Öğrenme

WhatsApp’ta kimle konuştuğunu öğrenmenin ve kontrol etmenin en kolay yollarından biri, onların WhatsApp’ını gizlice kontrol etmektir. Çocuklarınızın veya eşinizin telefonlarını bakmadıkları zamanlarda gizlice telefonlarını alıp WhatsApp mesajlarını kontrol edebilirsiniz.

Ancak, çocuklarınız veya eşinizin telefonunda bir PIN kodu veya parmak izi kilidi ayarlamış olabileceğinden bu yöntem işe yaramamaktadır. WhatsApp kimle konuşuyor öğrenmek için eğer ekran kilidini geçemiyor iseniz diğer yöntemleri deneyebilirsiniz.

Whatsapp’ta Kiminle Konuştuğunu Yedekleme Dosyasından Öğrenme

WhatsApp’ta kimin kiminle sohbet ettiğini kontrol etmenin başka bir yolu da WhatsApp yedeklemelerini kontrol etmektir. Bunu, WhatsApp Ayarlarına gidip “Sohbetler”e dokunarak yapabilirsiniz. Oradan “Sohbet yedekleme” seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğe dokunursanız, yedeklenmiş tüm WhatsApp konuşmalarının bir listesini göreceksiniz.

Ardından, yedeklemelerini kontrol etmek için iCloud veya Google sürücülerinde oturum açabilirsiniz. Mesajlar silinmişse veya yedeklenmemişse bu yöntem etkisizdir.

WhatsApp Web ile Kimle Konuşuyor Bulma

WhatsApp kimle konuşuyor bulmanın bir diğer yolu ise sürekli kullandığı bilgisayarında açık unutulan Whatsapp Web uygulamasını kontrol etmektir. WhatsApp’ı bilgisayarınızda kullanmanızı sağlayan Web uygulaması için QR kodu ile telefonu eşleştirmek kiminle konuştuğunu görebilmeniz için yeterlidir.  

Bunu yapmak için WhatsApp Web sayfasındaki QR kodunu eşinizin veya çocuğunuzun telefonuyla taramanız gerekecektir. Bunu yaptıktan sonra, bilgisayarınızdaki tüm WhatsApp konuşmalarını görebilirsiniz.

Whatsapp kimle konuşuyor öğrenme;

 • Whatsapp web uygulamasını bilgisayarınızdan açın.
 • Kimle konuştuğunu öğrenmek istediğiniz telefondan Whatsapp uygulamasını açın.
 • Sağ üst köşede yer üç noktaya tıklayın.
 • Bağlı Cihazlar seçeneğine giderek Cihaz Bağla’ya dokunun.
 • Açılan kameradan ekranda yer alan QR kodu okutarak kimle konuştuğunu öğrenebilirsiniz.

Whatsapp Kimle Konuşuyor Program Ücretsiz

WhatsApp kimle konuşuyor program ücretsiz olarak indirebileceğiniz ebeveyn kontrolü uygulamalarını AppStore ve PlayStore mağazalarında bulabilirsiniz. Ücretsiz Ebeveyn kontrolü programları, ebeveynlerin çocuklarının çevrimiçi aktivitelerini ve Whatsapp’ta kiminle konuştuğunun izlenmesine yardımcı olur.

Whatsapp kimle konuşuyor program olarak sunulan birçok ücretsiz yazılımı AppStore ve PlayStore mağazalarında bulabilirsiniz. Bu programlar yüklendikleri cihazın çevrimiçi tüm etkinliklerini etkili bir şekilde izlemenize olanak tanıyan kapsamlı özelliklere sahiptir. Ücretsiz sürümleri ile kullanmaya başlayabileceğiniz Whatsapp kiminle konuşuyor programı istenilen özelliklere göre ek ücret isteyebilmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=XMAYzBN30vU

Whatsapp kimle konuşuyor program kullanımı;

 • Android veya iOS mağazasına girin.
 • “Whatsapp kimle konuşuyor” yazın ve aratın.
 • Çıkan programları ücretsiz indirin.
 • Kurulum adımlarını izleyerek kiminle konuştuğunu ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Whatsapp Kimle Konuşuyor Öğrenme

Whatsapp uygulamasından bir kişinin kimle konuştuğunu öğrenmenin en etkili yolu Whatsapp Web uygulamasına telefon ile bağlantı kurulmasıdır. Whatsapp Web uygulaması QR kodu okutulan telefonun tüm sohbet mesajlarına erişebileceğiniz, kiminle konuştuğunu öğrenebileceğiniz bir programdır.

Whatsapp’ta Kiminle Konuşuyor Öğrenme

Whatsapp’ta kimile konuşuyor öğrenmenin en etkili yolu konuştuğu kişi merak edilen telefona ücretsiz program yüklemektir. Eğer telefona erişiminiz yok ise Whatsapp web uygulamasına girerek ekranda yer alan QR kodu okutup telefonu eşleştirmeyi deneyebilirsiniz.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 4.3]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu