Bir Erkek Whatsapp Durumuna Neden Nokta Koyar?

Whatsapp durumuna nokta koyan bir erkek sadece noktalama işareti olarak nokta değil, anlam olarak sonlandırma, bitirmeyi ifade etmektedir. Olası bir davranış değişikliği olarak bilinen nokta işareti ile bir erkek ilişkinin veya bir eylemin bittiğini belirtmek için nokta durum paylaşımı yapar. Bunun nedeni dile getirilemeyen bir acı, duygu değişikliğini göstermek için bir erkek Whatsapp durumuna nokta koyar.

Kırmızı arka plan üzerine siyah bir nokta konulması acı çekildiği anlamına gelirken, siyah arka planda beyaz nokta depresyon ve kafa karışıklığı anlamına gelebilmektedir.

Whatsapp’ta Durum Yerine Koyulan Tek Nokta (.) Anlamı

Bir erkek Whatsapp durumuna nokta koyuyor ise bunun nedeni durumun kısmının boş bırakılmasına izin verilmediği için de olabilir. Whatsapp durum olarak nokta koymak için aklımda iyi bir şey yok ve önceki durumum devam edemem anlamına da gelmektedir. Diğer bir yandan birinin hayatındaki bir sessizlik anını ifade etmek, tıpkı o nokta gibi. Belki yas yüzünden ya da yaşadıkları başka bir şey yüzünden. Ancak, diğerleri sırf bu yüzden böyle bir statü koyuyor olabilir. Her zaman arkasında bir sebep olmak zorunda değildir.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 2.7]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu