Whatsapp Çevrimiçi Bildirimi

WhatsApp çevrimiçi bildirimi ile kişi listenizde herhangi birinin çevrimiçi olup olmadığını nasıl belirleyeceğinizi öğrenmek ister misiniz ?

WhatsApp, dünyadaki en popüler anlık mesajlaşma araçlarından biridir ve insanların birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan birçok özelliğe sahiptir. Ancak WhatsApp uygulamasının eksik olduğu işlevlerden biri de çevrimiçi bildirim sistemidir. Whatsapp, birisi çevrimiçi olduğunda haberdar olmak için resmi olarak böyle bir özellik sağlamıyor. Whatsapp’ta biri çevrimiçi olduğunda bildirim almak için hem Android hem de iPhone cihazları için kullanılabilecek birkaç uygulama bulunmaktadır.

Kişilerden biri Whatsapp’ta çevrimiçi olduğunda bildirim gelmesini istediğiniz birçok durum veya koşul olabilir. Bir WhatsApp hesabının çevrimiçi durumunu bilmek, sohbeti başlatmak isteyen kişiler için inanılmaz derecede faydalıdır. Ancak, herhangi bir whatsapp sohbetinin çevrimiçi/çevrimdışı durumunu izlemek için resmi whatsapp uygulamasında bir seçenek mevcut değildir. Bu yazımızda ister çocuklarınızın sosyal medya kullanımını izleyen bir ebeveyn olun, ister çalışmayan çalışanları arayan bir işveren olun, birisinin WhatsApp’ta çevrimiçi olup olmadığını nasıl öğreneceğiniz hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Whatsapp Çevrimiçi Bildirimi Ücretsiz

WhatsApp çevrimiçi bildirimi almak için ücretsiz sunulan uygulamalarırı kullanarak herhangi bir kişinin WhatsApp hesaplarını ve tam gün etkinliklerini izlemek mümkündür. Birçok WhatsApp online takip uygulaması vardır ancak araştırmamıza göre en iyi 9 whatsapp çevrimiçi bildirim ve takip uygulamalarından aşağıda bahsettik.

Whatsapp çevrimiçi bildirimi ücretsiz sunulan App Store ve Play Store’dan indireceğiniz üçüncü parti program ile ücretsiz kullanım yapabilirsiniz. Seçeceğiniz kişi veya kişilerin Whatsapp uygulamasında çevrimiçi oldukları an ücretsiz bildirim gönderen uygulamalar aşağıda listelenmiştir.

Whatsapp’ta Çevrimiçi Olduğunda Bildirim Gelmesi

Whatsapp çevrimiçi olunca bildirim alabilmenizi sağlayan ve en sık kullanılan uygulamalardan birisi mSpy’dır. WhatsApp’ta belirli kişilerin çevrimiçi olunca bildirim göndererek sizi uyaran ücretsiz bir uygulamasıdır. mSpy temel olarak bir ebeveyn izleme aracıdır. Hedef cihazın WhatsApp’ta çevrimiçi olduğunda bildirim gelmesi ve cihazdaki tüm verileri mSpy kullanıcısının erişebileceği çevrimiçi bir platforma yükler.

Whatsapp’ta çevrimiçi olduğunda bildirim gelmesi için ana ekranınıza “Şu kişi çevrimiçi olmuştur” bildirimi gelmesi için yüklemeniz gereken üçüncü parti uygulamalar vardır. Özel bir uygulama olan mSpy, kişi listenizde biri çevrimiçi olduğunda bildirim almanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Ebeveynlerin çocuklarını korumak için de kullanabilecekleri birçok izleme özelliğine sahiptir. mSpy’ı yüklemek, ebeveynlerin çocuklarının SMS, MMS, tarayıcı geçmişi, takvimi, e-postaları ve Facebook Messenger dahil olmak üzere sosyal medya hesaplarını izleyebileceği anlamına gelir.

mSpy, çocuklarını güvende tutmak isteyen ebeveynler için birçok potansiyel uygulamaya sahip güvenilir bir uygulamadır.

Eğer karşı cihaza yüklenilen bir uygulama aramıyor iseniz aşağıdaki uygulamalar tam size göre olcaktır.

WaStat – WhatsApp Ücretsiz çevrimiçi/çevrimdışı bildirim alma

 • Belirli bir whatsapp sohbetinin çevrimiçi, son görülme durumunun anında bildirimini sağlar.
 • Online/offline aktiviteleri ile ilgili bildirim almak için maksimum 10 whatsapp numarasını takip edebilir veya izleyebilirsiniz.
 • Ayrıca söz konusu kişinin son 30 günlük WhatsApp kullanımının verilerini de kaydeder.

Herhangi bir Whatsapp numarasının çevrimiçi durumunu izlemek için wastat uygulaması nasıl kullanılır?

Wastat uygulamasını kullanmak için aşağıdaki prosedürü izleyin:

 • Playstore’dan uygulama wastatı indirin ve yükleyin.
 • Takip etmek istediğiniz diğer kişilerin whatsapp numarasını girin, ayrıca adını yazabilir veya kişi listesinden kişiyi seçebilirsiniz. Seçimden sonra tamam butonuna dokunun.
 • Şimdi, o kişinin Whatsapp çevrimiçi bildirimi size gelecektir, ayrıca kullanım süresi ve çevrimiçi durumu analiz edebileceğiniz şekilde kaydedilecektir.

WhatStat: Çevrimiçi İzleyici

 • En fazla 3 WhatsApp numarasını takip etmeyi teklif eder.
 • Deneme süresi olarak 12 saat ücretsiz kullanabilirsiniz.
 • Kolayca çevrimiçi, son görülme, çevrimdışı durum, herhangi bir WhatsApp numarasının bir izi olabilir.
 • Tüm kullanım, çevrimiçi veriler, analiz edilmesi kolay olan grafik ve pasta grafiğinde saklanır.

Whatstat uygulaması ile WhatsApp’ın çevrimiçi bildirimi nasıl alınır?

Hangi stat uygulamasını kullanmak için aşağıdaki prosedürü izleyin:

 • Playstore’da bulunan uygulamayı yükleyin ve açın.
 • ‘Numara Ekle’ seçeneğine dokunun.
 • Adı ve whatsapp numarasını girin ve ardından Başlat düğmesine dokunun.
 • Şimdi, belirli numara izleme modunda eklenecektir.
 • Böylece, verileri göster seçeneğine ve WhatsApp çevrimiçi bildirimi ile ilgili görebileceğiniz diğer birçok seçeneğe dokunarak verileri analiz edebilirsiniz.

Çevrimiçi İzleme (Son Görülme) – Çevrimiçi bildirim whatsa4pp

 • En fazla 5 WhatsApp sohbetini veya numarasını izleyebilir veya takip edebilirsiniz.
 • Birisi (belirli bir WhatsApp numarası) çevrimiçi veya çevrimdışı olduğunda uyarı verir.
 • Ayrıca veri ve zaman ile çevrimiçi ve çevrimdışı durum geçmişini de depoladı.

Birisi çevrimiçi monitör uygulamasıyla çevrimiçi olduğunda nasıl haberdar olunur?

Çevrimiçi monitör (Son görülme) Uygulamasını kullanmak için aşağıdaki prosedürü izleyin:

 • Çevrimiçi monitör (Son görülme) Whatsapp izci uygulamasını kurun ve açın.
 • Sağ üstte göründüğü gibi ‘+’ ekle simgesine dokunun.
 • Takip etmek istediğiniz kişinin Whatsapp numarasını, Adını girin.
 • Ayrıca, isteğinize göre çevrimiçi bildirimi ve çevrimdışı bildirimi seçin ve ardından kaydet düğmesine dokunun.
 • Son olarak, belirli numara izleme moduna eklenecektir. Şimdi, o kişi çevrimiçi veya çevrimdışı olduğunda size bildirilecektir.
 • Geçmiş düğmesine dokunarak zamanla çevrimiçi/çevrimdışı ayrıntı verilerini görebilirsiniz.

WA – Temsilci

 • Bir sinyal zamanında birden fazla Numarayı takip edebilirsiniz.
 • Çevrimiçi/Çevrimdışı durumu çok hızlı bir şekilde size hatırlatılacaktır.
 • Çevrimiçi veriler ve zamanla birlikte en son görülme durumunu görebilirsiniz.

Whatlogin ile birisi WhatsApp’ta çevrimiçi olduğunda nasıl uyarı alınır?

whatlogin’i kullanmak için aşağıdaki prosedürü izleyin

 • Playstore’dan Whastlogin’i Kurun ve Açın
 • Sonra politikalarını kabul edin
 • Şimdi başla’ya tıklayın
 • Bundan sonra izlemek istediğiniz kişinin adını girin
 • Bundan sonra ülke Bayrağını seçin ve numarayı girin
 • Bundan sonra izleyiciye eklenecektir.
 • Ve artık o kişiyi istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden kolayca takip edebilirsiniz.

Whatsapp çevrimiçi olunca uyar sistemi ücretsiz sunulan tüm çevrimiçi bildirim uygulamalarında sunulan bir özelliktir. Ana ekranınızda veya ekranın üst tarafında çevrimiçi olunca uyar bildirimi yükleyeceğiniz tüm uygulamalarda bulunmaktadır.

Oppo, Vivo, Redmi, Realme, vb. Gibi herhangi bir cihaz aracılığıyla ve ayrıca iPhone’da çevrimiçi bildirim alabileceğiniz diğer uygulamalardır. İzlenmek istenmiyor iseniz Whatsapp çevrimiçi kapatma yazımıza göz atabilirsiniz.

Çevrimiçi bildirim takibiyle ilgili herhangi bir şüpheniz veya sorunuz varsa, yorumda sormaktan çekinmeyin. Whatsapp bildirim gelmiyor sorunu yaşıyor iseniz bu yazımıza bakabilirsiniz.

Bir kişinin WhatsApp’ta çevrimiçi olup olmadığını nasıl kontrol edersiniz?

Bir kişinin çevrimiçi olup olmadığını oradaki sohbetini açarak kolayca kontrol edebilir, çevrimiçi olup olmadığını kolayca görebilirsiniz. Veya kişinin WhatsApp’ta çevrimiçi olup olmadığını öğrenmek için çevrimiçi bildirim uygulamalarını kullanabilirsiniz.

WhatsApp çevrimiçi izleme nedir?

Oldukça kullanışlı uygulamalar bu uygulamaları kullanarak gençlerinizin online olup olmadıklarını veya WhatsApp uygulamasında ne kadar zaman harcadıklarını kolayca takip edebilirsiniz. Bu nedenle bu uygulamalar en kullanışlı uygulamalardan biridir.

WhatsApp neden çevrimiçi görünmüyor ve en son görüldü?

Birçok insan mahremiyetini ister ve kimsenin çevrimiçi durumlarını veya son görülmelerini görmemesini ister. Böylece çevrimiçi durumlarını ve son görülme durumlarını WhatsApp ayarlarından devre dışı bırakırlar. Son görülmenizi gizlemek istiyorsanız, bunu ayarlardan çok erken de yapabilirsiniz.

Kişilerinde yoksam, WhatsApp’ta çevrimiçi olan birini görebilir miyim?

WhatsApp’ın en son politikalarına göre etkinliklerini göremezsiniz, ancak çevrimiçi bildirim uygulamaları kullanıyorsanız, bağlantılarında olsanız da olmasanız da etkinlik durumlarını kolayca öğrenebilirsiniz.

Whatsapp Çevrimiçi Bildirim Uygulamaları Güvenli midir?

Whatsapp çevrimiçi bildirim uygulamaları 3. Taraf ve resmi olarak whatsapp ile çalışmayan uygulamalardır. 3. Parti programların güvenirliği bilinmemektedir. Bunun için ilgili uygulamalarının web sitelerini ziyaret edebilir, store yorumlarını okuyarak kullananların tepkilerine bakabilirsiniz. İndirilen uygulamanın sorumluluğu tamamen size aittir.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu