Whatsapp Engelleyenleri Görme Programı

Whatsapp’ta sizi kimin engellediğinizi kontrol etmek için cep telefonunuza “Whatsapp engelleyenleri görme programı” ücretsiz indirip, yüklemeniz gerekmektedir. Programı açtıktan sonra istenilen bilgileri girerek sizi gerçekte kimin engellediğini görebileceksiniz.

Whatsapp engelleyenleri görme programı kişi listenizdeki tüm kullanıcıların çevrimiçi olma durumunu kontrol ederek engelleyenleri tespit edebilmektedir. Whatsapp birinin sizi engelleyip engellemediğini doğrudan size göstermez, ancak birkaç önemli ipucu ile anlayabilirsiniz. Bu yazımızda Whatsapp engelleyenleri görme programı ile sizi kimlerin engellediğini nasıl tespit edebilirsiniz hakkında bilgi vereceğiz.

Whatsapp Engelleyenleri Görme

Whatsapp sizi engelleyenleri görmek için bir arayüz veya bildirim sistemi kullanmadığından uygulama içi ipuçlarını takip etmeliyiz. Whatsapp’ta sizi engelleyenleri görmek için; son görülme, profil resmi, tek tik, sesli arama ve grup kurma tekniğini kullanabilirsiniz. Bir kişi sizi engellediğini görmek için uygulama içerisinde birkaç yöntemi kullanmanız gerekmektedir.

Whatsapp engelleyenleri görme yolları;

  • Sohbet penceresinde bir kişinin son görülme veya çevrimiçi durumunu göremezsiniz.
  • Kişinin profil fotoğrafındaki güncellemeleri göremezsiniz.
  • Sizi engelleyen kişiye gönderilen tüm mesajlar her zaman mesajın iletilmediği anlamına gelen tek tik olarak gözükür.  
  • Yapmaya çalıştığınız sesli ve görüntülü aramalar karşı tarafa iletilmeyecektir.

Whatsapp engelleyenleri görme işlemi için yukarıdaki tüm göstergeleri görüyorsanız, bu kullanıcının sizi engellediği anlamına gelmektedir. Kişinin sizi engellediğinden veya bir bağlantı sorunuyla uğraştığından %100 emin olmanın hiçbir yolu yoktur. WhatsApp’a göre, birisini engellediğinde kullanıcının gizliliğini korumak için bunu kasıtlı olarak belirsiz hale getirdiler. WhatsApp, bilgileri engellediği bir kişiye asla doğrudan iletmez.

Whatsapp Beni Engelleyenleri Görme

Whatsapp uygulamasında beni engelleyenin profilini görme için grup kurma taktiğini kullanabilirsiniz. Bunun için engelleyen kişi ile ortak bir arkadaşınızın olması gerekmektedir. Ortak arkadaşınız sizi ve sizi engelleyen kişiyi bir Whatsapp grubuna dahil ederse engelleyenin profilini görebilirsiniz. Whatsapp engelleyen kişiyi görme işleminde grup taktiğini deneyebilir, mesaj gönderebilir, sesli veya video görüntülü çağrı başlatma deneyebilirsiniz.

Whatsapp beni engelleyenleri görme işleminde programın sunduğu bir özellik olmadığı gibi size bir liste sunmamaktadır. Beni kim engellemiş merak ediyor iseniz kişinin profil resmine bakabilir, mesaj göndererek iletilme durumunu kontrol edebilirsiniz.

Whatsapp beni engelleyenleri nasıl görürüm?

Maalesef, WhatsApp’ta kullanıcıların engellemelerini görmek mümkün değildir. Ancak sizi engellediğini anlamak için mesajınız tek tik kalıyor ise, profil resmi gözükmüyor ise veya durumlarını göremiyor ise engellemiş olabilir.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 4.3]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu