Netspeed Nasıl? Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Netspeed bağlatmayı düşünüyor ve nasıl bir internet hizmeti verdiğini merak ediyor iseniz kullanıcı yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Netspeed nasıl bir hizmet veriyor? Kullananlar memnun mu? Netspeed kullanıcı yorumları gibi birçok detay yazımızda yer almaktadır.

Netspeed, internet servis sağlayıcısı olarak Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Bireysel ve kurumsal müşterilerine ADSL, VDSL ve Fiber internet hizmeti sunan bir telekomünikasyon firmasıdır. 2013 yılında kurulan ve kendisine ait Trafik Toplama Noktaları ile hizmeti sürdürmektedir. ADSL, VDSL ve Fiber trafiklerini santrallere kurduğu cihazlar üzerinden müşterilerine internet hizmeti sunmaktadır.

Netspeed Nasıl?

Netspeed nasıl bir internet hizmeti sunuyor? Kaliteli mi yüksek hızlı mı? Ping sorunu var mı?

Netspeed internet hizmeti almayı düşünenlerin en çok merak ettiği kullanıcı yorumları ve kullananların memnun olup olmamasıdır. Netspeed, Türktelekom alt yapısını kullanarak santrallere yerleştirdiği cihazlar ile 8, 16, 35 75 ve 100 Mbps’e kadar internet hızı sunmaktadır. Netspeed’in en büyük avatanjı ise uygun fiyata taahhütsüz internet paketleri sunmasıdır. Firmanın internet paketleri diğer rakiplerine göre uygun ve avantajlıdır peki Netspeed’in kalitesi nasıldır?

Netspeed Tarifeleri ve Fiyatları Nasıl?

Netspeed internet hızı ADSL, VDSL ve Fiber alt yapısına göre 8, 16, 35, 75 ve 100 Mbps’e kadar sunmaktadır. Netspeed diğer internet sağlayıcılarına göre internet paket fiyatları daha uygun ve hızlarıda yüksektir. Alt yapınızı desteklediği hıza kadar paket bulabilirsiniz. Netspeed internet hızı paketleri ve güncel fiyatları aşağıdadır.

Netspeed ADSL İnternet Tarifeleriİnternet Hız (download/indirme)İnternet Hız (upload/yükleme)Taahhüt SüresiKotaNetspeed ADSL İnternet Fiyatları
Net Eko 8 Mbps’e kadar download/indirme1 Mbps’e kadar upload/indirmeTaahhütsüzLimitsizİlk 6 ay 58TL, sonraki aylar 68TL
Net Avantaj 16 Mbps’e kadar download/indirme1 Mbps’e kadar upload/indirmeTaahhütsüzLimitsizİlk 6 ay 66TL, sonraki aylar 76TL
Netspeed ADSL Tarifeler
Netspeed VDSL İnternet Tarifeleriİnternet Hız (download/indirme)İnternet Hız (upload/yükleme)Taahhüt SüresiKotaNetspeed VDSL İnternet Fiyatları
Speedmax Avantaj35 Mbps’e kadar download/indirme6 Mbps’e kadar upload/indirmeTaahhütsüzLimitsizİlk 6 ay 76TL, sonraki aylar 86TL
Speedmax Avantaj Smart35 Mbps’e kadar download/indirme6 Mbps’e kadar upload/indirmeTaahhütsüz100GB
*Her Ek 1 GB 50 Kr
*76 TL’ye ulaşınca sınırsız
İlk 6 ay 66TL, sonraki aylar 76TL
Speed Pro 7575 Mbps’e kadar download/indirme8 Mbps’e kadar upload/indirmeTaahhütsüzLimitsizİlk 6 ay 84TL, sonraki aylar 94TL
Speed Pro 100100 Mbps’e kadar download/indirme8 Mbps’e kadar upload/indirmeTaahhütsüzLimitsizİlk 6 ay 88TL, sonraki aylar 98TL
Netspeed VDSL Tarifeler
Netspeed Fiber İnternet Tarifeleriİnternet Hız (download/indirme)İnternet Hız (upload/yükleme)Taahhüt SüresiKotaNetspeed Fiber İnternet Fiyatları
Fiber Ultrafast 3535 Mbps’e kadar download/indirmeBilinmiyorTaahhütsüzLimitsizİlk 6 ay 79TL, sonraki aylar 89TL
Fiber Ultrafast 100100 Mbps’e kadar download/indirmeBilinmiyorTaahhütsüzLimitsizİlk 6 ay 89TL, sonraki aylar 99TL
Netspeed Fiber Tarifeler

Netspeed Nasıl?

Netspeed şikayet ve kullanıcı yorumlarına baktığımızda sorunlu bir internet hizmeti sunduğunu görebiliriz. Yeni bir firmaya göre şikayet sitelerinde yer alan şikayet kayıtları oldukça fazladır. Netspeed firmasına geçmeyi düşünen kullanıcılar, kalite, hız ve iletişim konusunda nasıl bir firma olduklarını forum ve ekşi sözlük gibi yerlerde paylaşmaktadırlar.

Netspeed Şikayetleri

şikayet var ve diğer platformlarda netspeed kullanan kullanıcıların yaşamış olduğu sorun ve şikayetleri bu şekildedir;

Netspeed Şikayet – 1: Netspeed kullanıcısı Yasemin Wi-Fİ bağlantısının çekmediğini ve modemin yanında olmalarına rağmen 2 kişi bağlanamadıklarını söylemektedir.

Netspeed Şikayet

Netspeed Olmayan İnternet Hızı
paramızla rezil olmak böyle bir şey. Ne telefonlara bakan var, ne internet hizmeti. Wi-Fi’de 2 kişi bağlanamıyoruz. Faturalar tıkırında ödeniyor fakat sürekli modem başında resetlemeyle uğraşıyoruz. Zamanımızın karşılığını kim ödeyecek acaba?

Netspeed Şikayet – 2 : Netspeed müşterisi olan Emir, internete giremediğini ve çağrı merkezine ulaşadığını belirtmektedir.

Netspeed Şikayet-1

Netspeed İnternet Yok Ve Destek Alamıyorum
Siteye girilmiyor, Müşteri Hizmeti Aranmıyor Direk Kapanıyor Ve Tek Boş Olduğum Günde Evde İnternet Yok -_- Netspeed’in Kendi sitesi de Çökmüş Durumda =/ Pazar Günü Bunu Yapmak Doğrumu? Çoğu İnsanın Tek Boş Günü Pazar… İlk Defa Sorun Yaşıyorum Netspeed ile =/ Lütfen Çözmeme Yardım Edin

Netspeed Şikayet – 3: Netspeed kullanıcı yorumu yapan Göksel, Valorant gibi sunucu İstanbul’da olan bir oyuna 60 – 70 ms ile yüksek ping sorunu yaşadığını ve sorunun çözülmesini beklediğini iletmiş.

Netspeed Yüksek Ping Valorant Oynarken
Netspeed Valorant ® oynar iken 65-70 ping alıyorum yeni geçtim 20-24 ping alıyorken son 5 gündür 60-70 ping alıyorum sorunumun en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını talep ediyorum. Başka hiçbir oyunda bu kadar yüksek ping değeri almıyorum ama bu oyunda alıyorum.

Netspeed Şikayet – 4: TTNET’ten Netspeed’e geçiş yaptığını belirten Murat, tam 20 dakika boyunda müşteri temsilcilerine ulaşamadığını söylemiş. 20 dakika açılmayan bir telefon bile Netspeed’in müşterilere verdiği değeri göstermektedir.

Netspeed Şikayet-4

Yine bir kullanıcı telefonun ekran görüntüsünü ileterek 17 dakika boyunca müşteri temsilcisine ulaşamadığını belirtmiştir.

Netspeed Kullanıcı Yorumları

Netspeed kullanıcı yorumları kısmında en fazla şikayet alan internet servis sağlayıcısından birisidir. Yüksek ping, kesilen internet bağlantıları ve ulaşılamayan müşteri temsilcileri ile bir çok kullanıcının tepkisini çekmiştir. İlk abone olanların son zamanlarda abone sayısının artması ile sorunların büyüdüğü yorumunu yapması dikkat edilmesi gereken bir yorumdur. Türkiye’de firmalar büyümeye başlayınca kaliteleri düşüyor yorumunda bulunan kullanıcılar Netspeed’inde ömrünün dolduğuna büyümeyi kaldıramadığına dikkat çekerek farklı internet firmalarına hızla geçiş yaptıklarını belirtmektedirler.

Netspeed Nasıl Kullanıcı Yorumu
Netspeed Kullanıcı Yorumu
Netspeed Kullanıcı Yorumları
Netspeed Nasıl?

Netspeed kalite, hız ve iletişim konusunda en kötü internet firmaları arasında hızla yer almaya devam etmektedir.

Netspeed Nasıl Bir Firma?

Netspeed, fiyat olarak uygun kalite ve hız olarak ise kullanıcıların istediklerini karşılayamayan sorunlu bir internet firmasıdır.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu