Başkasının Whatsapp Mesajlarını Görme

Başkasının Whatsapp mesajlarını görme işlemi için hedef telefonun son yedekleme dosyasına erişerek mesajları görebilirsiniz. WhatsApp ayarlarına bağlı olarak mesajları her gece otomatik olarak telefon dosyalarına yedeklenir. Bu yedeklemeye erişerek, PC’nizde veya Android veya iPhone gibi bir mobil cihazınızda okunabilir mesajlar olarak geri yükleyebilirsiniz. Bu nedenle, hesabınızın bulut ve yerel yedeklemeye sahip olduğundan emin olmalısınız. Bulut yedekleme özelliğinin açık olduğunu doğrulamak için hesabınızda bu yolu izleyin; WhatsApp > Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Yedeği.

Başkasının Whatsapp mesajlarını görmek için yedekleme yapıldıktan sonra, hesabın telefon numarasıyla WhatsApp’ı başka bir cihaza yüklemelisiniz. WhatsApp, o hesabın mesajlarını bulut depolama alanından otomatik olarak geri yükleyecektir. Ancak, Android telefon kullanıyorsanız, bulut yedeklemesi yoksa yerel yedeklemeyi yeni telefona kopyalayabilirsiniz. WhatsAppta başkasının Whatsapp mesajlarını görme işlemi için yerel yedekten otomatik olarak geri yükleme yapabilirsiniz.

Başka Telefonun Whatsapp Mesajlarını Görme

Başka telefonun Whatsapp mesajlarını görme için uygulama yükleme, QR kodu okutabilme veya Whatsapp yedeğini indirebilme erişiminizin olması gerekmektedir. Zorluklardan hoşlanan ileri düzey bir İnternet kullanıcısıysanız, birinin telefonunun MAC adresini taklit ederek birinin WhatsApp’ına girebilirsiniz. İki kullanıcının aynı MAC adresleri varsa, aynı WhatsApp hesabını iki farklı cep telefonunda kullanabilirler. MAC adresini hedef cihazın ayarlarından bulabilir ve telefonunuza kopyalayabilirsiniz.

Başka bir telefon Whatsapp mesajlarını okumak için en güvenli ve güvenilir uygulamalardan birisi olan ebeveyn kontrolü uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu tür uygulamalar, başka bir kişini WhatsApp etkinliğini, onlar bilmeden uzaktan izlemeye, mesajlarını okumaya yardımcı olur. Hedef cep telefonuna kurulan bu tür programlar WhatsApp mesajlarına, paylaşılan medya dosyalarına ve diğer sosyal medya uygulamalarına erişmenizi sağlamaktadır.

Birinin WhatsApp mesajlarını görmeniz gerekiyorsa ancak herhangi bir uygulama yüklemek istemiyorsanız, silinen sohbetlerini geri yüklemeyi deneyebilirsiniz.

  • Hedef kişinin cep telefonuna erişin.
  • WhatsApp’ı cihazlarından kaldırın. Ardından, indirin ve yeniden yükleyin.
  • Hüküm ve Koşulları kabul edin ve cep telefonu numaranızı girin.
  • WhatsApp size sohbetleri bir yedekten geri yüklemenizi önerdiğinde, bu seçeneği etkinleştirin.

Artık hedef kişinin silinen WhatsApp mesajlarını okuyabilir ve olası tehlikelere karşı inceleyebilirsiniz.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu