Numara Yazarak Yer Tespiti Yapma Programı

Numara Yazarak Yer Tespiti Yapma Programı, telefon numarası girilerek bu numaraya ait olan kişinin nerede olduğunu tespit etmeyi amaçlayan bir programdır. Program, kullanıcının girdiği telefon numarasının kayıtlı olduğu ülke, şehir ve bölge bilgilerini kullanarak, kişinin nerede olduğunu tespit etmeyi amaçlar. Numara yazarak yer tespiti yapma programı genellikle bir web sitesi veya mobil uygulama olarak numaralarından yerlerini tespit etmelerine yardımcı olur. Scannero uygulaması, bir kişinin numarasını yazarak yer tespiti için 16,59₺’e sorgulama yapmanızı sağlamaktadır.

Numara yazarak yer tespiti yapma programı, bir veritabanı veya API kullanarak telefon numaralarının konumunun belirlenmesi için kullanılır. Bu tür programlar, özellikle işletmeler veya kişiler tarafından bir telefon numarasının doğru olduğunu ve doğru yere ait olduğunu belirlemek önemlidir. Bu tür programlar, kullanıcıların konum koordinatlarını yazarak tespit etmelerine olanak sağlayan bir harita arayüzü içererek konum tespiti yapar.

Numara Yazarak Yer Tespiti Yapma Programı Ücretsiz

Numara yazarak yer tespiti programı ücretsiz olarak Google Play ve AppStore mağazalarında Android ve iPhone için kullanımı kolay uygulamalardır. Ücretsiz olanlar genellikle sınırlı bir veritabanı veya daha az özellik sunarken, ücretli olanlar daha kapsamlı bir veritabanına sahip olabilmektedir.

Scannero uygulaması, istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını yazarak yer tespiti yapabilirsiniz. Program, web siteleri gibi açık kaynaklı üye profillerinden kişinin numarası ile yerini eşleştirerek konum tespiti yapmaktadır. Scannero isimli uygulama ile numarasını bildiğiniz kişinin yerini kolayca tespit edebilirsiniz.

umara yazarak yer tespiti yapma programı ücretsiz

Ücretsiz numara yazarak yer tespiti yapan programlar genellikle internet üzerinden erişilebilir ve bir web sitesi veya mobil uygulama olarak kullanılmaktadır. Bu programlar, sadece belirli bir ülke veya bölge için çalışabilir veya daha geniş bir kapsama alanı sunabilirler. Ancak, veritabanları daha küçük olduğundan, bazen yanlış veya eksik bilgiler ile yer tespiti yapamayabilir.

Numara yazarak yer tespiti yapan programları arasında Scannero, karşı tarafa gönderilen SMS ile yer tespiti yapabilmektedir. Yer tespiti yapmak için kullanılan bu sistem yazılan numaraya belirli aralıklarla konum paylaşması için SMS gönderir. SMS içeriğinde yer alan bağlantıya tıklayan kişinin erişim izini vermesi ile yer tespiti yapılmış olur.

Numara Yazarak Yer Tespiti Yapma Programı Nasıl Çalışır?

Numara yazarak yer tespiti yapma programları, genellikle bir veritabanı veya API kullanarak çalışmaktadır. Telefon numaralarının doğru bir şekilde tespit edilmesi için Google ve diğer arama motorları da dahil birçok veri kaynağını analiz eder. Facebook, Twitter, Linkedin ve benzeri profil oluşturulan sitelerde yazılan numara ile eşleşen birisinin olup olmadığının tespitini yaparlar. Profil alanında yer alan açık adres veya konum bilgilerini eşleşen numara ile veri tabanlarına kaydederek sonuçları müşterileri ile paylaşır.

Numara yazarak yer tespiti yapma programı kullanımı;

  • Yer tespiti için telefon numarasını yazın.
  • “Yer Tespiti Yap” buttonuna tıklayın.
  • Program bir süre tarama yaparak numara ile yer tespiti yapacaktır.
  • Yeri tespit edilen kişi bir harita üzerinde gösterilebilir veya belirli bir metin formatında adresi verilebilir.

Numara yazarak yer tespiti yapma programları, genellikle telefon numaralarının sahte olup olmadığını da kontrol ederler. Bu, kullanıcının bir telefon numarasının gerçekliğini doğrulamasına ve dolandırıcılık gibi kötü niyetli eylemlerden korunmasına yardımcı olabilir.

Numara yazarak yer tespiti programı nedir?

Numara yazarak yer tespiti programı sisteme girilen telefon numarasının veri tabanında kayıtlı olan adresini harita üzerinden konumunu gösterir.

Ücretsiz numara yazarak yer tespiti programı nelerdir?

Ücretsiz numara yazarak yer tespiti programları Appstore ve Google Play mağazalarının arama yerlerine yazarak bulabilir ve indirebilirsiniz. Ancak bu programlar kısıtlı özellik ve düşük veritabanı bilgileri ile size doğru konum bilgisini veremeyeceğinden ücretli kullanmanızı öneririz.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu