Numaradan Konum Bulma Ücretsiz

Numaradan konum bulma ücretsiz, bir kişinin konumunu belirlemek için kullanılan yöntem, uygulama veya programların ücret ödemeden kullanılmasıdır. Ücretsiz konum bulma uygulama ve programları, kişinin konumunu GPS veya diğer konum belirleme teknolojileri kullanarak belirmektedir. Numaradan konum bulma işleminde GPS ve konum belirleme servisleri ücretsiz kullanılarak kişinin o an bulunduğu yeri harita üzerinden göstermeyi amaçlamaktadır. Numarası bilinen bir cihazın konumunu bulmak için 22,67₺’e Scannero web sitesinden sorgulama yapabilirsiniz.

Numaradan konum bulma hizmeti ücretsiz veya ücretli olabilir, ancak ücretsiz olanlar genellikle sınırlı özellikleri ile net konum tespiti zor olabilir. Ücretsiz bir seçenek olarak, Google Haritalar veya benzeri bir harita uygulaması veya Scannero uygulamasını kullanarak bir numarayı arayabilir ve konumu tespit edebilirsiniz. Ayrıca, bazı internet siteleri veya uygulamaları da numaradan konum bulma hizmetini ücretsiz olarak sunarlar. Bu yazımızda numaradan konum bulma ücretsiz işlemi için kullanılan uygulama, program ve yöntemler hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Telefon Numarasından Konum Bulma Ücretsiz

Telefon numarasından konum bulma ücretsiz olarak bulmanıza yardımcı olacak birçok program, uygulama ve yöntem bulunmaktadır. Ücretsiz bir telefon konum bulma uygulaması, telefon numarası bilinen bir telefonun konumunu, konum geçmişini ve faaliyetlerini uzaktan izlemenize olanak tanır. Ancak bu tür uygulamaların kullandıkları geniş veri tabanı ve özellikleri nedeniyle 7 gün ücretsiz denemeden sonra ücret isteyebilmektedir.

Ücretsiz numaradan konum bulma bir cep telefonunun konumunu çevrimiçi web sitesi ve üçüncü taraf uygulamaları ile adres tespiti yapabilirsiniz Sınırsız yerler, sokak görünümü, konum geçmişi ve daha fazlasının yer aldığı bu platformlar sadece telefon numarasından konum bulmanızı ücretsiz sağlamaktadır. Bu uygulamaların veri tabanları sosyal medya, internet ağları, paylaşımlar kısaca tüm internet verilerini tarayarak telefon numarasından konum bulma yapmaktadır.

Telefon Numarası ile Konum Bulma Ücretsiz

Telefon numarası ile konum bulma ücretsiz uygulamalar ve programları Google Play Store ve AppStore mağazalarından indirerek girilen telefon numaradan konum bulma yapabilirsiniz. Bu uygulamalar girilen telefon numarasının alan kodu ile birlikte girilen numara üzerinden adres tespiti yapmaya yaramaktadır. Ücretsiz telefon numarasından konum bulma uygulamalarının çalışmama ihtimaline karşın telefonun konumunu numaradan bulmak için Scannero önerilmektedir. Mspy uygulamasını kullanabilmek için karşı telefonuna kendisinden de izin alarak bu uygulamayı yüklemeniz gerekmektedir.

Telefon numarasından konum bulma ücretsiz uygulamaları;

  • Phone Tracker By Number
  • GPS Mobile Number Tracker
  • Intelius
  • Mobile Number Locator
  • BeenVerified
  • Mr. Number – Caller ID & Spam Protection

Phone Tracker By Number

Phone Tracker By Number, milyonlarca kullanıcı tarafından indirilen doğru ve sağlam bir GPS telefon numarası izleyicisidir. Bu uygulama, ebeveynlerin çocuklarının yerini telefon numarası aracılığıyla hızlı ve doğru bir şekilde bulmalarına yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Güvenli ve özel bir ağda ebeveynler ve çocuklar arasında GPS konum takibini kullanır.

Bu uygulama ile ebeveynler, telefonlarından uygulamanın geçmişini kontrol ederek çocuklarının gittiği tüm yerleri görebilirler. Daha da önemlisi, ebeveynler çocuklarının telefon numaralarından sınırsız sayıda ağa ekleyebilir ve konumları başarılı bir şekilde takip edebilir.

Intelius

Intelius ayrıca hem iOS hem de Android telefonlar için kullanılabilen numara ile konum bulma ücretsiz bir telefon numarası izleyicisidir. Uygulamayı Android telefon için Google Play Store’dan veya iPhone için Apple Store’dan indirebilirsiniz. Bu uygulama, telefon numarası konumlarını doğru ve sağlam bir şekilde aramanıza yardımcı olabilir.

Ek olarak Intelius, birini bilmeden telefon numarasına göre izlemenize yardımcı olabilir. Tüm bu aramalar özel olarak yapılır ve gizlidir. Yani onları aradığınızı kimse bilmeyecek.

Mobile Number Locator

Mobil Numara Bulucu uygulaması, telefon numarasını izleyebilir ve konumu da özgürce bulabilir. İsim, eyalet, şehir ve bölge gibi telefon numarası üzerinden telefon konumlarının birçok detayını takip edebilir. Bu araç ile dünyanın herhangi bir yerinden bir telefon numarasını takip edebilir ve hatta hedef cep telefonunu Google Haritalar’da gösterebilirsiniz. Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

BeenVerified

BeenVerified, Genel Kayıt bilgilerine erişerek ve Ters Telefon Araması yaparak telefon numaralarını izlemenize yardımcı olabilir. Bu uygulama aynı zamanda iPhone, Android, iPad’ler ve hatta Apple Watch’lar da dahil olmak üzere birçok platform için kullanılabilir.

Telefon numarasını kullanmanın yanı sıra uygulama, konumu izlemek ve potansiyel olarak sosyal ağlarını, akrabalarını, fotoğraflarını ve daha fazla bilgiyi görüntülemek için bir ad, adres veya e-posta kullanmanıza olanak tanır.

Mr. Number – Caller ID & Spam Protection

Güvenli bir cep telefonu numarası izleyicisi arıyorsanız, Bay Numara – Arayan Kimliği ve İstenmeyen Posta Koruması uygulaması iyi bir seçimdir. Bu uygulama, bir kişiden, alan kodundan ve hatta tüm ülkeden gelen istenmeyen aramaları engelleyebilir. Ayrıca spam, dolandırıcılık ve dolandırıcılığı tespit edip durdurmanıza yardımcı olabilir. Uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz, ancak aylık, yıllık ve ömür boyu ücretli abonelikleri vardır.

Numaradan birinin konumu ücretsiz bulunabilir mi?

Numaradan birinin konumunu ücretsiz bulabileceğiniz “Numaradan Konum Bulma” uygulamasını Appstore ve Playstore mağazalarından indirebilirsiniz.

Konum bulma ücretsiz nedir?

Ücretsiz konum bulma, çeşitli harita ve navigasyon uygulamaları kullanarak istenilen konumu bulma işlemidir.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 7 Ortalama: 4]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir Yorum

  1. Numaradan konum bulma ücretsiz uygulamalar genellikle çok fazla reklam çıkarıyor ve çoğu çalışmıyor. En garantisi ücretli olan uygulamalardan birini denemek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu