“Please unblock challenges.cloudflare.com to proceed.” Hatası

Please unblock challenges.cloudflare.com to proceed. hatası sahibinden.com web sitesine giriş sırasında karşılaşılan bir hatadır. Hatanın çözümü için yapılan araştırmada eklenti kaynaklı olması muhtemeldir. Google Chrome taracısında karşılasılan Please unblock challenges.cloudflare.com to proceed. hatası için gizli pencereden girmeyi deneyebilirsiniz. Sorunun devam etmesi durumunda farklı tarayıcılardan sahibinden.com sitesine girmeyi deneyin.

Please unblock challenges.cloudflare.com to proceed. hatası Cloudflare tarafından anlık kaynaklanan bir sorun olduğu düşünülmektedir. Farklı tarayıcıdan veya gizli sekmeden girişte hatayı görmeyi devam etmeniz durumunda sorunun giderilmesi için beklemeniz gerekmektedir. Hata birçok Cloudflare alt yapısı kullanan sitede görülmektedir.

Please unblock challenges.cloudflare.com to proceed. Hatası Çözümü

Cloudflare’ın web sitesinden gidin ve “Firewall” sekmesine tıklayın. Ardından, “Challenges” sekmesine tıklayın ve “Challenges.cloudflare.com” adresini engelleme listesinden kaldırın. Çözümü için takip etmeniz adımlar bu şekildedir.

Please unblock challenges.cloudflare.com to proceed. Çözümü için;

  • Cloudflare web sitesine girin.
  • Firewall sekmesine tıklayın.
  • Challenges sekmesinden “Challenges.cloudflare.com” engelleme listesinden kaldırın.


Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu