Whatsapp’ta Silinen Mesajları Görme Uygulaması

Whatsapp silinen mesajları görme uygulaması akıllı telefonunuzun bildirim sistemi aracılığıyla tüm mesajları anında yedekler ve kayıt eder. Whatsapp’ın silinen mesajları geri görmenize izin veren bir özelliği yoktur ancak telefonunuza indireceğiniz uygulama ile silinen mesajları okuyabilirsiniz. yanlışlıkla sildiğiniz sohbet veya mesaj içerikli bu yedekleme uygulamasıyla birlikte geri getirebilirsiniz.

Whatsapp silinen mesajları görme uygulaması günlük, haftalık veya aylık olarak gelen tüm whatsapp bildirim mesajları anlık yedeklemektedir. Telefonunuzda depolanan bu verileri daha sonra geri yükleyerek silinen tüm mesajları görebilirsiniz. Whatsapp silinen mesajları size gösterecek resmi bir özelliği olmadığını belirtmeliyiz.

Whatsapp Silinen Mesajları Görme Uygulamaları

Whatsapp’ta silinen mesajları görme uygulamaları arasında en popüler olanları MobileTrans, Dr. Fone, Recuva ve Jihosoft uygulamalardır. Google play ve AppStor mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirebilir, Whatsapp’ta silinen mesajları bu uygulamlar ile görebilirsiniz. Aşağıda yer alan uygulamaların kullanımı ücretsizdir. Ancak uygulamaların sunduğu bazı özellikler ücretli olabilir.

Whatsapp silinen mesajları görme uygulaması şunlardır;

 • MobileTrans
 • DR. Fone
 • Recuva

Whatsapp’ta Silinen Mesajları Görme Uygulaması

Whatsapp silinen mesajları görme uygulaması hem Android ve iOS işletim sistemine sahip telefonlara yüklenen 3. parti programlardır. Bazı durumlarda Whatsapp kullanıcıları bilerek ya da yanlışlıkla başka birine gönderdikleri mesajları silebilir. Telefonunuza indirmiş olduğunuz silinen mesajları görme uygulaması size gelen tüm mesajları kayıt edeceğinden mesaj silinse bile tekrar mesajı görebilirsiniz.

Whatsapp silinen mesajları görme uygulamaları Google Play Store aracılığı ile cihazınıza indirebilir ve mesaj içeriğini okuyabilirsiniz. Yüklenen uygulamalar yalnızca kurulumu yapıldıktan sonra silinen mesaj içeriklerini görebilmenize imkan sağlamaktadır. Uygulama yüklenmemiş cihazlardan tüm sohbeti veya sadece bir sohbet mesajını görmenizin imkanı yoktur.

MobileTrans – Yedekleme ve Geri Yükleme

WhatsApp silinmiş mesajları görmenizi sağlayan en bilindik ve en fazla indirme sayısı olan uygulama MobileTrans silinen mesajları görme uygulamasıdır. Silinen WhatsApp verilerini almak için size en yüksek başarı oranını verir. Silinen WhatsApp mesajlarını önce Android’inizde yedeklemeden görebilir, ardından ayrı olarak geri yüklenecek içeriği seçebilirsiniz.

Artıları

 • MobileTrans – Yedekleme ve Geri Yükleme kullanımı kolaydır.
 • Cihazınıza geri yüklemeden önce verileri önizleyin.
 • Ayrı olarak geri yüklenecek içeriği seçin.

Eksileri

 • Silinen WhatsApp mesajını geri yükleme artık yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir.
 • 4.6 sürümünden daha eski Android cihazlar yalnızca desteklenir.

Dr. Fone – Veri Kurtarma (Android)

Dünyanın ilk Android Whatsapp silinen mesaj verilerini görebilmenizi sağlayan yazılımı olarak tanınan Dr.Fone uygulaması, Data Recovery (Android), Wondershare’den WhatsApp’tan silinen mesajları görmenizi sağlayan uygulamadır. Dr. Fone – Veri Kurtarma (Android) güvenilirdir, 6000’den fazla Android cihazı destekler ve yüksek veri alma hızına sahiptir. Sorun ne olursa olsun, siyah ekran, ROM’un yanıp sönmesi, köklenme hatası, yanlışlıkla silme veya sistem çökmesi, dahili depolama, bozuk Android ve SD kart gibi üç tür kurtarma modu sunar. Kullanıcı dostu bir arayüz ile kişiler, mesajlar, arama kayıtları ve videolar gibi verileri bilgisayarınıza kolayca aktarabilirsiniz. 50 milyon müşteri tarafından sevilen, verileri önizleyebilir ve kişilerin sohbetlerini seçerek görebilir ve tekrar yükleyebilirsiniz.

Artıları

 • Dr. Fone – Veri Kurtarma (Android) kullanımı kolaydır.
 • Hem köklü hem de köklenmemiş cihazlar desteklenir.
 • Güvenli veri kurtarma modu.

Eksileri

 • 8.0 sürümlerinden daha eski Android cihazlar yalnızca desteklenir. Diğerlerinin köklenmesi gerekir.

WhatsApp Kurtarma için Recuva

WhatsApp kurtarma için Recuva, ücretsiz bir yazılım gibi davranan ve premium bir sürümle gelen ikinci ücretsiz dosya kurtarma yazılımımızdır. CCleaner’ın arkasındaki popüler kuruluş olan Piriform’dan tanıtılan Recuva, taşınabilir ve kurulabilir versiyonlarda mevcuttur. Geniş bir Windows yelpazesini destekleyen Recuva, silinen tüm dosyaları arayan tüm teknolojik algoritmaları paketleyen standart bir derin taramaya sahiptir. DVD’den, USB sürücülerden ve sabit sürücülerden dosyaları kurtarma özelliği ile Recuva, bozuk ve hasarlı sürücüler üzerinde de çalışır.

Artıları

 • 3 TB’a kadar olan sürücüler desteklenir.
 • 64-bit ve 32-bit Recuva sürümlerine erişilebilir.

Eksileri

 • Recuva indirmesi sırasında üçüncü taraf programlar yüklenebilir.
 • Oldukça kafa karıştırıcı bir indirme sayfası.

Jihosoft Android WhatsApp Silinen Mesajları Görme Uygulaması

Jihosoft Android WhatsApp Recovery, WhatsApp silinen mesajları görme uygulaması ile fotoğraflar, videolar ve sohbet içerisinde belgeleri geri yükleyebilirsiniz. Android cihazınızdan Mac’inize ve Windows’a kurtaran başka bir dünyanın en iyi Android veri kurtarma yazılımıdır. Dr. Fone gibi, Jihosoft Android WhatsApp kurtarma, virüs saldırısı, ROM flash vb. tüm senaryolarda çalışır. Huawei, Oneplus, Honor, ZTE ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 6000’den fazla tableti ve Android cihazını yalnızca üç adımda destekler. WhatsApp mesajlarını ve Viber sohbet geçmişini de kurtarabilirsiniz!

Artıları

 • Kapsamlı uyumluluk ile hafif kurtarma aracı.
 • Önceden teknik bilgi gerekmez.

Eksileri

 • Android cihazların köklenmesi gereklidir.
 • Hasarlı veya bozuk cihazdan silinen mesajları görmek mümkün değildir.

Whatsapp’ta Silinen Mesajları Görme Uygulaması iPhone

WhatsApp’ta silinen mesajları görme uygulaması iPhone cihazlar için en fazla indirilen ve kullanılan uygulamalardan birisi app Dr. Fone’dir. Dr. Fone, WhatsApp’ta silinen mesajları görme uygulaması ile doğrudan size gönderilmiş olan tüm mesaj ve sohbette yer alan öğeleri görmenizi sağlamaktadır.

Wp silinen mesajları görme ios iPhone 12/13 ve iOS 15’e kadar silinen mesajları, videoları, fotoğrafları ve belgeleri ileri teknoloji Dr. Fone uygulamasında görebilirsiniz. Üç farklı mesajları görme modu ile silinen mesajları görebilir, seçenebilir ve WhatsApp mesajlarını geri yükleyebilirsiniz. 

Whatsapp’ta silinen mesajları görme uygulaması nedir?

Whatsapp’ta silinen mesajları görüntüleyebilmek için telefonunuza MobileTrans, Dr. Fone, Recuva uygulaması gibi uygulamalardan birini indirmeniz gerekmektedir.

WP silinen mesajları görme ios

Wp silinen mesajları görme ios işletim sistemi için birçok Appstore mağazasında uygulama bulunmaktadır. iOS cihazlarda siz okumadan silinen mesajları görmek için 3. parti bir veri kurtarma ve yedekleme uygulaması kurmanız gerekecektir.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu