Erkek Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları Whatsapp

Erkek sevgiliye uzun doğum günü mesajları Whatsapp uygulaması üzerinden erkek arkadaşa gönderilen özel gün metinleridir. Erkek sevgiliye uzun doğum günü mesajları göndererek gününü çok özel yapın; bugünü sevgi dolu ve sevimli doğum günü dilekleriyle kutlayın. Erkek sevgilinizin doğum günü, ona sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermek için bir fırsattır. Romantik mesajlar ve alıntılarla erkek sevgilinizi şaşırtın.

Whatsapp aracılığı ile erkek sevgiliye uzun doğum günü mesajları göndererek kalbinizin yakışıklı kralı olduğunu ona hissettirin. Erkek sevgilinize özel bir günü kalplerinde ve akıllarında sonsuza kadar kalan bir anıya dönüştürün. Burada erkek arkadaşınız için doğum günü dilekleri hakkında harika, yaratıcı ve benzersiz fikirlere sahipsiniz. Ayrıca bu güzel doğum günü mesajlarını Facebook zaman çizelgesinde, LinkedIn’de, Twitter’da, Instagram’da yayınlayabilir ve WhatsApp durumu olarak ayarlayabilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları Whatsapp

 • Seninle vakit geçirmek bana kendimi özel hissettiriyor, ancak bugün çok fazla bonus katan doğum günün, aşkım. Kucak dolusu öpücükler ve öpücükler! Güzel bir doğum günü geçir…
 • Kalbimi çok fazla neşe ve mutlulukla dolduran hayatımın özel bir insanının doğum günü kutlu olsun. Seni düşünmediğim tek bir gün yok. Doğum gününde dilediğin her şeyi alabilirsin!
 • Elimi nazikçe tutan, beni sakince dinleyen, her gün ve gece her zaman yanımda olan aşkım doğum günün kutlu olsun. Bu dünyada senin gibisi yok!
 • Yılda bir doğum günü gelir, hep birlikte bugünü kutlayalım, her anınızı, her saniye binlerce hayaliniz gerçekleşmiş ve milyonlarcası yoldaymış gibi yaşayalım. Özel kalp parçamın doğum günü kutlu olsun.
 • Doğum gününde sana tonlarca sevgi gönderiyorum, bu Doğum Günü senin kadar havalı olsun! Mutlu Yıllar tatlım!
https://www.youtube.com/watch?v=9Sz7ghDzOYo
 • Sen hayatımı sevgi, özen ve mutlulukla dolduran kişisin. Bitkiyi suyla doldurduğu gibi. Büyüleyici prensimin doğum günü kutlu olsun…
 • Senin gibi bir erkek sevgili olduğu için çok şanslıyım…fazla sevecen ve sevecensin… doğum günün kutlu olsun canım…

Erkek Sevgiliye Gönderilebilecek Uzun Doğum Günü Mesajları

Sizde sevginizi belirtmek için Whatsapp aracılı ile erkek sevilinize doğum günü mesajları gönderin.

 • Senin gibi bir sevgiliye sahip olduğum için dünyanın en şanslı kızıyım. Aynı inç, çünkü benim gibi bir kız arkadaşın olduğu için dünyanın en şanslı erkek sevgilisisin. Erkek sevgiliye Doğum Günü mesajları.
 • Seninle ilgili her şeye hayranım tatlım. Sen benim hayalimdeki erkek sevgilisin ve birlikte olduğumuz için gerçekten mutluyum. Umarım aşkımız her zaman çok güçlü olur ve her zaman en iyi takım oluruz. Seni seviyorum bebeğim. Harika bir gün diliyorum!
 • Tek aşkım, doğum gününüzü geleceğinizden endişe etmeden kutlayın çünkü her zaman bana sahip olacaksınız. En karanlık gecede en parlak yıldızın olacağım.
 • Erkek sevgiliye Doğum Günü Dilekleri Sevimli erkek arkadaşının doğum günü kutlu olsun! sensiz bir hayat düşünemiyorum, tatlım, sana en büyük mutlulukları diliyorum!
 • Her yıl geçtikçe aşkım senin için güçleniyor, bu yüzden doğum gününüzde, doğum gününüzü mutlu etmek için zaman ayıralım!
 • 1 günü seninle geçireceğim için çok heyecanlıyım! Ι en şaşırtıcı üçüncü gün sürprizlerini planlayın. Ι bugünü asla unutmayacağınızı bilin,
 • Aşkım, Tanrı bu özel günde sana her şeyi getirsin çünkü sen özel bir çocuksun. Seni her gün daha çok seviyorum, hatta dakika ve saniye. Harika bir gün dilerim. Seni seviyorum ve doğum günün kutlu olsun!
 • Bugün ikimiz için de özel bir gün. Bugün senin doğum günün bebeğim! Tüm dikkat dağıtıcı şeyleri ortadan kaldıralım ve harika zaman geçirelim. Sana en iyisini vaat ediyorum.
 • Birbirimizi görmeye başladığımızdan beri sadece kısa bir zaman oldu, ama sensiz hayatımı hayal edemiyorum. İşte onun doğum günü ve gelecek olanlar.
 • Gülüşünü ve çılgın gözlerini seviyorum çünkü beni sakinleştiren her şeye sahipsin. Sen benim huzur limanımsın. Seni seviyorum tatlım. Eğlenin ve hayatınızı sevin.
 • Erkek arkadaşım olmana rağmen, seni çok fazla tanımıyorum. Ve biliyor musun? Sana çok derinden aşığım. Umarım aşkım harika bir doğum günü geçirmenize yardımcı olur.
 • Bu mesajın yağ, kolesterol ve bağımlılık yapıcı özelliği yok. Bu tamamen doğaldır… …bir sürü bal hariç! Ancak onu okuyan kişi kadar tatlı olamaz! Doğum günün kutlu olsun tatlım.
 • Doğum günün kutlu olsun, oğlum! Çok müteşekkirim ve minnettarım senin gibi harika bir oğlum var ve hepiniz benimsiniz. Seni çok seviyorum ve en iyi doğum gününü diliyorum! Milyonlarca en tatlı öpücük!
 • Benim gibi harika bir kıza sahip olduğun için mutlu olmalısın. Doğum günü hediyen olabilir miyim? Giydirmem gereken özel kıyafetlerim var! Mutlu ol oğlum. Bugün özel olacak.
 • Bugün, benimle, arkadaşlarımla ve ailemle unutulmaz bir zaman geçirmeni diliyorum. Bugünü çok özel yapmaya çalışacağım. Tebrikler adamım.

Erkek sevgiliye uzun doğum günü mesajları arasından istediğinizi seçin ve Whatsapp durum veya mesaj ile sevgilinize gönderin. Sevgiliye uzun doğum günü mesajları yazarak O’na özel olduğunu hissettirin. Whatsapp uygulaması erkek sevgiliye uzun doğum günü mesajları göndermeniz için harika bir araçtır.

Whatsapp Engelleyen Kişiye Mesaj Atmak

Erkek sevgiliye uzun doğum günü mesajları ne yazılır?

Whatsapp uygulamasını kullanarak erkek sevgiliye uzun doğum günü mesajları yanı sıra güzel görsel ve iconlar gönderebilirsiniz.

Whatsapp ile erkek sevgiliye uzun doğum günü mesajları nasıl gönderilir?

Whatsapp uygulamasını açın ve yazımızda yer alan erkek sevgiliye uzun doğum günü mesajları arasından biri seçin. Durum veya özel mesaj ile siyah bir arka fon üzerine beyaz renkte yazı ile bir görsel hazırlayıp paylaşın.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu