İnternet Kapalıyken Whatsapp Son Görülme Değişir Mi?

Whatsapp’ın son görülme zamanı, internete bağlıyken uygulamayı açtığınızda güncellenir. İnternet kapalıyken gelen bir mesajı okuduğunuzda, son görülme saatiniz aynı kalır değişmez.

Ayrıca, cevabınızı çevrimdışı modda gönderebilir ve ardından son görülme zamanınızı değiştirmeden mesajı göndermek için uygulamadan çıkıp interneti açabilirsiniz. İnternetin açık olduğu durumda Whatsapp arka planda mesajı karşı tarafa iletir ve son görüşme zamanınız yine değişmeyecektir.

Whatsapp Son Görülme İnternet Kapalıyken Güncellenir mi?

Hayır, internet kapalıyken uygulamada bir mesaj okusanız bile güncellenmeyecektir. Telefon’un internet bağlantısı olmadığından Whatsapp sunucusuyla bağlantı kesilir, böylece sunucuya hiçbir bilgi gitmez. Ancak telefonunuz Whatsapp sunucusuna bağlanacak interneti bulduğunuzda hesabınızın bilgileri güncellenir ve son görülme zamanınız güncellenir.

Whatsapp’ta son görülme değişmeden mesaj okumak için telefonunun internetini kapatın. Whatsapp uygulamasına girin ve mesajı okuyun. Ardından uygulamayı kapatın, arka planda çalışmadığından emin olun. İnterneti açtığınızda Whatsapp son görülme değişmeyeceği gibi okuduğunuz mesaj okunmamış olarak gözükecektir.

Whatsapp Girmeden Son Görülme Değişir mi?

Hayır, Whatsapp girmeden son görülme değişmemektedir ancak arkaplanda açık bırakılır ise bildirim gelmeye devam ede ve son görülme değişebilir.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu