Telefon Numarasından Facebook Bulma

Telefon numarasından Facebook bulma, bir kişinin telefon numarasıyla Facebook profilini bularak ad soyad ve diğer herkese açık olan bilgilerini bulma işlemidir. Normalde Facebook üzerinden bir kişiyi bulmak istediğimiz zaman ad soyad veya kaydolunan e-posta adresini yazarak bulabiliriz. Eğer bir profil telefon numarasını bir Facebook hesabıyla ilişkilendirilmişse, arama kısmına yazılan telefon numarasından Facebook bulma yapılabilmektedir.

Telefon numarasından Facebook bulma bir kişinin telefon numarasını biliyor ancak Facebook hesabını bilmiyor iseniz kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Bu yöntem ile Facebook üzerinden aratılan telefon numarası sonucu eğer hesap bir telefon numarasına ilişkilendirilmiş ise aradığınız kişi karşınıza çıkacaktır. Telefon numarasından Facebook bulma işlemi ile kullanıcının adı, fotoğrafı, arkadaşları, yaşadığı şehir, doğum tarihi ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Telefon Numarasıyla Facebook Bulma

Telefon numarasıyla Facebook bulma işlemi ile isim, adresi, cinsiyeti, telefon numarası ve e-posta adresi gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Facebook web sitesine girmek ve 10 haneli telefon numarasıyla arama yapmaktır. Yapılan arama neticesinde bir kişinin profiline veya işletmesi var ise işletme bilgilerine ulaşarak adres ve diğer bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Telefon numarasından Facebook bulma için;

  • Bir web tarayıcısında https://www.facebook.com/ adresine gidin.
  • Hesabınıza giriş yapın veya yeni bir hesap oluşturun.
  • Sayfanın üst kısmında yer alan arama çubuğuna tıklayın.
  • Alan adı dahil 10 haneli telefon numarasını girin ve aratmak için enter tuşuna basın.
  • Numaradan facebook bulma için (555)5555555 veya 5555555555 şeklinde arama yapabilirsiniz.

Girilen telefon numarasıyla Facebook bulma sonucunda eğer bir profil karşınıza çıkmıyor ise muhtemelen gizli olarak ayarlanmıştır. Arama sonuçlarında görünmemesinin bir diğer nedeni ise bu telefon numarasına bağlı bir Facebook hesabı olmayabilir. Telefon numarasından konum bulma ile ilgili merak edilen tüm konuları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Telefon numaradan Facebook bulma işlemi ile iletişim bilgileri herkese açık ve telefon numarası yazılı olan profil bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu yöntem genellikle kaydedilmiş bir telefon numarasından gelen mesaj veya cevapsız bir arama sonucu numaranın kime ait olduğunu bulmak için kullanılır. Yapılan işlem oldukça basittir. Telefon numarası alan kodu ile birlikte Facebook.com sitesine gidilerek arama kısmına yazılır ve numaraya kayıtlı profilin olup olmadığı kontrol edilir.

Telefon numarasından Facebook bulma Nedir?

Telefon numarasından Facebook bulma, bir kişin gönderisinde veya profilinin herkese açık iletişim bilgisi sayfasında yer alan telefon numarasıdır. Bu numaraya ulaşmak için kişinin ismi, mail adresi veya kişisel bilgilerini arama yerine yazarak çıkan profilinden bulabilirsiniz.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu