Telefon Numarasından Fotoğraf Bulma

Telefon numarasından fotoğraf bulma özellikle telefon rehberinizde kayıtlı olmayan numaralardan gelen aramaların sahiplerini tespit etmek için kullanılır. Android tabanlı cihazlarınız için Google Play Store’dan indirebileceğiniz GetPicture uygulaması, bilinmeyen numaralardan gelen aramaların fotoğraf sahiplerini bulabilir. GetPicture uygulamasını indirerek, telefon numarası üzerinden fotoğraf bulma işlemi ile arayan kişinin kimliğini öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.

Telefon numarasından fotoğraf bulma işleminde tanımadığımız numaralardan gelen aramalara cevap vermeden kimin fotoğrafın olduğunu öğrenebilirsiniz. GetPicture uygulamasını Android cihazınıza indirebilir veya web sürümüne giriş yapabilirsiniz. Bu yazımızda telefon numarasından fotoğraf bulma için kullanılan uygulamaların nasıl kullanabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

Telefon Numarasından Fotoğraf Bulma Uygulaması

GetPicture, telefon numarasından fotoğraf bulmak için uygulama ve web sitesi aracılığıyla sorgulama yapılan bir sistedir. GetPicture uygulamasını internet sitesi üzerinden edinme şansınız bulunmaktadır. Bu işlemi gerçekleştirmek için, standart bir web tarayıcısını açtıktan sonra kırmızı renkli arayüzde yer alan numara bölümüne hedef telefon numarasını girmeniz gerekmektedir. Ardından, “GetPicture” butonuna tıklayarak sorgulama işlemini başlatabilirsiniz.

Telefon numarasından fotoğraf bulma:

  • GetPicture uygulamasını Google Play Store’dan indirin veya internet sitesine gidin.
  • Açtığınız uygulama veya web sürümünde, kırmızı ekrandaki numara bölümüne araştırmak istediğiniz telefon numarasını yazın.
  • “GetPicture” butonuna tıklayarak numara üzerinden fotoğraf sorgulamasını başlatın.
  • Sorgulama sonucunda ekrana gelen resmi kullanarak, arayan numaranın sahibini bulabilirsiniz.
Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu