Whatsapp’ta Son Görülme Tarihi Hilesi

WhatsApp’ta son görülme tarihi hilesi ile son görülmenizi kapatmadan kişiler ile uygulamada çevrimiçi olarak kullanabilme özelliğidir. WhatsApp son görülme, bir kişinin WhatsApp uygulamasını son olarak ne zaman kullandığını, online olduğunu gösteren bir özelliktir. Bu hile, WhatsApp mesajlarının gönderildiği veya alındığı tarihi gizlemek için kullanılır.

Whatsapp son görülme hilesi kişinin en son ne zaman çevrimiçi olduğunu gözükmesini engellemek için kullanılmaktadır. Eşinize veya sevgilinize son görülme tarihini göstermeden uygulamada mesajlaşmaya devam etmek istediğimiz durumlarda ihtiyacımız olabilmektedir. WhatsApp, kullanıcılarının son görülme durumunu değiştirmeden mesajlaşmalarını sağlamak için iki seçenek sunmaktadır. Bu yazımızda Whatsapp son görülme hilesinin nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Whatsapp Son Görülme Hilesi

Whatsapp son görülme hilesi ile kimlerin görebileceğini WhatsApp ayarlarından seçebilir ya da özel modlar kullanılarak tarihin değişmesini engelleyebiliriz. Kullanıcının çevrimiçi olup olmadığını veya belirli bir tarih ve saatte son görülme tarihi söyleyen zaman damgasına son görülme adı verilir. Artık kişilerden, bilinmeyen kullanıcılardan veya tüm WhatsApp kişilerinizden gizleyebilirsiniz.

 Whatsapp’ta son görülme tarihi hilesi için;

  • WhatsApp’ı açın ve ekranın sağ tarafındaki üç noktaya tıklayın.
  • Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Son görülme’ye tıklayın .
  • Burada üç seçenek görebilirsiniz:
  • Herkes: En son ne zaman görüldüğünüz, numaranıza sahip olan tüm WhatsApp kullanıcıları tarafından görülebilir.
  • Kişilerim: En son ne zaman görüldüğünü yalnızca WhatsApp kişi listenizdeki kullanıcılar görebilir.
  • Hiç kimse: Herhangi bir WhatsApp kullanıcısı son görülmenizi göremediğinde ve siz de onların Son Görülme bilgilerini göremediğinizde.

Whatsapp son görülme hilesi olarak kullanılan gizlilik ayarlarında kimse seçeneğini seçerek son görülmenizi tüm kişi listenize gizleyebilirsiniz.  Ancak bu özelliğin aktif edilmesi ile sizde kişi listenizde yer alan arkadaşlarınızın son görülme tarihlerini göremezsiniz. Bunun için Whatsapp sahte görülme tarihi ayarlamanız önerilmektedir.

Whatsapp Son Görülme Görme Hilesi

WhatsApp son görülme görme hilesi ile kullanıcıların durumunu değiştirmeden mesajlaşmalarını sağlamak için iki yöntem sunuyor. Birincisi, kullanıcıların ayarlarından “Son Görülme” seçeneğini kapatmalarıdır. İkincisi ise, kullanıcıların mesajlarını gönderdikten sonra, mesajın sağ üst köşesindeki üç noktaya tıklayarak “Gizli İleti” seçeneğini seçmeleridir.

Whatsapp son görülme hilesi için;

  • Öncelikle WhatsApp Apk’yi kaldırın ve Android akıllı telefonunuza GBWhatsApp+ Apk uygulamasını yükleyin.
  • Şimdi GBWhatsApp+ uygulamasını açın. Cep telefonu numaranızı girin ve OTP ile doğrulayın.
  • İşlem devam ederken sizden mesajlarınızı geri yüklemenizi isteyecektir. Sadece sinyallerini sıfırla.
  • Şimdi seçenekleri açın ve Gizlilik üzerine tıklayın.

Android cihazınızın WhatsApp’ında en son görülme hilesi yapmak için GBWhatsapp+ APK uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama son görülme zaman etiketiniz sabit kalarak uygulamada istediğiniz süre boyunca çevrimiçi olarak kullanabilirsiniz. Tarih etiketinin değişmesini engelleyen bu uygulama 3. Parti bir uygulama olmasından dolayı nedenli güvenli olduğu bilinmemektedir. WhatsApp’ta Son Görülme Sahtesini Ayarlamak ve gizliliğinizi korumak için yukarıda belirtilen basit adımları uygulamanız yeterlidir.

Whatsapp’ta son görülme tarihi hilesi nedir?

WhatsApp’ta Son Görülme Tarihi Hilesi ile kişilerin en son ne zaman çevrimiçi olduğunu gözükmesini engellemek için kullanılan bir hiledir. Bu hile, WhatsApp mesajlarının gönderildiği veya alındığı tarihi gizlemek için kullanılır.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu