Eşimin Telegram Mesajlarını Nasıl Görebilirim?

Eşimin telegram mesajlarını nasıl görebilirim arayışı, teknolojik gelişmelerin getirdiği iletişim kolaylıklarının sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Çiftlerin birbirlerine olan güvenlerini gösteren bu davranış, ücretli veya ücretsiz programlar ile Telegram mesajlarını görme arayışına neden olmuştur. Eşinizin kimle, ne zaman ve ne mesajı gönderdiğini görebilmeniz için öncelikle bir Telegram hesabına ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Eşinizin Telegram mesajlarını uygun fiyatı ile bilinen Moniterro uygulamasını kullanarak görebilirsiniz.

Öncelikle eşlerin kişisel verilerin gizliliği ve özel hayatın gizliliği kapsamında birbirlerinin Telegram mesajlarını görmek istemelerinin etik olmadığını bilinmelidir. Çiftlerin birbirlerine olan güveni yetirdiğini gösteren bu davranış ile eşlerin ücretli veya ücretsiz programlar araştırdığı görülmektedir. Bu yazımızda “Eşimin Telegram mesajlarını nasıl görebilirim” arayışında olan çiftler için kullanılabilecek yöntemler hakkında bilgi vereceğiz.

Eşimin Telegram Mesajlarını Görme Ücretsiz?

Telegram mesaj görme, bir kişinin ve eşinizin uygulama üzerinden konuştuğu kişileri, zamanı ve mesaj içeriklerini görme işlemidir. Eşinizin Telegram mesajlarını görebilmek için oturum bilgilerine veya mesajları kaydeden ücretli ya da ücretsiz eklenti/yazılıma ihtiyacınız vardır. Eşinizin telegram mesajlarını görme işlemi için ücretsiz uygulama veya program bulunmamaktadır. Aşağıda yer alan yöntemlerden size en kolay geleni tercih ederek eşinizin Telegram mesajlarını görebilirsiniz.

Yöntem 1. QR kodu ile Eşinizin Telegramı ile eşleştirme yapın.

Eşimin Telegram mesajlarını görmenin en kolay yolu oturum açma bilgilerine ve parolasına sahipseniz, yeni bir gizli internet tarayıcısından giriş yapmaktır. Telegram web hizmeti ile masaüstü bilgisayarınızdan eşinizin telegram QR kodunu okutarak mesajlarını görebilirsiniz.

Eşimin Telegram mesajlarını görmek için;

 • Telegram Web adresine giriş yapın.
 • QR kodu ya da telefon numarası ile giriş yapın.
 • Telegram uygulamasından Ayarlar bölümüne girin.
 • Cihazlar seçeneğini seçin ve Desktop Cihazını Bağla seçeneğine dokunun.
 • Ekrandaki QR kodu okutun.
 • Hesabınızı Web Telegram’da kullanmaya başlayın.

Telegram Web uygulamasına giriş yaparak Eşimin Telegram mesajlarını görmek için QR kod veya telefon numarasını kullanabilirsiniz. Telefon uygulamasından Ayarlar bölümünden Desktop Cihazını Bağla seçeneğini seçerek QR kodu okutarak hesabınızı bağlayarak Telegram mesajlarını görebilirsiniz.

Yöntem 2. Eklenti kullanarak eşinizin Telegram mesajlarını görebilirsiniz.

Eşiniz masaüstü veya dizüstü bilgisayarda oturum açarak, Telegram kullanıyor ise tarayıcı eklentisi kullanarak tüm konuşmaları görebilirsiniz. Google’a “Telegram mesaj görme eklentisi” yazdığınızda birçok Google Chrome eklentilerini bulabilirsiniz. Herhangi birini indirerek aşağıdaki adımları takip edin.

Eşimin Telegram mesajlarını eklenti ile nasıl görebilirim;

 • Google arama motoruna “Telegram Mesaj Kaydetme” eklentisi yazın.
 • Eşinizin kullandığı bilgisayara çıkan ilk eklentiyi kurun.
 • Sağ üst köşede aktif olan eklentiye sağ tıklayın ve sabitlemeyi kaldırın diyerek gizleyin.
 • Ardından “chrome://extensions/” adresine gidin ve yüklenen eklentinin ayrıntılarına tıklayın.
 • Eklentinin açık olduğundan ve tüm tik işaretlerinin aktif olduğundan emin olun.
 • Eşiniz masaüstü veya dizüstü bilgisayarından yaptığı tüm Telegram konuşmalarını eklenti ile görebilirsiniz.

Yüklenilen eklentinin geliştirici sayfasında Telegram mesajlarının nereye kaydedildiğini bulabilirsiniz.

Yöntem 3. Şifre kaydetme eklentisi ile Eşinizin Telegram mesajlarını görebilirsiniz.

Yukarıdaki yönteme benzer olan bu yöntemde eşinizin Telegram mesajlarını okuyabilmek için “Şifre Kaydedici” eklentisi kullanabilirsiniz. Bu eklenti Google tarayıcısında girilen tüm kullanıcı adı ve şifre bilgilerini bir text dosyası olarak kaydetmektedir. Tek yapmanız gereken eklentiyi aktif ettikten sonra eşinizin oturum açmasını beklemektir. Öğrendiğiniz şifre ile Telegram web sitesine girerek oturum açıp eşinizin tüm mesajlarını görebilirsiniz.

Tüm bu yöntemlere başvurmadan önce eşinize sorun, saklayacak bir şeyi yoksa sorun değil, reddederse, ayrılırsa veya ayrılmakla tehdit ederse, sorununuzu onunla tartışarak çözün. Bu yöntemler etik ve yasal olmayan yöntemler içermesinden dolayı oluşabilecek tüm hukuki yaptırımlarında sorumlusunun kendiniz olduğunu unutmayın.

Sevgilimin Telegram Mesajlarını Okuma

Sevgilimin Telegram mesajlarını okuma arayışı karşı tarafın kiminle ve ne konuştuğunu öğrenmek için merak edilmektedir. Telegram uygulaması, Whatsapp ve diğer sosyal medya araçları mesajlaşmaya olanak tanımaktadır. Sevgilinizin gün içerisinde mesajlarını okumak için web Telegram bağlantısı yapabilir veya kendisinden de izin alarak uygulama/yazılım kullanabilirsiniz.

Sevgilimin Telegram mesajlarını okuma ile tüm mesajlarını Telegram’ın web uygulamasından QR kodu ile giriş yaparak görebilirsiniz. Web uygulaması ücretsiz olup uygulamanın Ayarlar seçeneğine giderek cihaza bağlayabilirsiniz. Bağlı olunan cihazın Telegram hesabını bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan takip edebilir, mesajlarını okuyabilirsiniz.

Eşimin Telegram Mesajlarını Nasıl Görebilirim?

Eşinizin Telegram mesajlarını görebilmeniz için https://www.telegram.org/ adresine giderek eşinizin kullanıcı adı, şifre bilgilerini girmeniz gerekmektedir.

Eşimin Telegram Mesajlarını Görme

Eşinizin Telegram mesajlarını görmek için oturum bilgilerine sahip olmanız gerekir. Casus yazılım veya takip programları ile Eşinizin Telegram mesajlarını görebilirsiniz ancak bu yasal ve etik değildir.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir Yorum

 1. Çevrimiçi takip uygulamanız sayesinde Eşimin Telegram Mesajlarını artık görebiliyorum. Teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu