Whatsapp Mesajlar Siliniyor Bildirimi Gitmiyor

Whatsapp mesajlar siliniyor bildirimi mesajlarını tek tek veya komple sohbeti silmenize dair yüzdeyi gösteren gösteren bir uyarıdır. Whatsapp mesajlarını uzun veya kısa olması silme zamanı etkilemektedir. Daha kısa içerikli sohbet mesajlarının dakikalar sürerken daha uzun sohbet mesajlarının silinmesi biraz vakit almaktadır.

whatsapp mesaj siliniyor bildirimi gitmiyor sorunu yaşayanların silmek istediği sohbetlerde uzun mesajlar,  fotoğraf ve medya içerikleri bulunmaktadır. Mesajları silmeye başladığınızda %99’a hızlı ulaşıp %99’da bir süre takılabilmektedir.

Whatsapp Mesajlar Siliniyor Bildiriminin Gitmemesinin Nedeni Nedir?

Whatsapp mesajlar siliniyor bildirimi uygulama üzerinden bir kişi veya bir grup ile yapmış olduğunuz sohbetleri silmek istediğinizde telefonunuzun ana ekranında gözükür. Genelde %99’a hızlı bir şekilde ulaşan mesaj silme bildirimi mesaj içeriğini uzunluğuna göre %99’da bir süre takılmaktadır.

Whatsapp mesaj siliniyor bildirimi gitmiyor sorununun çözümü mesajların tamamının silinene kadar beklemektir. Ortalama 500000 adet mesajı silmek için yaklaşık olarak 5 saat kadar beklemeniz gerekebilir. Bu sürede telefonunuzu kapatmanız, şarjınız az ise telefonu prize takıp bırakmanız gerekecektir.

Whatsapp Mesajlar Siliniyor Bildirimi Gitmiyor Çözümü

Whatsapp mesajlar siliniyor bildirimi gitmiyor ise telefonunuzu yeniden başlatın ve Whatsapp uygulamasını silip tekrar yüklemeyi deneyin. Telefon yeniden başlatmanız Whatsapp mesajları silmenize ara vereceğinden dolayı tekrar silme işlemini başlatmanız gerekecektir.

Mesaj içeriği ne kadar uzun ise whatsapp mesajlar siliniyor bildirimindeki yüzdenin dolma süresi bir o kadar uzayacaktır. Eğer mesajlarınızda fotoğraf video ses kaydı veya 1 mültimedya var ise mesajların tamamen silinmesi için bir süre beklemeniz gerekecektir. Başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı indir ücretsiz için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Whatsapp mesajlar siliniyor bildirimi gitmiyor neden?

Whatsapp mesajlar siliniyor bildirimi genelde %99’a hızlı bir şekilde ulaşıp %1 kısmında takılması nedeniyle bildirimin silinmemesidir.

Whatsapp mesajlar siliniyor bildirimi gitmiyor ise ne yapmam lazım?

Whatsapp mesajları siliyorum bildirimi gitmiyor ise telefonunuzu yeniden başlatıp tekrar mesajları silmeyi deneyebilirsiniz.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu