Whatsapp Durum Gizlendiğini Nasıl Anlarım?

Birinin Whatsapp durumunu sizden gizleyip gizlemediğini nasıl anlarsınız konusunda ilk bakmanız gereken engellenme durumu olacaktır. Whatsapp’ın sunduğu özelliklerden birisi de bir başkasının durumunuzu görmesini istemediğinizde gizleyebilmektir. Whatsapp durumunuzda paylaştığınız hikaye, video veya resimleri bir kişiden veya belirlediğiniz kişilerden gizleyebilirsiniz.

WhatsApp , kullanıcıların metin mesajları, fotoğraflar, videolar ve diğer dosyaları göndermesine olanak tanıyan ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp Durumu, insanların günlük güncellemelerini paylaşmalarının kolay bir yoludur. Özellikle arkadaşlarını ve ailelerini hayatları hakkında güncel tutmak isteyenler için faydalıdır. Ancak bazen insanlar WhatsApp durumlarını sizden gizleyecektir. Whatsapp uygulamasında birinin sizden durum gizlendiğini anlamanız için ilk bakmanız gereken engellenip engellenmediğinizdir.

Birinin WhatsApp durumunu sizden gizlediğini nasıl anlayacağınızı bilmiyorsanız, bunu nasıl öğreneceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

WhatsApp Durumu Sizden Gizlendiğinde Ne Olur?

Birisi WhatsApp durumunu sizden gizlediğinde, ne zaman çevrimiçi olduklarını ve ayrıca bir durumu ne zaman güncellediklerini göremezsiniz. WhatsApp Story özet akışlarında gerçekleşen her etkinlik sizden gizlenir. Bu tür bir işlemi iptal ettiklerinde durumlarını tekrar görebilirsiniz.

Neden Birisi WhatsApp Durumunu Benden Gizler?

Neden biri WhatsApp durumunu benden gizlesin? Benden kaçmaya mı çalışıyorlar? Bilmemi istemedikleri bir şey mi var?

Birisi WhatsApp durumunu sizden gizlerse, bu genellikle rahatsız edilmek istenmediğinin iyi bir göstergesidir. İstediğiniz son şey, sizinle iletişim kurmak istemeyen biri tarafından rahatsız edilmek.

Saklayacak veya gizli tutacak bir şeyleri olmadıkça, birinin WhatsApp durumunu neden sizden gizlediğini anlamak zor.

Whatsapp Duruma Gizlice Bakanları Görme

Whatsapp Duruma Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Durum Gizlendiğini Nasıl Anlarım?

Whatsapp durum gizlendiğini anlamanız için ortak arkadaşınızdan bilgi isteyebilir veya doğrudan arkadaşınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yöntem 1: Ortak Bir Arkadaş Kullanın

Birinin WhatsApp durumunu sizden gizleyip gizlemediğini anlamanın resmi bir yolu yok. Ancak, birinin durumunu sizden gizleyip gizlemediğini öğrenebilirsiniz.

Birinin WhatsApp Durumunu Sizden Gizleyip Gizlemediğini Nasıl Anlarsınız?

Birdenbire, WhatsApp durumu manyağı arkadaşınız güncellemeleri paylaşmayı bırakırsa, bunun çeşitli nedenleri olabilir. Belki de durum güncellemeleri paylaşmıyor olabilirler. Arkadaşınız tarafından paylaşılan WhatsApp durumunu görmeniz de engellenmiş olabilir.

Bu şüpheleri gidermek ve neyin yanlış gittiğini tam olarak bilmek için ortak bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz. Ortak arkadaşın yapması gereken tek şey, kişinin WhatsApp durumunu görüntülemek. Arkadaşınız durumu görebiliyorsa, engellendiğinizin ve WhatsApp durumunun artık sizden gizlendiğinin bir göstergesidir.

Yöntem 2 – Doğrudan Arkadaşınıza Ulaşın

Sizi engellediğini düşündüğünüz kişiye ulaşmak, şüphelerinizi gidermenin en hızlı yollarından biridir. Bu kolay bir yol olmayabilir, ancak bilgiyi doğrudan kişiden alacaksınız. Ancak, samimi değillerse, size gerçeği söylemeyebilirler, bunun yerine bir WhatsApp arızasını suçlayabilirler.

Kişi dürüstse, gerçeği hemen alabilirsiniz. Bu ayrıca size WhatsApp hikayesinde engellenmenize neden olan şeyin tam olarak ne olduğunu bilme fırsatı verecektir. Endişeleri giderebilir ve arkadaşlığı geri kazanabilirsiniz. Ancak sizinle konuşmaya hazır değillerse, şüphelerinizi netleştirmenize yardımcı olmaları için en iyi arkadaşlarına ulaşarak ekstra yol kat edebilirsiniz. Sizinle tartışmaya açık olmayabilirler ama kesinlikle en iyi arkadaşlarıyla olacaklardır.

Birisi WhatsApp durumunu sizden gizlerse, bu sizinle iletişim kurmakla ilgilenmediğinin açık bir göstergesidir. Ancak merak ediyorsanız, nedenini sormak için onlara bir mesaj göndermeyi veya bu bilgiyi almak için ortak bir arkadaşınıza ulaşmayı deneyebilirsiniz. Whatsapp durum indirme ile sevdiğiniz bir arkadaşınızın paylaşmış olduğu gönderiyi ücretsiz indirebilirsiniz.

Whatsapp durum gizleme nasıl anlaşılır?

Whatsapp durum gizlendiğini anlamanız için ortak bir arkadaşınızdan yardım isteyebilir veya doğrudan arkadaşınız ile durumunu gizleyip gizlemediğini sorabilirsiniz.

Whatsapp durum gizlendiği ne anlama geliyor?

Whatsapp durumunda paylaşılan video, fotoğraf veya metin gibi içerikler sizin görmeniz için gizlendiği anlamına gelmektedir.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 7 Ortalama: 2.4]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu