Whatsapp Bildirim Sesi İndir

Whatsapp kullanıcılarının bildirim tonunu ve tercihlerine göre bildirim sesini değiştirmeleri için özelleştirme ayarı sunmaktadır. Whatsapp bildirim seslerini kişiye veya gruplara göre özelleştirebilirsiniz.  whatsapp bildirim sesi indir özelliği ile indirmiş olduğunuz bildirim seslerini değiştirebilirsiniz.

Whatsapp bildirim sesi indir ve kişisel tercihinize göre bildirim seslerini özelleştirip, değiştirin. Ton, titreşim, açılır pencere ve ışık için farklı seçenekler seçerek bildirimleri özelleştirebilirsiniz. Whatsapp gelen ve giden mesajlar için bildirim sesini açmanıza veya kapatmanıza olanak tanır. Bu yazımızda en fazla kullanılan whatsapp bildirim sesi indirme ve nasıl değiştirebileceğinizi öğreneceksiniz.

Whatsapp Bildirim Sesleri İndir

Tüm dünyada en fazla kullanılan Whatsapp bildirim sesleri arasından beğendiklerinizi ücretsiz indir ve hemen kullanmaya başla. Siz de dilediğiniz Watsapp bildirim sesini indirerek kişi ve grup konuşmalarınızda gelen bildirimlerin seslerini özelleştirme yapabilirsiniz.. Whatsapp bildirim sesi indir ile farklı ses ve tonlarda ki ses dosyaları ile özelleştirin.

İndirmek istediğiniz Whatsapp bildirim sesinin sağında yer alan 3 noktaya tıklayarak “indir” seçeneği ile indirmeye başlayabilirsiniz.

iPhone Whatsapp Bildirim Sesi İndir

iPhone cihazınızı özelleştirmek için Whatsapp bildirim sesleri arasından beğendiğinizi ücretsiz indirin ve anında bildirim sesini değiştirin. iPhone’da Whatsapp bildirim sesi değiştirme için Whatsapp Ayarları > Bildirimler’e giderek zil sesini değiştirebilirsiniz. iPhone yazılım güvenliği nedeniyle mevcut zil sesi haricinde farklı bir bildirim sesi ile değiştirilmesine izin vermemektedir.

  1. iPhone’da Kişiler uygulamasına gidin.
  2. Kendisi için özel bir zil sesi belirlemek istediğiniz kişinin adına dokunun.
  3. Ekranın sağ üst köşesindeki Düzenle’ye dokunun.
  4. Bir zil sesi seçin.
  5. iPhone’unuzu yeniden başlatın.

iPhone ve Android Whatsapp Bildirim Sesi İndir

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için Whatsapp bildirim sesi indir:

Whatsapp bildirim sesini değiştirmek için whatsapp ayarları bildirimlere gidin ve indirmiş olduğun ses dosyasını seçerek değiştirebilirsiniz. Whatsapp bildirim sesi gelmiyor sorunu yaşıyor iseniz bu yazımıza bakabilirsiniz.

Whatsapp bildirim sesi indir nasıl yapılır?

Whatsapp bildirim sesi indir ile kişi veya gruplarınızda gelen bildirim seslerini istediğiniz bir bildirim sesi ile değiştirebilirsiniz.

Whatsapp bildirim sesi nasıl indirilir?

Whatsapp bildirim sesi indirmek için beğendiğiniz bildirim sesisin sağ tarafında bulunan üç noktaya tıklayın ve “indir”e basın.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu