Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı

Whatsapp duruma kaç kere baktı merak ediyor iseniz durum paylaşımızın altında yer alan göz işaretine tıklayarak kim bakmış bulabilirsiniz. WhatsApp durum özelliğinin kullanıma sunulması ile WhatsApp duruma kim kaç kez baktığı en çok merak edilen konu oluştur. Durumuma bakan, kimin etkileşime girdiğini görmek ilginçtir, bu nedenle durum paylaşımı yapıldıktan sonra kimlerin baktığını bilmek isteyebilirsiniz.

Whatsapp durumları paylaşıldıktan sonra 24 saat boyunca durumunuzda kalır ve kişi rehberinizde kayıtlı olan herkes tarafından görülebilmektedir. Whatsapp durum sekmesinde paylaştığınız hikayenin altında bir göz işareti bulunmaktadır. Bu göz işaretine tıkladığımızda kaç kere bakıldığı ve izlendiğinin sayısını görebilirsiniz. Ancak bir kişinin Whatsapp duruma kaç kere baktı sayısını uygulama özellik olarak sunmamaktadır. Bu yazımızda Whatsapp durumuma kim kaç kere baktığını nasıl görebileceğimiz hakkında bilgi vereceğiz.

Whatsapp Durumuma Kim Kaç Kere Baktı?

Whatsapp durumuma kimin baktığını görebilirsin ancak kaç kere paylaşımınızı görüntülediğini göremezsiniz. Yalnızca birisinin WhatsApp durumunuzu veya profilinizi tam olarak kaç kez baktığını görebilirsiniz. Bunu, hesabınız için okundu bilgisi ayarlarını etkinleştirerek ve ardından profilinizin alt köşesinde bulunan göz şeklindeki simgeye tıklayarak yapabilirsiniz.

Whatsapp Durumuma Kim Kaç Kere Baktı

Whatsapp durumuma kim kaç kere baktığını tespit etmeniz uygulama içinde mümkün değil ancak yakın zamanda görüntüleyen kişilerin bir listesini görebilirsiniz. Belirli bir kullanıcının durumunuzu kaç kez görüntülediğini anlamaya yardımcı olması için bu listeyi kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için, profilinizi yakın zamanda görüntüleyen kişilerin listesini kontrol edin ve en üstte kimlerin olduğunu not edin.

Whatsapp Durumuma Kaç Kere Bakmış

Whatsapp durumuma kaç kere bakmış tespit etmek için kimlerin durumunuza baktığını her paylaşımınızda not edin. Bu noktada, görüntüleyenler listesinin en üstünde yer alan kişiler yakın zamanda paylaşımınızı görüntülediği anlamına gelir. Tekrar kontrol ederseniz ve bu kullanıcı tekrar en üstteyse, durumunuzu tekrar görüntülemiş demektir.

Bu, bir kullanıcının WhatsApp durumunuzu kaç kez görüntülediğini tahmin etmenin tek yollarından biridir. Bu yöntemi kullanarak, durumunuzu en son görüntüleyen kişiyi her zaman takip edebilir ve bu listedeki en üst noktayı bir gösterge olarak kullanarak insanların profilinizi birden fazla kez görüp görmediğini belirleyebilirsiniz.

Whatsapp Durumuma Kaç Kere Baktı

Birinin Whatsapp durumuma kaç kere baktığını öğrenmesinin tek yolu, o kişinin şu anda sizinle aynı anda okundu bilgisi ayarlarının etkinleştirilmiş olmasıdır. Okundu bilgisi ayarları, WhatsApp’ın profilinizi veya durumunuzu son görüntüleyenler hakkında bilgi toplayıp toplamayacağını kontrol eder. Okundu bilgisi ayarlarını etkinleştirdiyseniz, durumunuzu görüntüleyen tüm kullanıcılar, görüntüleyenler listesine eklenir. Bu ayarı, WhatsApp profilinizi veya videonuzu görüntüleyen uygulama kullanıcılarından haberdar olmak için de kullanabilirsiniz.

Whatsapp durumumu kim gördü bulmanın tek yolu paylaşılan durumun alt kısmında yer alan göz işaretine dokunmaktdır. Siz ve görüntülediğiniz profilin sahibi aynı anda bu ayarları etkinleştirdiyseniz, durumlarını görüntülediğinizi görebilirler. Bunu, profillerinin alt köşesinde bulunan göz şeklindeki simgeye tıklayarak yapabilirler. Bu, durumlarını yakın zamanda görüntüleyen kişilerin bir listesini getirecektir. Durumlarını görüntüledikten sonra yakın zamanda kontrol ederlerse, bu listede en üstte görüneceksiniz. Bununla birlikte, bu liste, profillerini kaç kez görüntülediğinizi doğrudan göstermeyecektir.

Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı

Whatsapp duruma kaç kere baktı bulabilmenize yardımcı olması için üçüncü taraf uygulamaları kullanamazsınız. WhatsApp profilinizi veya durumunuzu görüntüleyen birinin tam adını söyleyebildiğini iddia eden üçüncü taraf uygulamaları, muhtemelen hesap bilgilerinizi çalabilecek kötü amaçlı yazılımlardır.

Whatsapp duruma kaç kere baktı tespit etme;

  • Whatsapp uygulamasını açın.
  • Sağ üste yer alan üç noktaya dokunun.
  • Ayarlar seçeneğine dokunun.
  • Hesap ve gizlilik ayarlıarna gidin.
  • Ekrada yer alan duruma kaç kere baktı görebilmeniz için herkese açık yapın.

Bazı üçüncü taraf uygulamalar, belirli işlevleri gerçekleştirmek için WhatsApp ile çalışacak şekilde tasarlanmış olsa da, bu tür bilgilere erişimleri olmayacaktır. Size bu tür bilgileri sağlayabileceğini iddia eden üçüncü taraf uygulamalardan kaçınmalısınız. Bunu iddia eden bir üçüncü taraf uygulaması indirirseniz uygulama hataları, telefonunuzla ilgili sorunlar veya hesap sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Whatsapp duruma kaç kere baktığını tespit edebileceğiniz tek yol durumunuzu birden fazla bakanlar göz işaretine tıkladığınız listede ilk sıralarda yer alır. Bu taktik ile profilini birden fazla ziyaret eden veya durumunu birden fazla kez bakanları kolayca belirleyebilirsiniz.

Whatsapp duruma kaç kere baktı?

Whatsapp duruma kaç kere baktı bilgisi uygulamanın sunduğu bir özellik olmadığında kimin kaç kere durumunuza baktığını bilemezsiniz.

Whatsapp durumuma kim kaç baktı nasıl anlarım?

Whatsapp durum paylaşımızadan sonra kimlerin baktığını görebileceğiniz listede ilk 5 sırada yer alanlar birden fazla bakan kişilerdir.

Bu makaleyi puanlayın!
[Toplam: 8 Ortalama: 3]

TeknoBilir

Selam, ben SEO Uzmanı TeknoBilir. Teknobilir.com kurucusuyum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu